ЧРД Манев

Теми, които не са свързани с останалите.

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

snowpatrol
Posts: 16
Joined: 08 Apr 2008, 20:19
Location: Sofia
Contact:

Re: ЧРД Манев

Post by snowpatrol »

Аз ще си тръгна с един разкошен спомен за 4 хубави месеца в БГ и едно размазващо добро party като завършек ...
! Купона попада в мойта класация топ 3 ! Благодаря за готините мигове с вас. Айде пускайте снимките от партито сега! :D Асен и Иван майче бяха с фотоапаратите горе !
User avatar
me4kaX
Posts: 28
Joined: 24 Nov 2008, 17:32

Re: ЧРД Манев

Post by me4kaX »

Най-хубави пожелания и от мен, брат!
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: ЧРД Манев

Post by manev »

snowpatrol wrote:Аз ще си тръгна с един разкошен спомен за 4 хубави месеца в БГ и едно размазващо добро party като завършек ...
! Купона попада в мойта класация топ 3 ! Благодаря за готините мигове с вас. Айде пускайте снимките от партито сега! :D Асен и Иван майче бяха с фотоапаратите горе !
Нищо не е завършило, пак ще дойдеш и се надявам да сме ти върнали малко "вярата" че в тая кочина тука е останало нещо хубаво и добро, макар и малко. А, и къде си мислиш че отиваш :mrgreen: :mrgreen: Стягай се че холдинга идва Февруари месец, да ти издейства дисциплинарното уволнение.

На Асен официялно му се забранява да ми се доближава до Тойотата в нетрезво състояние. Благодаря и на Муцев за дето се е сетил че има по-лесни варианти да докопаш касата с бира в багжника и съответно е предотвратил още щети.
...и понеже ще е тенденция:
На всеки който му се допие каса бира за лека нощ и се сети че тя както винаги е в багажника препоръчвам.
1. Оглеждате се дали не съм наоколо... явно ме няма
2. Оглеждате се за Барзов...него винаги го има и врещи отнякъде
3. При намирането на един от двамата, търсите съдействие
Ако не ни откриете но намерите ключовете !
1. След като сте се докопали до ключовете, с леко завъртане на ключалката на задната врата ще осъзнаете че прозореца се отваря.
2. След като е паднал до долу от вътрешната страна на вратата намирате палец отключвате и търсите една голяма дръжка за отваряне.
3. нищо от външната страна не може да отвори или затвори тази врата, помнете го винаги.
4. ако не сте наясно какво правите, просто отворете някоя от задните врати и си вземете каквото искате от багажника.
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
Locked