Родопи- Арда, Чая, Юговска и др.

Moderator: vandobrev

petkan
Администратор
Posts: 353
Joined: 05 Dec 2007, 18:56

Re: Родопи- Арда, Чая, Юговска и др.

Post by petkan »

Според мен утре ще намерите потоп на Чепинска. Още в неделя не изглеждаше добре, а от тогава едва ли е намаляла.
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Родопи- Арда, Чая, Юговска и др.

Post by manev »

като умешаш Серго в дадена организация въпреки че само трябва да отключи една порта ... от някъде се появяват Барзов и Стойо .. несъмнено около час по късно пристига и Боре и от там насетне започват постепенно да се появяват още народ по списък. Не знам как но винаги се случва така и то без тел. разговори ...
Както и да е ..опитах се да кажа че работа не свърших но поне успях след два дена опити да се докопам до двуколесното и да си го прибера.
Ако се спретна утре или в други ден ще играме за някой от дните. Някой ако е наличен да ми звънка ... :)
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
petkan
Администратор
Posts: 353
Joined: 05 Dec 2007, 18:56

Re: Родопи- Арда, Чая, Юговска и др.

Post by petkan »

Шефа рече, че ме пуска. Проблема е с потопа. Арда е на 70 кубика. Дали да не пробваме да умрем там?
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Родопи- Арда, Чая, Юговска и др.

Post by manev »

мога само за един ден в работно време ... проблема е че в четвъртък е изложбата и къде пет трябва да съм в градинката ... демек не смея да рискувам.
така че е ясно поне за мен че в петък съм готов за Чепинска. За Арда не знам но ако ги има тия кубици ще е хубаво да разкаже някой в понеделник какво е "усещането" :)
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
MILS
Posts: 418
Joined: 05 Dec 2007, 23:16

Re: Родопи- Арда, Чая, Юговска и др.

Post by MILS »

Арда 70м3:) за кога го мислите и с какъв транспорт(шофьор)?
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Родопи- Арда, Чая, Юговска и др.

Post by manev »

MILS wrote:Арда 70м3:) за кога го мислите и с какъв транспорт(шофьор)?
аз не мога Миле колкото и да ми се иска ..имам само две причини ;)
... тия дни се очаква да ми върнат колата та поне ще имам читав транспорт за напред че досега последните седмици си беше живо извращение с тия коли и машинации дето ги правех.
Мойте сметки са си насочени към проектите в Пиротската губерния и не мисля да се отклонявам от темата освен ако в събота се окаже че няма условия и за неделя не ви догоня някъде.
Ще е щуротия да има условия от тоя тип там (на Арда) и да не се пробва нещо от "келешката" традиция да се забъркваме в приключения.
Тъй че се стегнете малко и се организирайте който има ресурс ... аз в момента нямам възможност. След 2-3 седмици ще съм в района за по дълго но сега не мога ...
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
minimiro
Posts: 798
Joined: 30 Jan 2009, 01:10
Location: Варна
Contact:

Re: Родопи- Арда, Чая, Юговска и др.

Post by minimiro »

MILS wrote:Арда 70м3:) за кога го мислите и с какъв транспорт(шофьор)?

гледам гледам и се ми струва че пише 81 ;)

Вие сте луди, честно :mrgreen:
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Родопи- Арда, Чая, Юговска и др.

Post by manev »

мисля че вече един път е пробвано ...но сега се предполага че водата ще е корава и снежна което още повече ме амбицира да се включа в такъв проект :) за мене е постижимо и мисля че реката ще го позволи ... и да не го позволява като си се набутал вътре връщане няма
...
Скъпи каякари големи мераци имах да огледам чепинска и тн. за да караме през седмицата ...
... но днес и без мотор останах :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: цеееели 24 часа успях да му се порадвам ... вече направо смешно ми става с тия транспортни неволи :mrgreen:
Ще помоля само някой "келеш" ако ме кълне зловещо да вземе да престане защото нещата отидоха на финала и мисля че няма нужда от повече :mrgreen:
..ей сега вече съм истински пешеходец :)
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Родопи- Арда, Чая, Юговска и др.

Post by manev »

90 sm na latata pod hana na chepinska .... Vodata e dosta visoka i ne stava za eksperimenti
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
h.robo
Posts: 157
Joined: 15 May 2008, 23:18
Location: Смолян 0897946601
Contact:

Re: Родопи- Арда, Чая, Юговска и др.

Post by h.robo »

Има ли някой желание утре или другиден ва пробваме река Черна под Смолян? Аз и Бобо сме я гребали от Смолян до с.Търън. Мислим утре следобяд
да открием сезона.
Post Reply