Истината

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Истината

Post by manev »

хехееее ... пак ми дишате праха всичките :D :D размърдайте си пръстите малко...
я го вижте тоя .......
абсолютен изрод
http://www.youtube.com/watch?v=OIJtKxdRQzY
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
petkan
Администратор
Posts: 353
Joined: 05 Dec 2007, 18:56

Re: Истината

Post by petkan »

Да ви разкажа пък аз за вчерашния ден по Рилска река и да видите на какво са способни група келеши.

След тръгването от Кресненските ханчета успяхме да се загубим по пътя и на старта пристигахме един по един. Аз естествено забравих да заключа Импрезата и трябваше да моля Genius да го свърши вместо мен като минава покрай колата. Водата беше повече от миналия път, респективно и скоростта. Първия праг миханме успешно, но на втория (този над който има паднало дърво) Иван и журналиста решиха да минават заедно. Ами не се получи добре. Ивайло заплува надолу спасявайки греблото си, а ние подгонихме лодката. Хванах я по-надолу, но докато пристигнат подкрепленията в лицето на Светльо успях да я изпусна. Настигнахме лодката по-надолу и докато се забавлявахме да си посиняваме ръцете и краката при изпразването й, греблото на Иван се зададе отгоре. За щастие си беше хванал гемията и не се наложи и нея да гоним.

До финала нещата се развиха добре и не можахме да отбележим келешка проява. Но не за дълго. На излизане намерихме пантофите за каяк на Genius, а също така и греблото му. Прибрахме си колите от старта и започнахме да търсим кръчма за да похапнем. Докато блуждаем се оказа че Растата си е забравил телефона на бента на финала, но за щастие някакви хора го подсетили Ивайло и той му го донесе. Клатейки глави отбелязахме, че решението да не караме участъка на Пастра май е било правилно. Което се потвърди малко по-късно, преди Железница, където с майсторски замах изправих един завой и известно време карах по тревата до пътя. На кола и пътници им няма нищо, но за сметка на това се стреснахме.

И те така... Определено не ни беше ден. :P
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Истината

Post by manev »

280 коня под капака + 7 магарета в реката :D Явно формулата е успешна. Браво на вас. Мисля че още от предишната вечер, събията за на другия ден бяха ясно предначертани ;)
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
genius
Posts: 698
Joined: 09 Feb 2008, 13:07
Location: София
Contact:

Re: Истината

Post by genius »

Верно така си беше :)
Ние днес продължихме серията, като отидохме на черни искър 3-ма човека с 2 шприцки...
Поради граматически неуредици, мнението на потребителя не може да бъде показано.
User avatar
vandobrev
Posts: 889
Joined: 12 Dec 2007, 19:21
Location: София
Contact:

Re: Истината

Post by vandobrev »

Имаше ли достатъчно водица?
пирон-дюбел
Отбрана Ямболска Каратека(ОЯК)
http://www.vandobrev.com" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
genius
Posts: 698
Joined: 09 Feb 2008, 13:07
Location: София
Contact:

Re: Истината

Post by genius »

vandobrev wrote:Имаше ли достатъчно водица?
Ми то такова.. как да ти кажа, аз бех спедиция и фото услуги :) Доброволно си преотстъпих шприцката :) Иначе от брега изглеждаше добре, ся ша изюркам жената да напише малко инфо...
Иначе другото интересно... Днес точно след Мала Църква се разминавам с един бус ( вървящ посока нагоре ) и отгоре му имаше нещо дет ми замяза много на рафт... и го гледам внимателно и отрещено... и както го гледам, в последния момент, разминавайки се , виждам че верно е рафт... И аз гледам невярващо в обратното огледало и виждам, че тоз има цело ремарке каяци отзад.... и докато продължавам да гледам... виждам по дяволите втори бус в обратното огледало и той с ремарке с каяци.... Та после внимателно питам баща ми... "Ти виде ли 2 микробуса с каяци..." ... добре че каза да :) Некакви чужденци :)
Та така ...
Поради граматически неуредици, мнението на потребителя не може да бъде показано.
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Истината

Post by manev »

genius !!! фрийрайдерите имат една хубава приказка.."No friend in Powder day" ... или "проблема на забравилия си шприца е пробелма само на забравилия си шприца" ... тече ли, има ли я реката, кой е спал докато си събира екипировката и си прави организацията...да се оправя ;)
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
genius
Posts: 698
Joined: 09 Feb 2008, 13:07
Location: София
Contact:

Re: Истината

Post by genius »

manev wrote:genius !!! фрийрайдерите имат една хубава приказка.."No friend in Powder day" ... или "проблема на забравилия си шприца е пробелма само на забравилия си шприца" ... тече ли, има ли я реката, кой е спал докато си събира екипировката и си прави организацията...да се оправя ;)
Хахахах :) Верно си е, ама има малки изключения ... Без водач сме си група удавници, знаеш :)
Поради граматически неуредици, мнението на потребителя не може да бъде показано.
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Истината

Post by manev »

genius wrote:
manev wrote:genius !!! фрийрайдерите имат една хубава приказка.."No friend in Powder day" ... или "проблема на забравилия си шприца е пробелма само на забравилия си шприца" ... тече ли, има ли я реката, кой е спал докато си събира екипировката и си прави организацията...да се оправя ;)
Хахахах :) Верно си е, ама има малки изключения ... Без водач сме си група удавници, знаеш :)
разликата е нищожна .. и в двата случая сте удавници... просто в единия липсва лицето което ще ви помогне да го направите по добре ;)
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
genius
Posts: 698
Joined: 09 Feb 2008, 13:07
Location: София
Contact:

Re: Истината

Post by genius »

Хахахах :) Предавам се, така е :)
Поради граматически неуредици, мнението на потребителя не може да бъде показано.
Locked