Обявявам

Теми, които не са свързани с останалите.

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

petkan
Администратор
Posts: 353
Joined: 05 Dec 2007, 18:56

Обявявам

Post by petkan »

Писна ми само аз да пиша, хайде малко и вие...
User avatar
Rechnia
Posts: 33
Joined: 05 Dec 2007, 14:19
Location: София

Re: Обявявам

Post by Rechnia »

Обявяваш се за спамер? :?
Не е нужно да си луд за да живееш... но все пак помага!
User avatar
MILS
Posts: 418
Joined: 05 Dec 2007, 23:16

Re: Обявявам

Post by MILS »

Търпение драги ми смехурко:)
За два дни в новият форум има толкоз мнения колкото в стрия за седмица(освен по време на спорове за новият сайт):)
User avatar
Rechnia
Posts: 33
Joined: 05 Dec 2007, 14:19
Location: София

Re: Обявявам

Post by Rechnia »

Eeee Мислки, братко! Добре си дошъл!
Не е нужно да си луд за да живееш... но все пак помага!
petkan
Администратор
Posts: 353
Joined: 05 Dec 2007, 18:56

Re: Обявявам

Post by petkan »

Речния, приятно ми е да се запознаем - аз съм форумния спамър, макар че много скоро Манчо ще ме мине. ;) Я сега кажи кой си пък ти, пиле шарено.

Миле, стари друже, търпението е добродетел която ми липсва от малък. В случая обаче не става дума за особенностите на характера ми, а тестване на новия форум. Ако ще гърми (я той, я бозата данни) така, че да си затрием писанията или ако има особенности които го правят труден за употреба, то колкото по-рано ги хванем/оправим толкова по-добре. Това от своя страна изисква кликане по всички възможни бутони и колкото повече хора го прават, толкова шанса да изскочи нещо е по-голям.

Така че не се срамувайте да пишете глупости. Винаги може да се оправдаем с това, че се правим на тестери. :D
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Обявявам

Post by manev »

petkan wrote:Речния, приятно ми е да се запознаем - аз съм форумния спамър, макар че много скоро Манчо ще ме мине. ;) Я сега кажи кой си пък ти, пиле шарено.
Идема баце, идем :twisted: :twisted
Речния е Морския но не и горския ;) С нетърпение чакам първият спор, за да можем да тестваме редактора на "мръсните" думички.
А аз обещавам да не пълня темите с щуротии.
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
Rechnia
Posts: 33
Joined: 05 Dec 2007, 14:19
Location: София

Re: Обявявам

Post by Rechnia »

:D :D :D А стига бе, как няма да ме познаеш?
Philip
Posts: 115
Joined: 06 Dec 2007, 10:43
Location: София
Contact:

Re: Обявявам

Post by Philip »

А...!Съвсем забравих да честитя новия форум!А старият форум ще продължи ли да съществува?А тъй като това е тема за Обяви-обявявам,че вие келеши сте наи-верните ми дружки!Е ...... знам,че все още не съм пълен келеш,поради факта,че не пия,но ..... ! :D
petkan
Администратор
Posts: 353
Joined: 05 Dec 2007, 18:56

Re: Обявявам

Post by petkan »

Речен или Морски така маскиран не мога да те позная, пък и като не те виждам по реките шанса става още по-малък. ;)

Филипе, никой не е перфектен, но с този дефект си много далеч дори от половината... :D
User avatar
Rechnia
Posts: 33
Joined: 05 Dec 2007, 14:19
Location: София

Re: Обявявам

Post by Rechnia »

Филип се опитва да обори теорията на съседната тема - "със една е зле, нужни са ти две" :D
Не е нужно да си луд за да живееш... но все пак помага!
Locked