Я го знам бе ...

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

petkan
Администратор
Posts: 353
Joined: 05 Dec 2007, 18:56

Я го знам бе ...

Post by petkan »

ъъъ, т'ва к'во точно беше?
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Я го знам бе ...

Post by manev »

това е онова нещо дето гребеш като гламаффффффффф в нищото и чакаш да дойде някой камък да ти стане страшно. А пък от други съм чувал че чакаш да те осени романтиката :D
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
petkan
Администратор
Posts: 353
Joined: 05 Dec 2007, 18:56

Re: Я го знам бе ...

Post by petkan »

По бегли спомени от едно време гребането като гламаФ го заменяхме с пиене до посиняване. Можеш да питаш онзи наш национален приятел, щото и той участваше и то от малък. ;)
User avatar
kayaso
Posts: 650
Joined: 05 Dec 2007, 14:23
Contact:

Re: Я го знам бе ...

Post by kayaso »

нещастници! :shock: май нищо не разбирате от красива природа, от удоволствието да се отцепиш някъде на диво! 8-)
... и въобще, какво ли значи красива? по Земята на всякъде е интересно и различно! И точно това е най-хубавото, че винаги нещата са различни. Ако търсите само адреналинови емоции, разбирам ви защо имате подобни на горните изказвяния! Ами ако не знаете, дори и в Дунав / 'дето е равен като тепсия, а от Видин до устието му, превишението е едва 8-9 метра/ може да ви стане толкова кораво, че пасажа край Пастра ще ви се види като дисниленд! Но какво от това? Идеята на каяк туризма не е да преодоляваш трудности, а да се наслаждаваш на всеки един момент от преживяното! Който не го разбира...да оди да пие бира! :|
petkan
Администратор
Posts: 353
Joined: 05 Dec 2007, 18:56

Re: Я го знам бе ...

Post by petkan »

Яска, върни на газта, че изтървахме завоя. ;) Следващия път когато се шегувам ще го напиша с дебели букви. За всеки случай.

Няма да правя опити за опровергаване на сравненията ти на екстремуми по простат причина, че при подходящи условия дори ходенето до кенефа може да се превърне в борба на живот и ... опикаване/осиране. :D
User avatar
kayaso
Posts: 650
Joined: 05 Dec 2007, 14:23
Contact:

Re: Я го знам бе ...

Post by kayaso »

Газта не е чак толкова настъпена!
Проблема при писането в форумите и чатове, е че липсва вербалното общуване! Или в случая, може би, предишният ми пост в темата не е моят стил на шегуване. За това не ме взимай на 100 % серйозно!
Svetlio
Posts: 194
Joined: 05 Dec 2007, 21:07

Re: Я го знам бе ...

Post by Svetlio »

Абе хора като станеме за старческия дом само туризма ще ни остане.
User avatar
mitq
Posts: 211
Joined: 06 Dec 2007, 20:11
Location: Рударци
Contact:

Re: Я го знам бе ...

Post by mitq »

аз като виден деятел съм участвал във всичките форми на каяка ,като туризмът ми навява спомени за добри преживяватия доста добре подсилени на моменти от добрия дух на алкохола ;) не без подкрепата на добри другари
Last edited by mitq on 08 Dec 2007, 10:27, edited 1 time in total.
Човек може да влезе в ада яхнал собствения си език
User avatar
Lubo
Posts: 117
Joined: 07 Dec 2007, 21:10
Location: София - България

Re: Я го знам бе ...

Post by Lubo »

Това чудо още не сам го срещал :?
User avatar
Chachi
Posts: 58
Joined: 09 Dec 2007, 16:38
Location: София

Re: Я го знам бе ...

Post by Chachi »

Аз като келеш, който последно от вас ходи на туризъм, ще кажа че и този вид каяк си има разновидности :D
Можеш да се разходиш, можеш и да погребеш здраво и продължително... но това си решава гребеца :o
Най-добрия вариант е наистина с добри приятели и още нещо...
Last edited by admin on 09 Dec 2007, 17:43, edited 1 time in total.
Reason: 3.2. от правилата на форума
Locked