с. Равно Поле

Теми, които не са свързани с останалите.

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

Locked
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

с. Равно Поле

Post by manev »

Днес прехвърчах с буса покрай ливадата. По всичко личеше че зимата трайно си е отишла от там и почвата беше почти суха. Така че който иска може смело да инвестира време за каране там.
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
tanec
Posts: 20
Joined: 07 Dec 2008, 12:55

Re: с. Равно Поле

Post by tanec »

да запитам само от къде си профучал. Някакво ориентиране как да стигнеме до поляната
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: с. Равно Поле

Post by manev »

след като си влязъл от към "тракия" гониш табелите за голф игрището, което е на 10 км. от магистралата. Подминаваш го и хващаш една права. Преди следващото село в ляво всичко е ливада. на 50 м. преди къщите има влизалка, в момента май строят нещо там. Истинското равно е на 150 метра от пътя но внимавай че има канал, така че пази колата ...
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
tanec
Posts: 20
Joined: 07 Dec 2008, 12:55

Re: с. Равно Поле

Post by tanec »

a дали не е на изхода от село Лозен към магистралата. Защото там бяхме ние онзи ден с идеята че се намираме на равно поле :)
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: с. Равно Поле

Post by manev »

неее
мястото географски е точно между подбълкански и тракия. Говоря за голф игрището. слизаш в дясно по табелите от тракия, мушкаш се под нея , преминаваш прелеза, на центъра на селото в дясно, айде през реката, голф игрището и 50-100 преди следващото село в ляво. В полето ще забележиш едни военни антени.
Абе обади се за неделя май ще се качвам на витоша
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
tanec
Posts: 20
Joined: 07 Dec 2008, 12:55

Re: с. Равно Поле

Post by tanec »

ами хайде направо да направиме уговорката :). До местата на които карате стига ли се поне с лифт ?
User avatar
kayaso
Posts: 650
Joined: 05 Dec 2007, 14:23
Contact:

Re: с. Равно Поле

Post by kayaso »

нещо не ми харесва количествата сняг, които пишат ...
има ли някой идея как да резберем какво става над 'Седемте езера"? Предполагам, че там снега е най-много.
В краен случай, ей го платото на Витоша. Все за някой шев ще има... от преспа на преспа :D
tanec
Posts: 20
Joined: 07 Dec 2008, 12:55

Re: с. Равно Поле

Post by tanec »

мога да ви дам телефон там да попитате ако искате. телефона , с който разполагам е на хижаря мисля. Дадоха ми го във връзка с ползването на трака за качване до хижата.
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: с. Равно Поле

Post by manev »

Яска
"Бассес кръклинг тийм" май са се запътили натам ... пробвай с тях ... чух че басейна ще тече, аз така и не отидох. Така че в събота съм в басейна, за неделя ще те чакам да звъннеш къде си се закопал с колата та да ида и на офф роуд :mrgreen: :mrgreen:
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
tanec
Posts: 20
Joined: 07 Dec 2008, 12:55

Re: с. Равно Поле

Post by tanec »

имам предложение. Дайте да се събереме да се запознаеме. Аз имам кайт,а никой от софето който кара не познавам. Дайте ако не караме поне някой друга бира да гаврътнем :).
Locked