whitewater party 17.02.2011 г.

Българско каяк общество

Moderator: vandobrev

User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

whitewater party 17.02.2011 г.

Post by manev »

Айдееееееее
http://whitewater-bg.org/view/news/444

17-ти Февруари Клуб Фенс
Бандата на Пецко ще свири и вече се водят залагания, защото е сигурно че ще дойде ...но не ясно кога ще си тръгне :neener:
Ако някой има интересен материал за показване да го праща на Демо или на ККХ пощата. Акцента е Ясен (не нашия)
5 години Каяк Келеш Холдинг - 5 години Студ, Нафта и Махмурлук
Айде със здраве
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: whitewater party 17.02.2011 г.

Post by manev »

Понеже сме в героично финансово затруднение на самото парти ще отворим каса, която ще е в Сашка, за набиране на малко средства. Ясно е на всички че наводнението ни отнесе трасето и че ще трябва да правим ново. На самата група също трябва да се плати. Само с членски внос няма как да се финансират тия каузи така че мисля че всеки може да пусне някой лев в касата на партито. Винаги ми е било неприятно да "прося" пари от хората но за съжаление трябва някак да се финансираме.
Благодаря предварително ..
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
vandobrev
Posts: 889
Joined: 12 Dec 2007, 19:21
Location: София
Contact:

Re: whitewater party 17.02.2011 г.

Post by vandobrev »

:beavisbutthead:
пирон-дюбел
Отбрана Ямболска Каратека(ОЯК)
http://www.vandobrev.com" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
POLINA
Posts: 154
Joined: 06 Dec 2007, 14:48
Location: София,Козлодуй, Стара Загора
Contact:

Re: whitewater party 17.02.2011 г.

Post by POLINA »

Желаещите да пуснат някой лев в касата от сега могат да тръгнат да гонят Сашка по Делтата на Дунав :D
Когато нищо не е сигурно, всичко е възможно!
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: whitewater party 17.02.2011 г.

Post by manev »

POLINA wrote:Желаещите да пуснат някой лев в касата от сега могат да тръгнат да гонят Сашка по Делтата на Дунав :D
мммда ...явно мръзненето по Дунава е по-важно от тия събития. Очевидно пак по старата схема ще караме ...освен ако Полина не иска да ме замени ;)
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
winky
Posts: 28
Joined: 15 May 2008, 13:18

Re: whitewater party 17.02.2011 г.

Post by winky »

тя сашка май не е на дунав
User avatar
POLINA
Posts: 154
Joined: 06 Dec 2007, 14:48
Location: София,Козлодуй, Стара Загора
Contact:

Re: whitewater party 17.02.2011 г.

Post by POLINA »

Там е за съжаление! В тая връзка някой да има желание да ме приюти за Четвъртък вечерта :D А колкото за събирането на пари Манчо нямаш грижи ако кажеш имам си начини 8-)
Когато нищо не е сигурно, всичко е възможно!
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: whitewater party 17.02.2011 г.

Post by manev »

POLINA wrote:Там е за съжаление! В тая връзка някой да има желание да ме приюти за Четвъртък вечерта :D А колкото за събирането на пари Манчо нямаш грижи ако кажеш имам си начини 8-)
то от както те нема в последно време малко ергени останаха в холдинга ...но все си мисля че ще те прибере някой :) ... Тия щом са решили да ходят на дунава ...техна си работа ...нали не са взели бирата с тях ;)
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
ivak
Posts: 141
Joined: 22 Feb 2009, 20:19
Location: Sofia

Re: whitewater party 17.02.2011 г.

Post by ivak »

Ей организаторите,мерси за якото парти :D :rockon: .Всичко беше много гот.Дано и някой лев да се е събрал,за трасето и за групата.
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: whitewater party 17.02.2011 г.

Post by manev »

ivak wrote:Ей организаторите,мерси за якото парти :D :rockon: .Всичко беше много гот.Дано и някой лев да се е събрал,за трасето и за групата.
цееели 113 лв. :D макар че и аз не съм дал но това лесно ще се уреди ...
Не са толкова важни средствата. Много народ сподели че ще помогнат когато потрябва и да се надяваме че ще се случи. От снощи разбрах че докато имаме такива събития като партито и събора ще показваме на хората че движим нещата и все още има желание да се развиваме. Каякари може и да не станем...ма поне на празниците сме царе :) Мноого ме хвана яд че Благоевградския Стоян го нямаше на "най-важната" песен ...ама съдба.
Адмирации на другата Благоевградска група за посещението ...големи сте !!
Определено това парти мина хиперненатоварващо и явно рецептата да не се занимаваш с големи амбиции за медии и подобни циркове ...работи.
Благодарско на всички !!!
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
Post Reply