Национален събор Каяк в Бързи Води – Струма 2011

Българско каяк общество

Moderator: vandobrev

User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Национален събор Каяк в Бързи Води – Струма 2011

Post by manev »

По повод доброто събитие ще се опитам накратко да анализирам дните които прекарахме заедно. Преди всичко немога да не споделя че Сашка и Йована изнесоха на гърба си онези най-малки и най-досадни елементи от организацията на които всъщност се крепи цялата дандания. Съответно и някъде ако ги засечете ..не забравяйте да им се поклоните !!!
Останалите кримки си знаеме кой какво ;)
За разлика от миналите години спасителите скучаеха и това е също е добра новина защото говори че народа се е постегнал малко. Определено имаше какво да се види и както си пролича от крайното класиране не е задължително да си редовен Струмски посетител за да заемеш малко по предни позиции. Това всъщност не е и от значение защото не вярвам никой от нас да храни "спортни" амбиции и аз лично приемам тези надпревари като "преглед на печата" за изминалата година.
Местните власти отново не се появиха и пак си бяхме ние. Убедих се че сме си съвсем достатъчни като присъствие а и самите медии споделиха че им е писнало от предизборни палячовци и искат реални хора с реални дейности.
Отново споделям и се надявам да ме разберат всички които не са от София и не са толкова близко до основната организация че БКО не е звено което е създадено да работи само в интересите на Струма. Както ви споделих и на откриването мечтата ми е да направим такова събитие на Арда или на някоя от по известните реки. През останалото време трябва да се подкрепяме и да работим върху това хобито ни да стане една по благоприятна среда. За целта трябват средства и мнооого самоинициатива от всички независимо от кой град или клуб са. Така че идеи и подкрепа не отказваме.
От името на всички организатори благодарим за присъствието и подкрепата и ще се видим на следващия събор
"Струма 2012" - Апокалипсис :D
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
стоян
Posts: 41
Joined: 29 Jan 2009, 15:45
Location: Варна

Re: Национален събор Каяк в Бързи Води – Струма 2011

Post by стоян »

Поздравления за добрата организация. Искренно завиждам на всички присъствали.
ivak
Posts: 141
Joined: 22 Feb 2009, 20:19
Location: Sofia

Re: Национален събор Каяк в Бързи Води – Струма 2011

Post by ivak »

Имаше едно забравено прусече с карабинер на трасето.В долния му край имаше закачена мрежа с няколко берички :) .Те обаче свършиха,а това всичко беше намерено накрая на трасето при стълбичката.Прусека,карабинера и мрежата са при мен,бате Здравко,Барутски или незнам още как :D .На който са да пише или да ги оставя в бараката на ханчето??? ;)
User avatar
genius
Posts: 698
Joined: 09 Feb 2008, 13:07
Location: София
Contact:

Re: Национален събор Каяк в Бързи Води – Струма 2011

Post by genius »

ivak wrote:Имаше едно забравено прусече с карабинер на трасето.В долния му край имаше закачена мрежа с няколко берички :) .Те обаче свършиха,а това всичко беше намерено накрая на трасето при стълбичката.Прусека,карабинера и мрежата са при мен,бате Здравко,Барутски или незнам още как :D .На който са да пише или да ги оставя в бараката на ханчето??? ;)
Май е на Лина и Дидо
Поради граматически неуредици, мнението на потребителя не може да бъде показано.
ivak
Posts: 141
Joined: 22 Feb 2009, 20:19
Location: Sofia

Re: Национален събор Каяк в Бързи Води – Струма 2011

Post by ivak »

Ааа ,ще се оправим значи :D
User avatar
Lina
Posts: 71
Joined: 18 Jun 2009, 10:53
Location: София

Re: Национален събор Каяк в Бързи Води – Струма 2011

Post by Lina »

ще ...;)
Бате Здравко, много благодарим че ни събираш забравените неща.... по света и у нас

само че това е за друга тема, да не спамим по основната идея.. ;)
User avatar
Demo
Posts: 263
Joined: 05 Dec 2007, 18:33
Location: Sofia, Bulgaria
Contact:

Re: Национален събор Каяк в Бързи Води – Струма 2011

Post by Demo »

Евала младежи, беше супер! Догодина - пак. Минимум!!!
Душата търси романтика, задникът - приключение...
User avatar
vandobrev
Posts: 889
Joined: 12 Dec 2007, 19:21
Location: София
Contact:

Re: Национален събор Каяк в Бързи Води – Струма 2011

Post by vandobrev »

Допълних галерията с още снимки,ето и някои от тях:


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


Image


И любимата ми:


Image


Така,постарах се да публикувам снимки в галерията на сайта всички които участваха в събора с поне една снимка,ако съм пропуснал някого да ме извини,не е нарочно с изключение на снимките на Боряна :evil:
Ето и адреса на галерията:
http://whitewater-bg.org/view/galleries/490
пирон-дюбел
Отбрана Ямболска Каратека(ОЯК)
http://www.vandobrev.com" onclick="window.open(this.href);return false;
yotoks
Posts: 61
Joined: 05 Jul 2011, 17:49
Location: София

Re: Национален събор Каяк в Бързи Води – Струма 2011

Post by yotoks »

http://tranzit.dir.bg/load.php?id=dN4E1 ... mLWs956348" onclick="window.open(this.href);return false;
Това е линк, от където може да свалите снимки от събора предоставени от Стилиан. Повечето снимки са еднотипни, но пък са заснети 99% от участниците. Линкът е активен 5 дни, после автоматично се изтрива!
Весел ден :)
По пътя си не виждам много неща,
сигурно и аз стоя на пътя на нещо, което не ме вижда.
User avatar
greenhorn
Posts: 442
Joined: 11 Apr 2010, 10:54
Location: Троянско

Re: Национален събор Каяк в Бързи Води – Струма 2011

Post by greenhorn »

Много ми хареса събора, догодина пак идваме, с повече хора ;) А снимките са много яки! Сега съм в очакване на клипчето от Боби :thumbup:
Post Reply