RIOT - Nitro 58 - Nitro 58 b HIKO SPORT

Moderator: vandobrev

bateleo
Posts: 9
Joined: 14 Apr 2008, 02:21

RIOT - Nitro 58 - Nitro 58 b HIKO SPORT

Post by bateleo »

имам запитване към келеш обществото за тази лодка http://www.hiko.cz/riot-nitro-58-1480/f2657/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Pecata
Posts: 412
Joined: 02 Nov 2008, 19:16
Location: Varna, E-mail: pecata70@gmail.com, Skype: petar__popov
Contact:

Re: RIOT - Nitro 58 - Nitro 58 b HIKO SPORT

Post by Pecata »

Какво ти е запитването.
Кажи какво те интересува и за какво ще я ползваш.
bateleo
Posts: 9
Joined: 14 Apr 2008, 02:21

Re: RIOT - Nitro 58 - Nitro 58 b HIKO SPORT

Post by bateleo »

ами по принцип всички търсим нещто универсално, ама такова няма естествено.Така аз си карам всичко и ще я използвам за всякакви спускания питам дали става като лодка или да се орентирам кам друга
User avatar
Pecata
Posts: 412
Joined: 02 Nov 2008, 19:16
Location: Varna, E-mail: pecata70@gmail.com, Skype: petar__popov
Contact:

Re: RIOT - Nitro 58 - Nitro 58 b HIKO SPORT

Post by Pecata »

Аз имам подобна (като форма). Взех я по същите съображения уж по универсална ама....
Добра е за сърф, ама за спускане губи по точки. Не че не става, ама е малко по-трудно отколкото слодка, която си е за тази цел.
Особенно ако караш в не особенно бърза вода, става едно голямо гребане. Няма никаква скорост, защото бута водата с носа си.
А ако се засилиш повече направо рови във водата . На един приятел брат му има такава и казват че е добра.
Ако си по-едър има опасност да не можеш да влезеш в лодката. Аз съм 170см и моята ми е добре, но приятели които са 180см. не могат да влязат в нея.
bateleo
Posts: 9
Joined: 14 Apr 2008, 02:21

Re: RIOT - Nitro 58 - Nitro 58 b HIKO SPORT

Post by bateleo »

по принцип ми трябва изцяло зя бърза вода за тиха си имам
bateleo
Posts: 9
Joined: 14 Apr 2008, 02:21

Re: RIOT - Nitro 58 - Nitro 58 b HIKO SPORT

Post by bateleo »

1.73 съм и тежа 73кг
User avatar
Pecata
Posts: 412
Joined: 02 Nov 2008, 19:16
Location: Varna, E-mail: pecata70@gmail.com, Skype: petar__popov
Contact:

Re: RIOT - Nitro 58 - Nitro 58 b HIKO SPORT

Post by Pecata »

Значи ще се събереш, но ако няма да сърфираш или да се учиш на родео по добре си вземи нещо такова
http://www.pyranha.com/osb/itemdetails.cfm?ID=145" onclick="window.open(this.href);return false;
bateleo
Posts: 9
Joined: 14 Apr 2008, 02:21

Re: RIOT - Nitro 58 - Nitro 58 b HIKO SPORT

Post by bateleo »

мен най вече родеото ме влече от как се помня просто си нямам моя лодка,а взимам на кумът ми една пираня съб-севън на последак ми се случва да карам на чачи мамбата но ми писна да нямам искам си моя ;)
bateleo
Posts: 9
Joined: 14 Apr 2008, 02:21

Re: RIOT - Nitro 58 - Nitro 58 b HIKO SPORT

Post by bateleo »

иначе пеца благодаря ти за инфото все пак е нещо
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: RIOT - Nitro 58 - Nitro 58 b HIKO SPORT

Post by manev »

bateleo wrote:мен най вече родеото ме влече от как се помня просто си нямам моя лодка,а взимам на кумът ми една пираня съб-севън на последак ми се случва да карам на чачи мамбата но ми писна да нямам искам си моя ;)
избора за Riot- ти е добър. Но щом идваш на Струма да беше слязъл на каякарската поляна. Там няма фирма или модификация на лодка която да не можеш да разгледаш ;)
Предложената пираня я има в двата по малки варианта, така че можеш и да ги пробваш. Но този L размер ще ти дойде в повече :shock:
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
Post Reply