Воден поход по Арда 2009 09-14.06.2009

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

bimbo
Posts: 14
Joined: 27 Aug 2008, 16:34

Re: Воден поход по Арда 2009 09-14.06.2009

Post by bimbo »

Не мога да разбера, защо се правите на идиоти ?!?
Удачно ли е да запитам кой трябва да се прави на идиот. Имам две хлапета, които би трябвало да възпитам в любов към природата и приключенията, за да могат да направят и те това с техните деца :lol: Какво се получава трябва да ходя да лъжа, мажа и се правя на идиот в училищата им, за да ги закарам на Арда. Е пич това добър и стойностен пример ли е.? Бащата ИДИОТ. Браво.
Как ще се приобщават повече хора, като вече една част сме ......
Не става иска се популяризиране на "лодкарството", ама няма да стане по този начин.
Куца работа по Български.
User avatar
Pecata
Posts: 412
Joined: 02 Nov 2008, 19:16
Location: Varna, E-mail: pecata70@gmail.com, Skype: petar__popov
Contact:

Re: Воден поход по Арда 2009 09-14.06.2009

Post by Pecata »

След това което съм написал, не знам защо продължавате.
Или не можете да четете или сте адски разсеяни.
Подкрепям те в идеята за възпитанието на децата.
Не мога да кажа обаче, защо "трябва да ходя да лъжа, мажа и се правя на идиот в училищата им, за да ги закарам на Арда"
след като ДАТАТА Е НАПИСАНА.
Какво не ти харесва в популяризирането, след като SAILING е побликувал освен за този поход, подробна информация за още три.
След като сме в България и сме българи, нормално е и работата да е по български, да пишем на български и да можем да четем на български.

ИЗБЕРЕТЕ БЪЛГАРСКОТО! :D
bimbo
Posts: 14
Joined: 27 Aug 2008, 16:34

Re: Воден поход по Арда 2009 09-14.06.2009

Post by bimbo »

Ми посипвам си главата с пепел и ще си трая.

Само за сведение
Воден поход по Арда 2009 09-14.06.2009
ми учебната година свършва на 15.06. тая година. Как ще ги закарам там тогава :lol: Сигурно в мазето на БСФС има машина на времето. Ще спра да плащам и данъци, за да не ми правят отчисления за развитието на спорта и туризма.
Аман от Тъпанари!


Относно Българските работи, такива няма на друго място на планетата земя. ;)

Деца обичайте природата, за да я запазите. Това може да Ви бъде мото, може би, но ...... :lol:



Не ги приемай лично нещата.
Поздрави
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Воден поход по Арда 2009 09-14.06.2009

Post by manev »

и така докато си спорите, неусетно се вкарвате във "филма" на организираните походи и тн.
Все си мисля че ако не спорим по между си и водим нормални диалози, ще намерим решение на въпроса с датата. Ясно е че в една такава огромна "организация", винаги ще има елементи които да не се погаждат на всички. В случая и аз самият не доумявам защо не са се съобразили с ваканциите на децата и тн. Не съм посещавал никога организирани походи. Тази година мислех и аз да отида да видя както и да подкрепя участието на холдинга там. Както виждате сме се събрали някаква група тука, която спокойно може да си определя правилата сама.
За това и ви предлагам да не спорите и да не развивате идеологии а да потърсим начин всеки един от нас да се включи.
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
minimiro
Posts: 798
Joined: 30 Jan 2009, 01:10
Location: Варна
Contact:

Re: Воден поход по Арда 2009 09-14.06.2009

Post by minimiro »

Пецата, ти миналата година не беше ли с нас на втория?
Просто заради децата много народ се включва на него.... логично беше БТС да се съобрази с тази лека подробност и тогава щяха да имат 100% посещаемост образно казано... все пак си говорим за седмица разлика........ пък ся пак разправии в столовата..... :)
User avatar
sailing
Posts: 126
Joined: 05 Dec 2007, 17:58
Location: Stara Zagora

Re: Воден поход по Арда 2009 09-14.06.2009

Post by sailing »

на похода по Искър пак имаше спорове за датата за Арда и тази година май ще си имаме два похода :D от 9 единия и 15 другия. В този ред на развитие може и трети да излезе :D :D
User avatar
angelov
Posts: 37
Joined: 23 Apr 2008, 10:49
Location: ЕЛХОВО
Contact:

Re: Воден поход по Арда 2009 09-14.06.2009

Post by angelov »

Тихомире е много прав, пак ще има 2 похода единият започва на 9.юни другият на 15 юни,така е в нашата родина.Невиждам ниакъв смисъл да се спори кой на кого е казъл .... а този какво не разбрал или въобще дали има нещо сигурно,това е една голяма БЕЗМИСЛИЦА :) . Следкато има 2 алтернативи няамали да е по добре да се избере една от тях и да се осъществи тази идея с разширяването и популяризирането на тази идея.Аз лично ще предпочета 15 юни защото според мое лично мнение че това е по добрата дата.Всеки е свободен да избира сам ;)
не се знае знаели се пък и да се знае не сигорно
User avatar
Pecata
Posts: 412
Joined: 02 Nov 2008, 19:16
Location: Varna, E-mail: pecata70@gmail.com, Skype: petar__popov
Contact:

Re: Воден поход по Арда 2009 09-14.06.2009

Post by Pecata »

bimbo wrote:Ми посипвам си главата с пепел и ще си трая.
Ами главата си е твоя, прави с нея каквото си искаш. Все пак си голям човек, можеш да правиш каквото си искаш. :D
Съвета ми обаче е да не си траеш, ами да се поинтересуваш малко повече (ако вече не ти е известно).
Защо са определили тези дати си нямам на идея. Наистина е неприятно че не съвпада с ваканцията на децата но сигурно си има някакви причини.
Когато се организира такъв голям поход се взимат много неща в предвид и може би е имало по важни причини.
До колкото съм имал допир до клубове и туристически дружества винаги се е взимало под внимание ваканцията
така че не вярвам да не са мислили за нея.
На всякъде по реките се провеждат по малки походи през цялата година (Арда, Янтра, Искър, Тунджа и където се сетиш на други места),
къде с комерсиална цел къде с някаква друга. Като искаш да водиш децата винаги има вариант. Като не е сега ще е другия месец например
Все едно като беше сега откриването на Струма и с това да се приключи ;) . Ами другите походи и тях ли да изместят през ваканцията?
Ще трябва да кажем и на снега да не се топи до август че през зимата ни е студено.
И въпроса въобще не беше на кой му изнася или не а това че всички писахте "абе кога ще е тоя поход ама кога ще се разбере"
minimiro wrote:Пецата, ти миналата година не беше ли с нас на втория?
Похода на който бях беше след 15.06. Дали е бил първи, втори или трети не знам, защото никога не ме е интересувало.
Посещаемостта на официалния поход по Арда понякога надхвърля 200-250 човека. Това ми прилича на 101%.
Какви ги приказваш и ти като знаеш че се събираме 5 човека барабар с теб ако не ти е студено и похода ни е готов
без да се съобразяваме с официални неофициални и квито се сетиш организации и дати.
User avatar
minimiro
Posts: 798
Joined: 30 Jan 2009, 01:10
Location: Варна
Contact:

Re: Воден поход по Арда 2009 09-14.06.2009

Post by minimiro »

Абе Пецов, по спокойно и без нерви бе :) ш'си докараш некой инфаркт на млади години ;)

P.S> Втория беше дет одихме ;) таз година пак тъй отиат ралтити :-P
bimbo
Posts: 14
Joined: 27 Aug 2008, 16:34

Re: Воден поход по Арда 2009 09-14.06.2009

Post by bimbo »

Похода на който бях беше след 15.06. Дали е бил първи, втори или трети не знам, защото никога не ме е интересувало.
Верно бе, що се нервиш,заради тебе сигурно ще трябва и хапчета да пия.Като пишеш на някой гледай заглавието . А тази скрита алтернатива каква е ? Или трябва да метаме жълади за да се разбере.
Сега малко по сериозно какви са тези 2 и 3 и енти походи, как се организират, кой и т.н
Не мисля, че има място за притеснение.
Верно, как не съм се сетил ще взема да си платя на някой гид, да ми покаже всички маршрути по Бг и повече да не се ловя на разни измишлыотини с туристически характер обвързани с благото на хората :lol: .

Поздрави и без нерви де.......
Locked