Истината

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

Locked
User avatar
POLINA
Posts: 154
Joined: 06 Dec 2007, 14:48
Location: София,Козлодуй, Стара Загора
Contact:

Истината

Post by POLINA »

Истината за Келешите е ,че това са БОЛНИ ХОРА!Келеш не е название това е диагноза.Болестта ин ги е опасна,неизлечима,обсебваща и много заразна.Затова не общувайте с тях,не ги поглеждайте в очите ,а като ги видите по улицата просто преминете от другата страна.Как да ги познаете?Ами на външен вид нищо им няма,но изведнъж започват да гледат налудничево при споменаването на думата РЕКА или недай си боже КАЯК.Понякога те ще се опитват да ви заблудят ,че са нормални,сериозни и здравомислещи хора-НО НЕ ИМ ВЯРВАЙТЕ.Ако съдбата е жестока с Вас и вие вече имате Келеш в семейството:
1-Искрено ви съчувствам.
2-Не го отблъсквайте ,той не е виновен, че е заразен.
3-Не се борете с болестта-няма смисъл,премирете се и го оставете да се среща с други болни когато симптомите се засилят.
За съжаление мен никой не ме предупреди ,а вече е късно, но за вас все още има надежда :D
Когато нищо не е сигурно, всичко е възможно!
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Истината

Post by manev »

ти няма ли да си попълниш профила :D
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
POLINA
Posts: 154
Joined: 06 Dec 2007, 14:48
Location: София,Козлодуй, Стара Загора
Contact:

Re: Истината

Post by POLINA »

ИСТИНАТА ЗА ЖЕНИТЕ
Значи,мили ми другарки!Пиша го това тук,за да сме наясно,без лоши чувства,разбира се.Ако търсите романтични прежижявания с атлетични мъже на брега на реката,не сте познали.Нищо с КЕЛЕшИТЕ не се доближава до романтиката(пробвайте на туризъм),а и всичките са заети.Ако търсите секс-чупката.Тук важи правилото- "Гад ми се е ебе,по ми се пие.".Ако пък се нуждаете от съчувствие,разбиране и някой да ви носи лодката,съжалявам.Най-много да ви замерят с камъни,придружени с викове "Да умреш".Ако в четвъртък вечер няма какво да правите и сте решили да си почешете езика в кръчмата,това си е лично ваше решение,но няма да ви направи каякар.Но ако по някакви необясними причини искате да се научите да карате и чувсвате особено влечение към реката,това са хората.Хората,които ще ви научат,с които ще карате и на които ще се доверявате.Тъй че внимавайте с какви намерения идвате,защото ще ви надуша и толкова по-зле за вас. :D :lol:
Когато нищо не е сигурно, всичко е възможно!
niki
Posts: 50
Joined: 05 Dec 2007, 19:20
Location: софия

Re: Истината

Post by niki »

:D
----
petkan
Администратор
Posts: 353
Joined: 05 Dec 2007, 18:56

Re: Истината

Post by petkan »

Както е тръгнало ние женените трябва да се разведем, а които не са - да си изгонят приятелките. Щото Поля не одобрява такива лиготии. Само не разбрах срока до кога е... :D
User avatar
sto100jan
Posts: 337
Joined: 10 Dec 2007, 15:59

Re: Истината

Post by sto100jan »

:o Бахмааму , аз само два пъти съм виждал Полина , ама не и личеше да е толкова жeстока :(
User avatar
Lubo
Posts: 117
Joined: 07 Dec 2007, 21:10
Location: София - България

Re: Истината

Post by Lubo »

ИИИхххааа кви романи дръпна Поли :D
User avatar
jena_na_kayakar
Posts: 11
Joined: 19 Dec 2007, 22:49

Re: Истината

Post by jena_na_kayakar »

Поли е много права, само не разбрах защо трябва женените да се развеждат, а останалите да гонят приятелките си. Доколкото разбирам тя точно обратното се опитва да каже-ако може да сме снизходителни и да се отнасяме с разбиране към вашата "болест"
User avatar
kayaso
Posts: 650
Joined: 05 Dec 2007, 14:23
Contact:

Re: Истината

Post by kayaso »

"истината"?
няма истина! :shock:
истината е, че има много истини1
За мен тя е по-надясно, за нея по средата а за някой друг - в ляво!
За едни е по-на горе, север или някъде около полярната звезда, а за други е в гоямата муРРа.

"Истина"... докато я търсим, седалката в каяка ми изстина!

За това, нека лодките си караме,
по-малко гребла да трошим,
в форума да си се караме, /защото, както каза Милс, в спора се ражда истината ... или нова спора/,
и студена биричка на масата да сложим.

Идат празници... весели!
Last edited by kayaso on 22 Dec 2007, 19:21, edited 1 time in total.
User avatar
mitq
Posts: 211
Joined: 06 Dec 2007, 20:11
Location: Рударци
Contact:

Re: Истината

Post by mitq »

то това си е трудно да се обясни а още по трудно да се разбере
та май наистина е по добре да се приема а истината си е чиста измама
всичко е лъжа и имама
Човек може да влезе в ада яхнал собствения си език
Locked