Воден поход по Арда 2009 09-14.06.2009

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Воден поход по Арда 2009 09-14.06.2009

Post by manev »

мале, мале, мале...
Тишо я дай кратко обяснение какво представляват тези походи, как се организират и тн. Предполагам че и чичо Светльо и той може да каже.
Пеца ! държиш се малко неприлично и непристойно. Хората питат как да се включат. И те като мен и теб тръгват с голямото желание в голямата каша и дезинформация. Не се дуй че можеш да си ходиш сам и да се организираш без да имаш информация за района в който си решил да отидеш. Някои хора не могат и искат най-чистосърдечно да се включат. В крайна сметка им се поднася същата боза по която ние роптаем. Демек се превръщаме в същото нещо.
Предлагам ви така да стане.
Тихомир и Светльо най-вероятно ще пуснат малко по-подробни детайли. Говоря за реални възможности, логистика и места за къмпингуване. А вие маймуни такива вземете се организирайте и споделете коя дата ще ви е най-удачна. Доколкото знам похода който се прави от 15-ти нататък се организира от дружеството в Кърджали. Аз съм се срещал с чичо Митко и мога да ви кажа че е голям човек и компанията му ще ви зарадва много. Незнам само на тоя голям човек как може да му се роди такъв келеш за син :mrgreen: ма кво да правиш, природа :mrgreen:
Аз ще се свържа също с някои хора и щи пиша. Наистина ако се съберете достатъчно добре група, няма да ви е нужно покровителството на БТС. Така че споделяйте и смятайте отпуски.
и не се карайте !
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
angelov
Posts: 37
Joined: 23 Apr 2008, 10:49
Location: ЕЛХОВО
Contact:

Re: Воден поход по Арда 2009 09-14.06.2009

Post by angelov »

Сега ........... аз знам някой фактии събития около този поход.Първо похода е обявен от БФТ за 9 юни,но от цяла БГ це вдига огромна врява защо ама нали се разбрахме миналият път . тогава Калин от Крджали отива в София след разговори с ръководството на БФТ се стига до датата 15 юни.Дотук добр но някои през този промеждутък от време дава на някакви чужденци които искат и те да доидат на похода тази година датата на първата обява ,и колегите съответно си планирали отпуските за 9 юни.след това вече няма връщане назад(казкана дума хвърлен камък)и имаме 2 официални похода по река Арда и неините язовири :roll:
не се знае знаели се пък и да се знае не сигорно
User avatar
mitq
Posts: 211
Joined: 06 Dec 2007, 20:11
Location: Рударци
Contact:

Re: Воден поход по Арда 2009 09-14.06.2009

Post by mitq »

"Аз съм се срещал с чичо Митко и мога да ви кажа че е голям човек и компанията му ще ви зарадва много. Незнам само на тоя голям човек как може да му се роди такъв келеш за син :mrgreen: ма кво да правиш, природа :mrgreen: "
нещо против брат ми ли имаш а? :evil:
Човек може да влезе в ада яхнал собствения си език
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Воден поход по Арда 2009 09-14.06.2009

Post by manev »

mitq wrote:"Аз съм се срещал с чичо Митко и мога да ви кажа че е голям човек и компанията му ще ви зарадва много. Незнам само на тоя голям човек как може да му се роди такъв келеш за син :mrgreen: ма кво да правиш, природа :mrgreen: "
нещо против брат ми ли имаш а? :evil:
той и братти е голям човек :D
остана само един вариант :D случайно да го познаваш :twisted: чувал съм че имал буйна коса и съратник с голямо четиритактово сърце ... :D
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
Pecata
Posts: 412
Joined: 02 Nov 2008, 19:16
Location: Varna, E-mail: pecata70@gmail.com, Skype: petar__popov
Contact:

Re: Воден поход по Арда 2009 09-14.06.2009

Post by Pecata »

Не виждам нищо неприлично или непристойно в държанието ми. Мисля че не съм обидил никой.
Ако има такива да ме извинят. Просто отговарям на някои отговори по начина по който са зададени.
Хич не се нервя. А да се надувам пък въобще не ми е в стила. И въобще не харесвам надувалници.
Пак пояснявам: в първия ми отговор става въпрос за това че повечето хора които са писали в темата
казват че не им било ясно кога ще бъде похода, а датата я има на няколко места (в наредбата и в заглавието на темата).
В последствие стана въпрос за ваканции и т.н. и се заговори за пепел, тъпанари, метане на жълади и хапчета.
Ако прегледате отговорите обаче ще забележите че това не са мои думи.
Също така ще видите че не съм съгласен с това че датата не е съгласувана с ваканцията, но кво да се прави.
Не знам защо някои си мислят че има нещо скрито и покрито при условие че им се каза че не е така.
И искам да знаете че винаги съм готов да помогна с каквото мога.
Аре да не ви занимавам с повече глупости.
Last edited by Pecata on 07 Apr 2009, 22:40, edited 1 time in total.
User avatar
vandobrev
Posts: 889
Joined: 12 Dec 2007, 19:21
Location: София
Contact:

Re: Воден поход по Арда 2009 09-14.06.2009

Post by vandobrev »

Манев е прав ама е малко седнал(тоест донякъде)Не всеки може да си организира поход по Арда следователно не всеки може да си избира за него удобна дата-причината е само една-за да се премине от язовир Студен кладенец по реката надолу до язовир Ивайловград се изисква изпускане на водта от веца там.Не може сульо и пульо да изискват изпускане на вода поради ред причини(предупреждава се НЕК за производство на ток тогава,турските ни съседи също се уведомяват за да не се издави добитъка им по надолу и т.н.)Заради това всичко се планира и се уведомява с писмо за какво иде реч.Плюс това ако се стигне до разпитване кой кога ще иска и може да се проведе похода от 200 участници ще има 201-но мнения.Затова аз предлагам:Всеки казва на кой кога му е удобно впредвит двете дати правят се групички по интереси(тоест по дати) и палим греблата.Не искам повече спорове а постове от рода на :"....аз мога от девети кой може тогава ?" и всичко ще е ОК :D
пирон-дюбел
Отбрана Ямболска Каратека(ОЯК)
http://www.vandobrev.com" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
angelov
Posts: 37
Joined: 23 Apr 2008, 10:49
Location: ЕЛХОВО
Contact:

Re: Воден поход по Арда 2009 09-14.06.2009

Post by angelov »

Направете анкета която от датите събере повече тогава да се ходи колективно и готово . :D
не се знае знаели се пък и да се знае не сигорно
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Воден поход по Арда 2009 09-14.06.2009

Post by manev »

да може и томбола да пуснем :D
Ваньо, за едно и също нещо говорим.
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
angelov
Posts: 37
Joined: 23 Apr 2008, 10:49
Location: ЕЛХОВО
Contact:

Re: Воден поход по Арда 2009 09-14.06.2009

Post by angelov »

Похода на Арда вече е с фиксирана 100% ва дата итя е тази която е написана в наредбата от БФТ.Втази тема на 1 страница ,8 06 09 до 15 06 09. втори поход както се говореше няма да има .това е инфо което получих, от БФТ дес в 10,00 часа. ;)
не се знае знаели се пък и да се знае не сигорно
User avatar
graf_bezuhoff
Posts: 1091
Joined: 22 Apr 2008, 13:40
Location: София

Re: Воден поход по Арда 2009 09-14.06.2009

Post by graf_bezuhoff »

Един въпрос - каква застраховка се има предвид в условията за участие?
Locked