RIOT - Nitro 58 - Nitro 58 b HIKO SPORT

Moderator: vandobrev

bateleo
Posts: 9
Joined: 14 Apr 2008, 02:21

Re: RIOT - Nitro 58 - Nitro 58 b HIKO SPORT

Post by bateleo »

чичо Манчо тебе чаках за мнение :roll: , Лео сам от Пловдив честно незнам каква лодка да си взема до сега карах каквато ми дадат ама сега като искам моя трябва да ми отговаря нали се сещаш.А аз незнам колко литра и така нататък ...............аз съм като кон с капаци даими корито и лопата и ме пускаи във вода и купона да тече да има бира и щкенбе кажи някоя лодчица на прилична цена че станах и татко от събота имам повод за почерпка
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: RIOT - Nitro 58 - Nitro 58 b HIKO SPORT

Post by manev »

ами то сезона почва да приключва което автоматично изключва голямолитражните лодки. Реално лодка около 180-200 литра е най подходяща за такива щърбели като мене и тебе. Това е идялния литраж за БГ за хора около 70 кг. Лятото ще ти е удобна за Струма и всякви Игри с водата, а на пролет ще можеш да влезеш в повечето реки по Родопи, Пирин и Рила.
В бараката на Ханчето съм оставил старите лодки и вземи ги пробвай. Големия блисс-стик Кольо го отнесе и остана само малкия но можеш да се примолиш на Кольо за едно кръгче ;) Не си взимай Пираня на първо четене защото са хубави каяци но изискват да посвикнеш малко с тях...английска му работа ;) Тоя раят е 220 литра и ще ти е голям за игра, по скоро модела Турбо е за тебе ... абе не бързай с лодките, мини през поляната и поразгледай, никой няма да ти откаже едно кръгче ...
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
bateleo
Posts: 9
Joined: 14 Apr 2008, 02:21

Re: RIOT - Nitro 58 - Nitro 58 b HIKO SPORT

Post by bateleo »

тогава ще се видим на поляната на по бира и ще обсадим някои тънкости тябва да се поошлаифам има какво да се желае мерси все пак за инфото
Post Reply