Kозлудуй - Русе 26 януари

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

kris
Posts: 62
Joined: 25 Jan 2011, 12:57
Location: sofia
Contact:

Kозлудуй - Русе 26 януари

Post by kris »

Kозлудуй - Русе 22 - 26 февруари. Ще ни оставят на 22 в Козлудуй и на 26 ще ни вземат от Русе.Буса ще седи в Плевен. В буса за сега сме 4ма има още място. Моят нов тел.е 0877 801237
бързи, бавни лодки..........цаката му е гребане
kris
Posts: 62
Joined: 25 Jan 2011, 12:57
Location: sofia
Contact:

Re: Kозлудуй - Русе 22 - 26 февруари

Post by kris »

Е няма ли някой мераклия за дунав да покараме кънки де за каяк не знам дали ще има свободна водица
бързи, бавни лодки..........цаката му е гребане
User avatar
DIDO VN
Posts: 33
Joined: 14 May 2009, 16:31
Location: varna

Re: Kозлудуй - Русе 22 - 26 февруари

Post by DIDO VN »

Мухата за този тур бръмчи в главата ми,но чакам да видя как ще е времето! Дано да спре ледохода,че предпочитам каяка пред кънките :) Може да продължа и до Силистра,че от там ми е по-лесно прибирането до Варна ;) Има още 20 дена все пак.....може и да даде време. Ако не става от 22 - 26 мислите ли за промяна на датите?
kris
Posts: 62
Joined: 25 Jan 2011, 12:57
Location: sofia
Contact:

Re: Kозлудуй - Русе 22 - 26 февруари

Post by kris »

Вероятно ще го изместим по-на там ,че като гледам какви са прогнозите за февруари...............
бързи, бавни лодки..........цаката му е гребане
User avatar
BlueScorpion
Posts: 41
Joined: 07 Jun 2010, 22:32
Location: София

Re: Kозлудуй - Русе 22 - 26 февруари

Post by BlueScorpion »

Какво става с идеята за Дунав? Леда скоро ще се стопи...
kris
Posts: 62
Joined: 25 Jan 2011, 12:57
Location: sofia
Contact:

Re: Kозлудуй - Русе 22 - 26 февруари

Post by kris »

За съжаление мойта организация отпада.В момента дясната ми ръка е закърпена с няколко болта и само мога да завиждам на всички които ходят да карат или въобще да вършат нещо с ръцете си :x
бързи, бавни лодки..........цаката му е гребане
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Kозлудуй - Русе 22 - 26 февруари

Post by manev »

kris wrote:За съжаление мойта организация отпада.В момента дясната ми ръка е закърпена с няколко болта и само мога да завиждам на всички които ходят да карат или въобще да вършат нещо с ръцете си :x
абе Крисе ти една цяла година без пирони в някой кокал можеш ли да изкараш ??? :)
с АТВ-то ли се размаза или класическа трудова злополука ???
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
kris
Posts: 62
Joined: 25 Jan 2011, 12:57
Location: sofia
Contact:

Re: Kозлудуй - Русе 22 - 26 февруари

Post by kris »

Е тоя път си станах за резил Спусках се със синята стрела (боксера) по едно изнанадолнище со снег и успях да се целна с прилична скорост у един бетон.Честно казано ми се размина само с ръката. :D :o :shock: :x Та сега търкам дивана в къщи и се чудя кого да изям.
бързи, бавни лодки..........цаката му е гребане
kris
Posts: 62
Joined: 25 Jan 2011, 12:57
Location: sofia
Contact:

Re: Kозлудуй - Русе 22 - 26 февруари

Post by kris »

Преди пак да си строша нещо нека да направим едно зимно каране по Дунава.Тръгване на 26 януари.След обяд ще сме или в Оряхово или Козлудуй.В Плевен имам Агент ,който ще вземе колата от там и ще ни прибере по късно от където му кажем.Идеята е да покараме 3- 4 дни. За сега сме трима. Ако има мераклии нека звъннат 0877 801 237
бързи, бавни лодки..........цаката му е гребане
User avatar
Demo
Posts: 263
Joined: 05 Dec 2007, 18:33
Location: Sofia, Bulgaria
Contact:

Re: Kозлудуй - Русе 26 януари

Post by Demo »

Аз малко се чудя, дали да не е морско и да отпрашим към Гърция, но вероятно ще е февруари. Ще ми се и да следя прогнозата да е безветрено, че има доста желаещи и да не стане беля от напъване в студа :)
Душата търси романтика, задникът - приключение...
Locked