Басейна,басейна

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

User avatar
Lubo
Posts: 117
Joined: 07 Dec 2007, 21:10
Location: София - България

Re: Басейна,басейна

Post by Lubo »

Аз също говорих за басеина на Академик с шевчето и тои е сагласен да ни пусне в басеина само след нова година да се разберм кога и за ква цифра така че маи вече имаме 2 басеина хаххаха :mrgreen:
User avatar
POLINA
Posts: 154
Joined: 06 Dec 2007, 14:48
Location: София,Козлодуй, Стара Загора
Contact:

Re: Басейна,басейна

Post by POLINA »

Екстра колкото повече толкова повече е казал мечо Пух.
Когато нищо не е сигурно, всичко е възможно!
User avatar
Lubo
Posts: 117
Joined: 07 Dec 2007, 21:10
Location: София - България

Re: Басейна,басейна

Post by Lubo »

МММММ дамм :D
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Басейна,басейна

Post by manev »

e кво толкова :D
Единия за обучения, другият за родео :D
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
MILS
Posts: 418
Joined: 05 Dec 2007, 23:16

Re: Басейна,басейна

Post by MILS »

Манчо много си прав.
Басейна в МЕИ е голям и ДЪЛБОК - не е много удачен за убочение в есекимоско тн.
А басейна в Академик е малак и не може да ни сабере МАЙ.
User avatar
mitq
Posts: 211
Joined: 06 Dec 2007, 20:11
Location: Рударци
Contact:

Re: Басейна,басейна

Post by mitq »

ся вече е сериозна работата
Човек може да влезе в ада яхнал собствения си език
User avatar
Lubo
Posts: 117
Joined: 07 Dec 2007, 21:10
Location: София - България

Re: Басейна,басейна

Post by Lubo »

В понеделник 07.7.2008 имам среща с шефчето на басеина на Гео Милев за повече инфо тук в понеделник вечер.Надявам се вече да сме с басеин в понеделник и с добра оферта за заплащане де да не вземе да се изтарве нещо тоиа ма не вярвам та така повече инфо в понеделник ;)
User avatar
Lubo
Posts: 117
Joined: 07 Dec 2007, 21:10
Location: София - България

Re: Басейна,басейна

Post by Lubo »

Значи днес се срещнах с шефчето на басеина на Академик и ми обясни следната зделка: Няма проблем да ни пусне в басеина но има следните изискваня.Пуска ни в басеина без да пуска други хора събота от 15:00 до 17;00 работи басеина или неделя от 12:00 и работи до 14:00 или и двата дена или когато поискаме.А сега за цените: За да ни пусне в басеина иска да му платиме поне за 3 коридора ! а ще използжаме целия.Цената за един коридор е 16лв на час кото прави 48лв на час или ако го ползваме 2 часа 96 или по просто ако сме 10 човека триабва да плащаме по 5 лева на час на човек.Аз лично не очаквах такива цени такаче предлагам да го обсадим и в крачмата в четвартак и тогава да му кажа дали ще има зделка или не ;)
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Басейна,басейна

Post by manev »

ми аре да сметаме :
взимайки в предвид че има сняг в планината и някои хора висим горе "на всяка цена" :D . Изхождайки от миналогодишните ходения по басейни и оставащото време да началото на сезона, ако реализираме 10 ходения ще е направо добре. Това значи че ще инвестираме около 1000 лв. Ако тези два часа са чисти, демек не ни влиза в това преобличането и всичките табиети горе долу се ядват нещата.
Има няколко варианта :
събирамесе 20 човека и вадим по 50 лв. (или кой колкото може) и плащаме накуп. Така ще мотивираме и повечко посещения. Ако случайно дойде някой който не е включен в тая финансова програма, вади на място 10 лв. и те отиват по схемата с "келешката каса" която е в кофчежника Иван и се събира от Бирника БарзоФ :D (бъзикам се)
Другия вариант е да си плащаме на място, но така ще предизвикаме поредния финансов калабалък.
И в двата случая ще платим същата сума ако ходим редовно.
Ако пък някой от клубовете е решил да прави курс (платен)може да даде малко повече от себеси за каузата. В крайна сметка басейна е 25 метра и може да събере бая народ.
Пишете мнения да може в четвъртак да решим.
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
Lubo
Posts: 117
Joined: 07 Dec 2007, 21:10
Location: София - България

Re: Басейна,басейна

Post by Lubo »

Значи ако платим такава сума или поне 10 посещения напред ще ни направят отстапка 10% така каза шефчето такаче предложението ти да предплащаме повече посещения никак не е лошо аз съм за :D Може да предпащаме за всеки месец тоест на месец ако ходиме всяка събота са 384лв за 4 съботи за два часа.Ако сме 10 човека са по 39лв на човк. А за времетрааенето тои ни пуска от 15:00 до 17:00 в басеина а това дали и колко времв ще се мотаме си е наш проблем все пак. Трябва просто да ходиме малко преди 15:00 и да се подготвим че да можем да се гмурнем на време :mrgreen:
Locked