"изгубени вещи" ?!?

Moderator: vandobrev

User avatar
vandobrev
Posts: 889
Joined: 12 Dec 2007, 19:21
Location: София
Contact:

Re: забравена шприцка

Post by vandobrev »

Според мен и щприцката и ботите са взети/прибрани по грешка когато се е събирала екипировката в неделя да се товари в буса.Аз ще огледам какво има в буса.За гащите ще си трая че доста ми харесват и мисля че ще ми стоят добре и мисля да изпреваря Дони :D
пирон-дюбел
Отбрана Ямболска Каратека(ОЯК)
http://www.vandobrev.com" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
MILS
Posts: 418
Joined: 05 Dec 2007, 23:16

Re: забравена шприцка

Post by MILS »

КАЯК В БЪРЗА ВОДА не е същото като бюро изгубени вещи.
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: забравена шприцка

Post by manev »

MILS wrote:КАЯК В БЪРЗА ВОДА не е същото като бюро изгубени вещи.
така е но е време да поръчаме две три кофи гинко билоба за двама трима човека .. че все ние сме виновни че не си стопанисват вещите ;)
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
MILS
Posts: 418
Joined: 05 Dec 2007, 23:16

Re: забравена шприцка

Post by MILS »

Имах предвид , темата не е за изгубени вещи.
User avatar
graf_bezuhoff
Posts: 1091
Joined: 22 Apr 2008, 13:40
Location: София

Re: забравена шприцка

Post by graf_bezuhoff »

MILS wrote:Имах предвид , темата не е за изгубени вещи.
Еми, началника тук я е сложил, та за това и тази при нея плеснах, да помогнем на човека.
User avatar
POLINA
Posts: 154
Joined: 06 Dec 2007, 14:48
Location: София,Козлодуй, Стара Загора
Contact:

Re: "изгубени вещи" ?!?

Post by POLINA »

Аз си изгубих девствеността :) Които я е взел да ми я връща веднага. Иначе има едно оражево поларче от ония дето сички се обзаведохме с тях. На това не пише Х-клуб тъйче не е от чачовите значи е на некой от нас.Намерено е на ханчето и е в бараката на Ре флип.А ако на някой съм му давала хиковските къси гащи с един дракон отстрани и неопрен от долу да ги върне или да ги носи със здраве ма не за дълго :twisted:
Когато нищо не е сигурно, всичко е възможно!
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: "изгубени вещи" ?!?

Post by manev »

Проблема ви е че цяла пролет търчите по дефилето и се разпилявате в района. Ако човек държи на екипировката си и я ползва не е много логично да я зарязва или губи по дефилето. Да не говорим че по дефилето често и "местните" потребители грабват нещо чуждо и го отнасят на някъде по кемповете.
Кой не му стигали боти, кой не му стигали каски ... кой пък цяла лодка или К2 ..за гребла да не говорим ...
от 10 гребла за К2 в момента има налични две или три !!! да сме ги пазили ...да ги има сега ;)
Щом си зарязъл нещо с месеци на "мегдана" ...значи не ти трябва или не ти пука за него.
Ще ви помоля по пестеливо с обвиненията тук защото форума е обществено място и хората си мислят че холдинга е грабител на екипировка по Струма ... а то все на едни и същи им липсва нещо ;)
Има разлика в това да го оставиш в обществената барака и да го зарежеш на мантинелата.
Поля на мене ми липсват първите седем и последните петнайсетина години от живота ... притеснявам се че голям процент е загубено по реката и рафта с пиринско на ханчето
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: "изгубени вещи" ?!?

Post by manev »

... така и така съм почнал...
... Напомням и пояснявам че така наречената "келешка барака" от тази година категорично е във владение на "уайт уотър тийм". Аз съм се оттеглил от там като стопанин и реално ако оставяте нещо там би трябвало да го коментирате със собствениците на помещението. Не им адвокатствам но реално оставянето на вещи там е на добра воля от тяхна страна. Екипировката за курса е в на Чачи помещението за което се плаща наем за определен период от време и след това ще бъде прибрана от собствениците си.
Тъй че за мене общия склад приключи и ако някой има нужда от място и склад на реката би трябвало да се появи инициатива за построяване на нов. Достатъчно хора има там че да се коментира как да се случи това. Може да си е или частна инициатива или да се съберат хората с членски внос към БКО и ако народа се събере, реши и гласува да се финансира от БКО ... при второто положение достъпа ще е още по конкретен и ясен ;)
... До тогава сме бездомни всичките ( и аз включително) и ще е така докато не се научим да ценим труда и екипировката на другите ...
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
vandobrev
Posts: 889
Joined: 12 Dec 2007, 19:21
Location: София
Contact:

Re: "изгубени вещи" ?!?

Post by vandobrev »

"А'ем ХОМЛЕСссс" беше казал Ту Пак в едно парче,а то било писано за нас :rolling:
пирон-дюбел
Отбрана Ямболска Каратека(ОЯК)
http://www.vandobrev.com" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
greenhorn
Posts: 442
Joined: 11 Apr 2010, 10:54
Location: Троянско

Re: "изгубени вещи" ?!?

Post by greenhorn »

Мм неделя ако някой ми вземе към София качулата фланела, суитчър, черна, ще съм му много благодарен:) Последна локация - в тази каяк барачка.

П.С. Даро съм.
Post Reply