Басейна,басейна

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

User avatar
Demo
Posts: 263
Joined: 05 Dec 2007, 18:33
Location: Sofia, Bulgaria
Contact:

Re: Басейна,басейна

Post by Demo »

Аз собствено съм съгласен изключително, както и съм задоволен и щастлив от факта, че няма да се ръгаме у малкия басейн с тия пораснали работи. И най-много от това дето имаме басейн... и от това дето на дружбенци ин ги е близко :mrgreen:
Евала на басейнотърсачите и намирача. Че те черпим кола у четвъртък :D
Душата търси романтика, задникът - приключение...
User avatar
POLINA
Posts: 154
Joined: 06 Dec 2007, 14:48
Location: София,Козлодуй, Стара Загора
Contact:

Re: Басейна,басейна

Post by POLINA »

Ей за басейна на МЕИ офертата е същата ама след 18h и то само за събота.У петък требе да му кажем на човеку.Ама аз май сам по навита за другия.
Когато нищо не е сигурно, всичко е възможно!
User avatar
kayaso
Posts: 650
Joined: 05 Dec 2007, 14:23
Contact:

Re: Басейна,басейна

Post by kayaso »

е аре след 18, така през деня ще караме кайтове иу после ще транираме в басейна! :shock:
:D :D :D

или поне няма кофликт по време между двете!
User avatar
Lubo
Posts: 117
Joined: 07 Dec 2007, 21:10
Location: София - България

Re: Басейна,басейна

Post by Lubo »

Аиде утре Събота 11.01.2008 официално откриваме сезона на басеина.Часа и Срещата вече са уговорени човека ни е запазил час така че; Събота 14:30 басеина на Академик 3ти коридор шарени бански моя милост :mrgreen:
niki
Posts: 50
Joined: 05 Dec 2007, 19:20
Location: софия

Re: Басейна,басейна

Post by niki »

За съжаление имам една доста неприятна новина,за толкова жадувания от всички басейн.
Може би вече знаете,но в басейна ни се подвизава доста неприятна зараза.
Вече втори ден дясното ми око е затворено на половина и усещам доста неприятни дразнения :roll: След консултация с компетентни лица се оказа че страдам от коньоктьовид! Разбрах също че и Филип има същите оплаквания,така че драги ми Келеши ,съветвам всички посетитли на басейна ЗАДАЛЖИТЕЛНО да ползват очила за плуване
----
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Басейна,басейна

Post by manev »

то и Ралица изпище от същия проблем. Хъмммм странно :( аз нямам такива оплаквания
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
vandobrev
Posts: 889
Joined: 12 Dec 2007, 19:21
Location: София
Contact:

Re: Басейна,басейна

Post by vandobrev »

Както каза Демо-"...те и моите очи са червени,ама аз знам от какво е." :geek: Сега сериозно аз лично също нямам оплаквания,моето беше зачервено,но от проблем в работата(прашинка или нещо подобно)
пирон-дюбел
Отбрана Ямболска Каратека(ОЯК)
http://www.vandobrev.com" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
POLINA
Posts: 154
Joined: 06 Dec 2007, 14:48
Location: София,Козлодуй, Стара Загора
Contact:

Re: Басейна,басейна

Post by POLINA »

И на ме нищо ми няма-физически :!:
Когато нищо не е сигурно, всичко е възможно!
vechernitsa
Posts: 10
Joined: 14 Dec 2007, 19:01
Location: София

Re: Басейна,басейна

Post by vechernitsa »

Да, аз наистина имах много сериозен проблем с очите. Бяха кървясали и почти затворени, непрекъснато течаха. Вземете мерки и се пазете!
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Басейна,басейна

Post by manev »

значи :
Друг басейн няма. тази събота май ни изтича абонамента и Любчо трябва да плати за следващия период. Като иде да плаща може да говори с тях, дали не прекаляват с химикалите. Иначе тези които имат съмнение че са им лабилни очите да идват с очила. Тва е решим проблем според мене и е въпрос на дипломация със собствениците на басейна.
...Друг е въпроса ако се появат оплаквания от нежелана бременност и системно израстване на остри зъби в полунощ, тогава наистина ще трябва да вземем сериозни мерки...неща да забременявам :twisted: :twisted: :twisted:
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
Locked