Тоя уикенд ще се кара ли ?

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

User avatar
DiMB
Posts: 33
Joined: 22 Nov 2010, 13:16
Location: София

Re: Тоя уикенд ще се кара ли ?

Post by DiMB »

Дай един час за среща на яз. Огняново
User avatar
graf_bezuhoff
Posts: 1091
Joined: 22 Apr 2008, 13:40
Location: София

Re: Тоя уикенд ще се кара ли ?

Post by graf_bezuhoff »

11 ч рано ли е? Може и 12. На влизалото до стената.
User avatar
DiMB
Posts: 33
Joined: 22 Nov 2010, 13:16
Location: София

Re: Тоя уикенд ще се кара ли ?

Post by DiMB »

11 часа е добре ... до утре
User avatar
DiMB
Posts: 33
Joined: 22 Nov 2010, 13:16
Location: София

Re: Тоя уикенд ще се кара ли ?

Post by DiMB »

Някой посещавал ли е в последно време следните язовири: Тополница, Пясъчник, Душанци. Въпросът ми е, до колко са източени и стават ли за гребане? За яз. Тополница разбрах, че преди 2-3 седмици е бил с много ниско ниво. Или пък да знае телефон, на който може да се получи информация от такъв род.
User avatar
graf_bezuhoff
Posts: 1091
Joined: 22 Apr 2008, 13:40
Location: София

Re: Тоя уикенд ще се кара ли ?

Post by graf_bezuhoff »

Петък е почивен и може дори да има прозорец във валежите. Един тур до близките язовири? Аз съм ок и за събота (т.е. и двата дни).
User avatar
DiMB
Posts: 33
Joined: 22 Nov 2010, 13:16
Location: София

Re: Тоя уикенд ще се кара ли ?

Post by DiMB »

Ние с жена ми и едни приятели в петък ще гребнем из язовир Сопот. Времето, като че ли ще е милостиво този ден. В неделя ще отскочим до язовир Стамболийски. Прогнозата за тогава не е толкова оптимистична.
User avatar
graf_bezuhoff
Posts: 1091
Joined: 22 Apr 2008, 13:40
Location: София

Re: Тоя уикенд ще се кара ли ?

Post by graf_bezuhoff »

Нашето предложение - малък шлем на Средна гора и околията:

В петък отиваме на Душанци, гребем, отправяме се към яз. Искър, по пътя надникваме в Тополница дали е достъпен и как, колко е мръсен, ако има време и желание го гребем. Спане на палатки на Искъра. В събота си отпускаме душата на Искъра и по къщята. Това ако не вали. Ако вали - лошо, ще мислим друго.
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Тоя уикенд ще се кара ли ?

Post by manev »

graf_bezuhoff wrote:Нашето предложение - малък шлем на Средна гора и околията:

В петък отиваме на Душанци, гребем, отправяме се към яз. Искър, по пътя надникваме в Тополница дали е достъпен и как, колко е мръсен, ако има време и желание го гребем. Спане на палатки на Искъра. В събота си отпускаме душата на Искъра и по къщята. Това ако не вали. Ако вали - лошо, ще мислим друго.
има и един гьол на Смолско в района...що не му метнете едно Уко ...знам добър маршрут за колела в тая част на планината. Ако тръгваш първо към тополница мини през маршрута Вакарел - Панагюрище ...много е живОписен
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
nikopld
Posts: 42
Joined: 11 Feb 2011, 00:04
Location: Пловдив

Re: Тоя уикенд ще се кара ли ?

Post by nikopld »

manev wrote:
graf_bezuhoff wrote:Ако тръгваш първо към тополница мини през маршрута Вакарел - Панагюрище ...много е живОписен
бих казал даже ...много живОпАсен.....пътя е много лош ,особенно няколко километра преди Белица та чак до Поибрене...Та в този ред на мисли какво ще кажете за http://www.whitewater-bg.org/forum/view ... f=61&t=726" onclick="window.open(this.href);return false; .....Само двамата с Наско ли ще сме там? :D
Писането на Български с латински букви е като писането с лайна по стената-чете се но е гнусно.......
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Тоя уикенд ще се кара ли ?

Post by manev »

nikopld wrote:
manev wrote:
graf_bezuhoff wrote:Ако тръгваш първо към тополница мини през маршрута Вакарел - Панагюрище ...много е живОписен
бих казал даже ...много живОпАсен.....пътя е много лош ,особенно няколко километра преди Белица та чак до Поибрене...Та в този ред на мисли какво ще кажете за http://www.whitewater-bg.org/forum/view ... f=61&t=726" onclick="window.open(this.href);return false; .....Само двамата с Наско ли ще сме там? :D
абе закърпен е до тополница ..минавах есента от там. вярно че с кросовия потор бях :mrgreen: ма не помня да е имало трагедии. След Поибрене наистина е малко зле но се преживява
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
Locked