Филми 2012

Теми, които не са свързани с останалите.

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Филми 2012

Post by manev »

Татрите е ясно къде са ;)
За Морача участъка е ясен ...като наш Ясен :) Тука съм писал за него :
http://whitewater-bg.org/view/articles/61
ако щеш ми вЕрвай :)
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
minimiro
Posts: 798
Joined: 30 Jan 2009, 01:10
Location: Варна
Contact:

Re: Филми 2012

Post by minimiro »

пуснах им въпрос аз къде точно е участъка дето е на видеото... щот гледам оня психопат е с надуваем ситонтоп ( или рафт еденичка :rolling: ) и поне в участъка с камъняците водата е очевадно по-малко от на ваще снимки... или е приток или е по-горното течение... беш ли маа му, да видим ше отговорат ли....
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Филми 2012

Post by manev »

да над нас също имаше още един участък който би трябвало да е доста малък или тесен и понеже е брутално забито в нищото това дере решихме да не експериментираме да се качваме толкова на високо ;)
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
MILS
Posts: 418
Joined: 05 Dec 2007, 23:16

Re: Филми 2012

Post by MILS »

Ха , миналата година ни се отвори малко "свободно време" в района и огледахме малко горния участък от пътя до колкото беше възможно. Самия старт изглеждаше приключение. Фитилчето е първата достоверна и "подробна " информация за тези трасета. Изключително интересни са от гледната точка на човек който си мисли че има какво да изживее ТАМ:)
User avatar
minimiro
Posts: 798
Joined: 30 Jan 2009, 01:10
Location: Варна
Contact:

Re: Филми 2012

Post by minimiro »

Ае да видим са "Мастър клас-а" ше черпи ли ;)

хората отговориха че даже ми пратиха Беловоден гид, кой участък кво да очакваш от него

:rolling:

http://dl.dropbox.com/u/36645351/Monten ... yaking.pdf
User avatar
MILS
Posts: 418
Joined: 05 Dec 2007, 23:16

Re: Филми 2012

Post by MILS »

Точно по този гидовник се непухахме където не трябва:). Ама не гидовника е виновен ами наще дървени глави:)
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Филми 2012

Post by manev »

MILS wrote:Точно по този гидовник се непухахме където не трябва:). Ама не гидовника е виновен ами наще дървени глави:)
що бре ??? много си е точен гидовника и си пише че реките се променят (като всички други в каньон) ... аз нямам никакъв спомен да съм го виждал тоя гидовник ..освен ако не сте го крили под седалката някъде ;)
..а ако сме очаквали всеки път всичко да е в ред и сме се кумили на гидовници не мисля че и половината от реките щяхме да сме минали до сега ;)
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
MILS
Posts: 418
Joined: 05 Dec 2007, 23:16

Re: Филми 2012

Post by MILS »

Маньо , покрай дубала недоспиваш явно, Точно по тази брушура отпечатан а от немци /австрийци обикаляхме района. От там излезе и сравнението на австрийските 4 и босненските. Може пък и дедо Стефчо да ти влияе:).
User avatar
genius
Posts: 698
Joined: 09 Feb 2008, 13:07
Location: София
Contact:

Re: Филми 2012

Post by genius »



1957 :)
Поради граматически неуредици, мнението на потребителя не може да бъде показано.
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Филми 2012

Post by manev »

тука сигурно е и онзи белокосия с бабата и внуците дето ни подминаха с 300 на отцтал :) въпреки че съм сигурен че адвенчърнет и секс клуба предишната година са им показали на тия как се карат лодки :) :)
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
Locked