Искър

Moderator: vandobrev

User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Искър

Post by manev »

greenhorn wrote:Позитивен Искър беше! И ти жив и здрав:) Забрави да пуснеш репликата за кое как се предава;)
:D :D :D Мда ...
Климентина днес заяви че не е от "жените при които екстремните спортове се предават по полов път" :) :) :)

сешштай те се :)
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Искър

Post by manev »

май няма кво да правя тука и има вариант да хукна към Говедарци още тая вечер. Някой ако му се идва нека ми звънне но съм затруднен с местата в колата и ще трябва да се сглобите в друго МПС ...
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Искър

Post by manev »

Който беше в събота в района определено доволен остава и най вероятно ще задържи прогнозата и за следващия.
Нещо само аз пиша тука като гледам и се чудя тия двайсе човека дето се изсипват на паркинга после въображение ли нямат или са с отнети права за писане в тоя раздел ?!?
Малко сте егоисти ... и да не продължавам нататък че пак в спорове ще изпаднем ... Останалите дето не знаете на къде да хванете организирайте си се на групи и възможности и не ме карайте повече да псувам по паркинга защо не искам а и никой не е длъжен да ви дава обяснение защо не иска да ходи с вас на Леви Искър !!!
... това с добро го пиша ;) или по скоро като препоръка ;)
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
PitaRamos
Posts: 109
Joined: 25 Jun 2010, 09:34
Location: България

Re: Искър

Post by PitaRamos »

Чиче, не можем да хвърляме на боб, за да разберем с кой точно ти се кара...ако си го казваш на право, за мен лично е по-лесно. Ясно е, че всеки може да реши сам как да се пребие, както и да си избере отбор, ако го искат естествено. И като говорим за писане, още чакаме снимчици от Албания. PS. кисел Манчо, празна му торбата :-)
User avatar
PitaRamos
Posts: 109
Joined: 25 Jun 2010, 09:34
Location: България

Re: Искър

Post by PitaRamos »

Видно е, че реката наказва Всеки, който се надценява, но е въпрос и на опит, който е необходимо да бъде натрупан, за това са хората, които имат малко повече опит и възможности, за да пообяснят на незнаещите..така че група по възможности ли ... да не се окаже в един момент, че се налага всеки да кара в реката сам.
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Искър

Post by manev »

PitaRamos wrote: за това са хората, които имат малко повече опит и възможности, за да пообяснят на незнаещите...
Което автоматично значи че думате НЕ би трябвало да бъде разбрана от първия път ... останалото като му дойде времето ;)
както вече споменах не ми се коментира и не ми се изпада в спорове ... и не ми се делят на мене хора на групички и касти ... тва си е стар селски специалитет в каяка и аз определено съм се постарал да не съм част от него ...
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
manel
Posts: 191
Joined: 07 Sep 2009, 11:01
Location: София
Contact:

Re: Искър

Post by manel »

Друго е да си в отбос със "съкатния" и "оня" :rolling: :rolling:
Life is simple eat, sleep, play waterpolo
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Искър

Post by manev »

по план сме на ливадите на Лакатица ... Барзов има рожден ден който не го е страх да заповяда :)
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Искър

Post by manev »

https://docs.google.com/a/bko.bg/viewer ... TYg6rTKlig

трябва ви парола за пощата за да го отворите или който има възможност да копира текст от ПДФ да го качи тук ... Имаме разрешение за спускане по Бели Искър. Не буйствайте и не вилнейте че ще ни отрежат следващия път. Разрешението е за провеждане на тренировъчни спускания с каяци на БКО и е издадено от парк Рила Благоевград.
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
graf_bezuhoff
Posts: 1091
Joined: 22 Apr 2008, 13:40
Location: София

Re: Искър

Post by graf_bezuhoff »

Заповед на директора на парк Рила.
zap.rd-sr-200001-str1.jpg
zap.rd-sr-200001-str2.jpg
Post Reply