A келешки със sit-on-top приемате ли?

Теми, които не са свързани с останалите.

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

User avatar
DragonFly
Posts: 33
Joined: 05 Jun 2008, 12:50
Location: София
Contact:

A келешки със sit-on-top приемате ли?

Post by DragonFly »

Как стои въпросът с келешките тук? Имате ли си? Как се приемат от обществеността Ви и имат ли почва за виреене при Вас?
Sometimes I feel like there's got to be more
niki
Posts: 50
Joined: 05 Dec 2007, 19:20
Location: софия

Re: A келешки със sit-on-top приемате ли?

Post by niki »

Питай Поли ;)
----
User avatar
vandobrev
Posts: 889
Joined: 12 Dec 2007, 19:21
Location: София
Contact:

Re: A келешки със sit-on-top приемате ли?

Post by vandobrev »

Имаме една за цвят ама както е казал Мечо Пух-колкото повече,толкова повече :D
пирон-дюбел
Отбрана Ямболска Каратека(ОЯК)
http://www.vandobrev.com" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
sto100jan
Posts: 337
Joined: 10 Dec 2007, 15:59

Re: A келешки със sit-on-top приемате ли?

Post by sto100jan »

Знаех си аз , че сит-он-топ движението ще расте и крепне по-добре в женски ръце :lol:
Добре дошла , и ние сме каякари , нищо че не ни го признават ;)
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: A келешки със sit-on-top приемате ли?

Post by manev »

как да не го признаваме ... напротив
по Келешка работа от сит он топа не съм виждал :D .....направо си ме кефите.
DragonFly Добре си дошра в отбора
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
graf_bezuhoff
Posts: 1091
Joined: 22 Apr 2008, 13:40
Location: София

Re: A келешки със sit-on-top приемате ли?

Post by graf_bezuhoff »

Благодарим за признанието!

И добре дошла! То и аз съм добре дошъл от една седмица ;). Има още много вода да изгреба от лодката, но ще наваксам.

Хе-хе вече ще станем цяла флотилия.
User avatar
DragonFly
Posts: 33
Joined: 05 Jun 2008, 12:50
Location: София
Contact:

Re: A келешки със sit-on-top приемате ли?

Post by DragonFly »

Аз преди месец си взех едноместен, както се разбра сит-он-топ, PMS - Турция производство и изглежда доста туристическо, но пък върши работа. Засега имам възможност само по един ден седмично да ходя по водоемите, защото бачкам в останалото време, за да си купя не сит-он-топ хааххах :lol:

Два пъти по Златна панега от началото на Геопарка в Луковит (там ми е къщата на баба и каякът е там) и миналата събота бях на един частен язовир в Телиш (той е по-навътре от Телишки язовир), обаче си разпрах ръцете от гребане и имам доволна дупка на мястото на една бивша плюска.

Потроших си краката да търся по аптеките протектори, намерих неопренови протектори с рязани пръсти, ама искам и съвет от вас. Не съм доволна на цена 20 лева за бройката! Мисля, че е много. Взела съм си спасителна жилетка заедно с каяка късичка от 50-70 кг. Лализас или от сорта пише Pro Race, ставала за джет според мацката.

Тия работи ги взех от Лаго Пасарел де.

Карала съм за пръв път сит-он-топ стъклопластов на морето - между Равда и Несебър имаше една къщичка с едни готини хора, която събориха, а хората изселиха... Сутрин с един приятел вадехме водните принадлежности, каяка и други и излизахме в открито море. Беше неописуемо. Следващите 5 години все там ходех, заради каяка... Двуместен беше, майттапехме се, че до Поморие за хляб може да се ходи с него.

Готино е и сам на двуместния - дава ти стабилност в открито море, дори да си сам.

Вече е минало, аз си купих и започвам да преоткривам красотите на природата отново. Някой път ще ви разкажа и със снимки някоя историйка, та така в общи линии.

Начинанието за обучени за бързи води, мисля че изчетох доста. Ще потърся басейн, където да ходя, аз съм в София и мисля да се пробвам, а пък каквото сабя покаже.

До скоро. СЛед 15 мин ще ме вземат и отивам в Луковит да си нагледам лодката и да погреба по течението ;)
Sometimes I feel like there's got to be more
petkan
Администратор
Posts: 353
Joined: 05 Dec 2007, 18:56

Re: A келешки със sit-on-top приемате ли?

Post by petkan »

Ако си истнски келеш, няма значение - ставаш. Пък ако ще и да си водно конче през останалото време. ;)

Поля може и да не я питаш, защото тя ни има за запазена територия и в добрия случай ще получиш категоричен отказ. :D Може би е най-добре да се донесеш в кръчмата някой четвъртък и да се запознаеш с менажерията. Преди да се хлъзнеш по наклонената плоскост...

Не си губи времето да търсиш ръкавици и други глупости. След време дланите свикват и ако продължиш тези си занимания, ще се радваш на мазоли до края на дните си. Може да помолиш Димитър или Любо да ти покажат до къде води упоритото гребане. :)
Дали спасителната ти риза става или не може да се каже само след оглед на живо. За спусканията по Панега едва ли има значение, но ако прокараш по сериозни реки трябва да се сдобиеш с добра екипировка.

Много здраве на реката, щото аз пък съм израсъл в Румянцево. И накрая ако не знаеш - Панега може да се кара почти от извора и почти през цялата година. :P
User avatar
Lubo
Posts: 117
Joined: 07 Dec 2007, 21:10
Location: София - България

Re: A келешки със sit-on-top приемате ли?

Post by Lubo »

Ако има упорито гребане ракавици и неопренови протектори и кво ли не НЕ помага първо стават мазоли а после кожата позагрубява и няма проблем :P А Щом един път си започнала да се занимаваш с лодки то маи отърване няма :!: ако се чудиш каде да търсиш басеини то маи Панчарево е доста по добър вариантза спорт на тихи води:mrgreen:
User avatar
DragonFly
Posts: 33
Joined: 05 Jun 2008, 12:50
Location: София
Contact:

Re: A келешки със sit-on-top приемате ли?

Post by DragonFly »

Дадено!

Айде раздуйте тази история със сБирването ви в четвъртък, че да намина някой път да обменим мисли. Подочух, че сБирувате някъде около Универсиадата, но никаква информация повече не получих. Дайте - час и място, може и тел. на лични, че да се разберем!

Водно конче - много ясно! :D
Sometimes I feel like there's got to be more
Locked