Басейна,басейна

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

pilgrim77
Posts: 17
Joined: 08 Jun 2008, 20:52

Re: Басейна,басейна

Post by pilgrim77 »

Demo wrote:Мисля, че ще е наложително, басейна да е повече часове и те да са разделени за падуани и напръднали, така че да има време за всички. Друго, което можем да направим е да разделим басейна по диагонал с 2 съединени поплавкови коридора. Така заниманията могат да се провеждат паралелно или успоредно през диагоналите... но както практиката на холдинга показва, без масакра у басейна нема да се мине и пак ще стане като миналите години, когато травмите в басейна са повече от тези в реката. Историята помни счупени глави, зъби, 2 ръце, едно пресукано коляно. Смазаните пръсти и разплаканите лица на полуудавени момичета и малки деца няма смисъл да ги броим :roll:

Хубаво ми каза , мисля че Полина се казваше, " много страдание има в този спорт, да знаеш"...ма не може да е много по-лошо от Гърция - за 5 дена ескимоски упражнения трима дядовци се втурваха да ме спасяват, а бабите гледаха сърдито гаджето ми - " момчето се дави , а тя се хили.."..


ПАДУАН.
User avatar
Lubo
Posts: 117
Joined: 07 Dec 2007, 21:10
Location: София - България

Re: Басейна,басейна

Post by Lubo »

Абе маи има повече мъка(простотия до откат) :mrgreen: или просто така наречената Келешка работа!
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Басейна,басейна

Post by manev »

ммтакаааа
Любчо в понеделник ще иде да говори с управата и по всяка вероятност още следващата събота може да сме на вода. Което значи че ако стане така, до четвъртак трябва да сме определили бюджета и как ще ходим там.
Нека всеки който не се навърта често около холдинга да се индифицира и да каже има ли каяк или не. Идеята е че ще мъкнем наще стари корита и е хубаво да се знае какво ще трябва и колко.
Т`ва е за сега ...
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Басейна,басейна

Post by manev »

....пуууу мамка му, току що станах на 31, ебати куция ден :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
Pecata
Posts: 412
Joined: 02 Nov 2008, 19:16
Location: Varna, E-mail: pecata70@gmail.com, Skype: petar__popov
Contact:

Re: Басейна,басейна

Post by Pecata »

Не се оплаквай младеж!
Кво да кажем ние по-дъртите. :D

Много здраве и късмет!
User avatar
kayaso
Posts: 650
Joined: 05 Dec 2007, 14:23
Contact:

Re: Басейна,басейна

Post by kayaso »

:| с тези съботни басейни ... като че пак ще ми се налага да избирам между snowkite и indoor free style kayaking , и отново ще пропускам второто :?
"искаам всичкооооо!!!"
Last edited by kayaso on 21 Nov 2008, 12:05, edited 1 time in total.
pilgrim77
Posts: 17
Joined: 08 Jun 2008, 20:52

Re: Басейна,басейна

Post by pilgrim77 »

manev wrote:ммтакаааа
Любчо в понеделник ще иде да говори с управата и по всяка вероятност още следващата събота може да сме на вода. Което значи че ако стане така, до четвъртак трябва да сме определили бюджета и как ще ходим там.
Нека всеки който не се навърта често около холдинга да се индифицира и да каже има ли каяк или не. Идеята е че ще мъкнем наще стари корита и е хубаво да се знае какво ще трябва и колко.
Т`ва е за сега ...
Лодка имам - голяма и жълта , гребло , каска, - тоже. Имам един къс неопрен, ползвам го за водолазните изпълнение в топли води,ще свърши работа.
Относно 31 - жив и здрав основно , останалото някак се нарежда :)
User avatar
Lubo
Posts: 117
Joined: 07 Dec 2007, 21:10
Location: София - България

Re: Басейна,басейна

Post by Lubo »

Та така всички желаещи да се правят на маимуни а и тези които искат да научат нещо и тея които не са се кЪпали скоро у басеина да знаете СЪБОТА 29.11.2008г 14:30ч Басеина на Академик:За тези които не са идвали Това е близо до Завод Електроника или за още повече инфо у крачмата! ЗА Членския внос мисля че сумата тази година трябва да е 30 кинта щото и цената за наемане е по висоа но все пак 30 лв за 4 посещения или за месец мисля че е поносимо но това остава да го гласуваме в четвъртак в кручмата! Иначе официялно е откит БАСЕЙН сезона :arrow: :mrgreen:
Last edited by Lubo on 26 Nov 2008, 23:52, edited 1 time in total.
User avatar
vandobrev
Posts: 889
Joined: 12 Dec 2007, 19:21
Location: София
Contact:

Re: Басейна,басейна

Post by vandobrev »

Ха така супер,дано да са сменили водата от миналата година :lol:
пирон-дюбел
Отбрана Ямболска Каратека(ОЯК)
http://www.vandobrev.com" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Lubo
Posts: 117
Joined: 07 Dec 2007, 21:10
Location: София - България

Re: Басейна,басейна

Post by Lubo »

аи са претенци водата каде ще ти я сменят с тая финансова криза :lol:
Locked