Басейна,басейна

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

Locked
User avatar
vandobrev
Posts: 889
Joined: 12 Dec 2007, 19:21
Location: София
Contact:

Басейна,басейна

Post by vandobrev »

След неуспешното посещаване на 33-то в Люлин,откъдето ме изгониха с думите:..еми нямя да стане тука е държавно,трябва да се назначи щат,ток парно топла вода" и прочее простотии от страна на отговорничката за басейните в училищата към общината в София,домакинът на въпросния басейн(който изглежда свестен човечец) ми сподели че 140-то в Обеля(там където ходихме за първи път)има нов собственик.Посетих г-жа Христина Колева бивша плувкиня в ЦСКАи какво заварих.Старото лелче дето си беше там и преди много се зарадва да ме види,но басеъна не работеше,имаше бележка че ръководството набира средства за ремонта му,и Христина ми обясни че и на нея не са и подновили договора за наем и не се знае кво ще става от тук нататък.Имам уговорка да се срещнем с нея пак на 07.01.2008 за да видим дали още ще е там.Не ми каза че ще ни пусне но мисля че имаме някакъв шанс,макар и минимален,щом ще става дума за пари.Търсенията продължават,но в района където съм аз училищата свършиха и не е зле и някой друг да го вземе присърце и да се разходи из другите части на София(Дружба ,Младост,Ихтиман,Пазарджик,Септември,Долно Камарци,Велико Търново,Русе,Видин,Силистра) за повече инфо. :D
пирон-дюбел
Отбрана Ямболска Каратека(ОЯК)
http://www.vandobrev.com" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Басейна,басейна

Post by manev »

ти пита ли кво точно има за ремонтиране ?
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
Lubo
Posts: 117
Joined: 07 Dec 2007, 21:10
Location: София - България

Re: Басейна,басейна

Post by Lubo »

Ами аз ще пробвам за Дружба че тука една съседка се оказа че е учителка в едото дружбенско училище и може да съдеиства ама пак не е 100% но ще направиа опит за Дружба ;)
User avatar
POLINA
Posts: 154
Joined: 06 Dec 2007, 14:48
Location: София,Козлодуй, Стара Загора
Contact:

Re: Басейна,басейна

Post by POLINA »

Днес ходих в бесейна на МЕИ-то,който се намира до нас.След като говорих с един от треньорите и двама отговорника на басейна се оказа,че може да го ползване след нова година,само в събота след1часа.Но понеже всичко там е верижно трябва да взема още едно съгласие от доцент Бозов,който е директор на катедрата и очевидно не си седи в кабинета много,много като всеки шеф.Утре ще го диря пак.Иначе басейна е голям и ще ни побере всичките,че и отгоре.
Когато нищо не е сигурно, всичко е възможно!
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Басейна,басейна

Post by manev »

бай Миле май може да помогне с откриването на директора
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
POLINA
Posts: 154
Joined: 06 Dec 2007, 14:48
Location: София,Козлодуй, Стара Загора
Contact:

Re: Басейна,басейна

Post by POLINA »

Eми още по-добре ако някой го познава тоз чичко
Когато нищо не е сигурно, всичко е възможно!
User avatar
POLINA
Posts: 154
Joined: 06 Dec 2007, 14:48
Location: София,Козлодуй, Стара Загора
Contact:

Re: Басейна,басейна

Post by POLINA »

Айде намерих шефчето.Оказа се много свестен човек и имаше на представа що е то каяк в бърза вода и има ли то почва у нас.Поговорихме си и човеку каза че: Понеже утре излиза отпуска на 10.01 трябва лично да му предадем писмо в което да опишем с кво се занимаваме и аджеба за кво ни е тоя басейн понеже така било по протокол също така трябва да е подписан и подпечатан от офицялно съществуващ клуб.И понеже басейна е след основен ремонт ще трябва да се договорим че ще платим всяка повреда нанесена от наша страна.Доц.Бозов не се притеснява толкова за повредите (понеже му обясних колко сме внимателни)колкото за водата затова трябва да напишем и че лодките са ни абсолютно чисти и докато тренираме през зимата ги ползваме само и единствено за тази цел понеже химичката е сардито лелче и нейното одобрение е важно.За цената каза че ще говорим кат одобри писмото
Когато нищо не е сигурно, всичко е възможно!
User avatar
vandobrev
Posts: 889
Joined: 12 Dec 2007, 19:21
Location: София
Contact:

Re: Басейна,басейна

Post by vandobrev »

Супер аз имам одобрението на един регистриран вече клуб(тоест там часта за документите) и ако някой няма нищо против да се задействаме.
пирон-дюбел
Отбрана Ямболска Каратека(ОЯК)
http://www.vandobrev.com" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
POLINA
Posts: 154
Joined: 06 Dec 2007, 14:48
Location: София,Козлодуй, Стара Загора
Contact:

Re: Басейна,басейна

Post by POLINA »

Ми добре айде в четвъртък ще раздуем
Когато нищо не е сигурно, всичко е възможно!
User avatar
MILS
Posts: 418
Joined: 05 Dec 2007, 23:16

Re: Басейна,басейна

Post by MILS »

С клубовете проблеми няма.
Проблема с хигиената обаче е решим само ако ни дадат помещение да си даржим лодките .
Иначе секи път ласкане на корубите преди влизане в басейна не ми се вижда много реално.
Locked