Снимки 2010

Теми, които не са свързани с останалите.

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

Locked
User avatar
sailing
Posts: 126
Joined: 05 Dec 2007, 17:58
Location: Stara Zagora

Снимки 2010

Post by sailing »

Честита 2010 от река Юговска :)
nova godina.jpg
User avatar
Chachi
Posts: 58
Joined: 09 Dec 2007, 16:38
Location: София

Re: снимки

Post by Chachi »

IMG_1481.JPG
31.12.2009
Последно каране на 2009 на водопада над Белица
jorji
Posts: 197
Joined: 21 Mar 2008, 00:21
Location: Пловдив

Re: снимки

Post by jorji »

якоооо! супер снимка
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: снимки

Post by manev »

Chachi wrote:
IMG_1481.JPG
31.12.2009
Последно каране на 2009 на водопада над Белица
Е на тебе ако някой ти сподели повече за бъдещи проекти ...Манчо да не ми е името ... само слухтите и ходите наготово, да може да се похвалите после кви сте пичове ...
Ние поне с другарчетата си изкарахме една прекрасна Арда и съм много доволен че прекарах уикенда с истински хора в истински реки ;)
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
jorji
Posts: 197
Joined: 21 Mar 2008, 00:21
Location: Пловдив

Re: снимки

Post by jorji »

Ние поне с другарчетата си изкарахме една прекрасна Арда и съм много доволен че прекарах уикенда с истински хора в истински реки ;)
чакаме снимкииии!
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: снимки

Post by manev »

Малко по-късно Муцев ще ги качи
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
Chachi
Posts: 58
Joined: 09 Dec 2007, 16:38
Location: София

Re: снимки

Post by Chachi »

Мане, проектите са за това, за да се споделят...ако не помниш, аз ше ти припомня за този водопад кой ти каза... 'Щото пътят към Давидково не беше асфалтиран още и Митака, лека му пръст, още беше жив, когато за първи път видях това място, но е малко тъпо да ида само заради единия скок до там... Сега бяхме на 20 км от там, и го скочих...Не знаех, че трябва да чакам разрешение.

Аз също бях с ИСТИНСКИ ХОРА, а относно реките не зная Юговска, Чая пък и Арда, макар и от Рудозем до водохващането, сигурно не са истински. Пак казвам, аз не зная, ти ще кажеш дали са истински.

Мисля, че е време да ти кажа, ако не си разбрал, аз не искам да си меря пишката, или да се изкарам голем пич. Аз искам да карам каяк, пък който както иска да го разбира!

Ако форумът е да се плюем вместо да се споделя, да се радваме как някой е карал някъде, тогава по-добре да си остана анонимен читател.
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: снимки

Post by manev »

Chachi wrote:Мане, проектите са за това, за да се споделят...ако не помниш, аз ше ти припомня за този водопад кой ти каза...
За този водопад ми каза едно предаване по БНТ ;) и с тая одисея с Белица са запознати всички другарчета около мен. А проектите като се споделят, после някой като види че реката тече вика хората да я пуснат ...а не да ми трайкаш по телефона че си там само и само да се снимаш пръв на барата ... Това е супер егоистично. От три дена ръчкам народа да идеме до Белица. Майната му на водопада, като гледам нивото му вода в реката е нямало и ще си ида с верни другари да си я пусна и изжевеем заедно когато я напипаме пълноводна и после ще направим всичко възможно да отидат още 10 човека там. Ама се чудя за кво ми е на мене и още двама трима келеши да обикаляме по-деретата да оглеждаме и после ако не си поемем инициативата сами да няма кой да звънне ...
А що се отнася до мерене на пишки, винаги съм гледал да си я меря със себе си и да не си превръщам карането в състезание, защото с обратната политика почваш да си стърчиш сам по камъните и да няма с кой да караш ;)
Дай да не обръщаме темата в спорове ... карай си където искаш и си прави квото знаеш. Това поне все още никой не може да го забрани и регламетира ...
...тъй че, успех и много "звездни" мигове ...
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
kayaso
Posts: 650
Joined: 05 Dec 2007, 14:23
Contact:

Re: снимки

Post by kayaso »

снимките на един печен фотограф. Има доста каяк...
http://www.rzcreative.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
minimiro
Posts: 798
Joined: 30 Jan 2009, 01:10
Location: Варна
Contact:

Re: снимки

Post by minimiro »

19.1.2010
Варна, Виниция :)

Бая копане падна, ма не с греблото.... :-)

Левата преспа е мойто бъги.... закеркенечих се, че тая па нема да я бъде, аз пък ше го изкарам от там преди Април :)
Attachments
IMAG0023.jpg
IMAG0021.jpg
IMAG0010.jpg
Locked