Обявявам

Теми, които не са свързани с останалите.

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Обявявам

Post by manev »

petkan wrote:Речен или Морски така маскиран не мога да те позная, пък и като не те виждам по реките шанса става още по-малък. ;)

Филипе, никой не е перфектен, но с този дефект си много далеч дори от половината... :D
Абе по добре да не кърка че някой ден ще му писне от наще простотии и ще измете поляната с нас. Що се отнася до събота и жените Филипе ... по добре внимавай да не ти счупят ... ;)
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
Rechnia
Posts: 33
Joined: 05 Dec 2007, 14:19
Location: София

Re: Обявявам

Post by Rechnia »

manev wrote:
petkan wrote:Речен или Морски така маскиран не мога да те позная, пък и като не те виждам по реките шанса става още по-малък. ;)

Филипе, никой не е перфектен, но с този дефект си много далеч дори от половината... :D
Абе по добре да не кърка че някой ден ще му писне от наще простотии и ще измете поляната с нас. Що се отнася до събота и жените Филипе ... по добре внимавай да не ти счупят ... ;)
Манчо, чичка, ти правилата на форума чел ли си ги? "Не цитирай целия пост, а само това, което искаш да коментираш от него!" Ще те кажа на администратора :x
Не е нужно да си луд за да живееш... но все пак помага!
User avatar
kayaso
Posts: 650
Joined: 05 Dec 2007, 14:23
Contact:

Re: Обявявам

Post by kayaso »

Philip wrote:А...!Съвсем забравих да честитя новия форум!А старият форум ще продължи ли да съществува?А тъй като това е тема за Обяви-обявявам,че вие келеши сте наи-верните ми дружки!Е ...... знам,че все още не съм пълен келеш,поради факта,че не пия,но ..... ! :D
стига с това пиене бе келеши-такива...!
Това форум за каяк ли е, или за пияк?
Филипе, от пиенето няма много смисъл, да не говорим, че и ползата е по-малко от вредата, но това е моето мнение!
Освен това, аз не мисля че келешлъка трябва да се обвързва с него.
Карай си реките /и жените/ ... и това си е келешуване!
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Обявявам

Post by manev »

А "къде са жените в каяците" ??? :twisted:
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
Rechnia
Posts: 33
Joined: 05 Dec 2007, 14:19
Location: София

Re: Обявявам

Post by Rechnia »

Добре, че няма много! Кък беше онва "Мъжете са мъже, когато гребът. Жените са жени, когато се е..."
Не е нужно да си луд за да живееш... но все пак помага!
petkan
Администратор
Posts: 353
Joined: 05 Dec 2007, 18:56

Re: Обявявам

Post by petkan »

Ясене, веднага престани да пълниш главата на младите с фанатизъм. Едни по-мъдри от нас хора са казали, че във виното е истината. В наши дни към графата може да се добавят ракия и бира.

Филипе, никога не слушай трезвеници - това не завършва добре, както всички знаем. :D ;)
User avatar
kayaso
Posts: 650
Joined: 05 Dec 2007, 14:23
Contact:

Re: Обявявам

Post by kayaso »

:D ;)
Locked