най-активни келеши :)

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

petkan
Администратор
Posts: 353
Joined: 05 Dec 2007, 18:56

най-активни келеши :)

Post by petkan »

manev 121
kayaso 62
petkan 60
mitq 23
Lubo 22
Demo 21
vandobrev 21

Цифрата срещу името означава броят на постингите в този форум, т.е. топ седем. На печелившите честито и да почерпят... :D
User avatar
mitq
Posts: 211
Joined: 06 Dec 2007, 20:11
Location: Рударци
Contact:

Re: най-активни келеши :)

Post by mitq »

с любо и демо сме на фото финиш :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Човек може да влезе в ада яхнал собствения си език
User avatar
vandobrev
Posts: 889
Joined: 12 Dec 2007, 19:21
Location: София
Contact:

Re: най-активни келеши :)

Post by vandobrev »

Не знам за вас с Демо ама вижте чичо ви Манчо.Вторият(Яската) има наполвината по-малко.Според мен трябва да спечели награда "Свръх активен келеш".121-ебахсимуй
П.С.Защо аз съм след Демо?Имаме еднакъв брой точки-Шегичка естественно :D
пирон-дюбел
Отбрана Ямболска Каратека(ОЯК)
http://www.vandobrev.com" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: най-активни келеши :)

Post by manev »

е преброй ми само качените линкове и ще разбереш що са толкова много. За съжаление ще ви съобщя че до 10.03.08 съм в "отпуск" така че ако не съм на Витоша ще съм тук :twisted: А Яската има проблеми с нета редовно та за тва не ме е настигнал :)
това беше 123-я ми пост :twisted:
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
kayaso
Posts: 650
Joined: 05 Dec 2007, 14:23
Contact:

Re: най-активни келеши :)

Post by kayaso »

:D и още нещо ; ние пишем и по темита в кайт пространството. :idea: ;)
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: най-активни келеши :)

Post by manev »

Ще пиша като сляза днес от витоша :twisted: :twisted:
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
Demo
Posts: 263
Joined: 05 Dec 2007, 18:33
Location: Sofia, Bulgaria
Contact:

Re: най-активни келеши :)

Post by Demo »

Вие сега, к'во? като съм у дъното на активни, не значи, че съм пасивен... или пак требва да се дуелираме и да прайме бой със саби! Както е казал моя учител Сун Цяо "ДАН ДАО КАН ШОУ, ШУАН ДАО КАН ЦЗОУ" За да не ви държа в напрежение, какво означава, ще ви кажа: “Когато тренираш с една сабя следи ръката, когато тренираш с две саби - следи стъпките” (Светльо, може да го провериш в Google :D ) Това, към което така се отправих ретроспективно използвайки сравнения и алегорични хиперболи е, че някой тука тренира с 2 саби... което не е честно :D
Aз като един майстор на сабята си, мога само да ви дам следната информация: сабята или на китайски ДАО се отнася към късите оръжия (освен моята Сабя Демоскиня). Най-често се държи с една ръка, а другата ръка, трябва да описва съгласувани движения. :D Собствено на мен най ми харесват съгласуваните движения на другата ръка :D
Душата търси романтика, задникът - приключение...
petkan
Администратор
Posts: 353
Joined: 05 Dec 2007, 18:56

Re: най-активни келеши :)

Post by petkan »

Вакна, не се коси - класирането при еднакъв брой постинги е по азбучен ред. За съжаление в латиницата 'v' е доста по-назад от 'd'. Сори, на ти бабо цивилизация. Другия път да пишеш повече.

Демо, нема се пуашиш, довечера всеки хванат с две саби, калъчки или чикии (опс това последното дали не беше грешка) ще бъде глобяван, бит и при нужда ебан. Оръдието на труда (второто) също ще бъде конфискувано и ритуално строшено пред строя. След което предлагам да се напием. Какво ще кажете, а? :D
Svetlio
Posts: 194
Joined: 05 Dec 2007, 21:07

Re: най-активни келеши :)

Post by Svetlio »

Вярвам само на sms пуснат във време на движение.
Philip
Posts: 115
Joined: 06 Dec 2007, 10:43
Location: София
Contact:

Re: най-активни келеши :)

Post by Philip »

Ей мен даже ме нема в тая класация! :) Явно съм доста пасивен!Но поздравления за печелившите,а награди нема ли да има? :roll:
Locked