Велосипедизъм

Moderator: vandobrev

User avatar
anastas_peykov
Posts: 386
Joined: 25 May 2009, 18:02
Location: Варна
Contact:

Re: Велосипедизъм

Post by anastas_peykov »

Що не си вземеш един каяк със педали. Две в едно - гребане и велокросче :) Хоби каякс имат такива ама май цената им беше доста солена.
User avatar
graf_bezuhoff
Posts: 1091
Joined: 22 Apr 2008, 13:40
Location: София

Re: Велосипедизъм

Post by graf_bezuhoff »

anastas_peykov wrote:Що не си вземеш един каяк със педали. Две в едно - гребане и велокросче :) Хоби каякс имат такива ама май цената им беше доста солена.
Пляс пляс педалите...

Сори не се сдържах.
rimohit
Posts: 324
Joined: 11 Jul 2008, 16:39
Location: Бургас-Стара Загора-в каяка

Re: Велосипедизъм

Post by rimohit »

...Насе..Насе :roll:
Щях... ако имаше канал,по който да ходя на работа ....щях да си ходя с каяка.
А педалските каяци сме ги коментирали май :roll: Много си хитър :lol:
почетен член "вся остальная непиювшая сволочь..." :D
User avatar
anastas_peykov
Posts: 386
Joined: 25 May 2009, 18:02
Location: Варна
Contact:

Re: Велосипедизъм

Post by anastas_peykov »

Последния ми пост беше за Стоян :)
User avatar
sto100jan
Posts: 337
Joined: 10 Dec 2007, 15:59

Re: Велосипедизъм

Post by sto100jan »

Ето го педалестия :lol: http://www.hobiecat.com/kayaking/models_adventure.html#" onclick="window.open(this.href);return false; Още при първото влизане в каяк питах Танги дали има каяк с педали .Некога - може би , и с педали и с платно , а на стари години - и с моторче :ugeek:
Та така , Наско , като ударя от тотото , ще се опедаля :lol:
Тихомире , това на снимката е за майтап , това са Сърли Пъгсли , май единствените колела с 4 цолови гуми . Много ги юркат американците по сняг , а и за пясък стават . Иначе на моя Спринт му чупя осите като солети , щото нали съм малко тежък , а и като му окача дисаги отзад и отпред , може и до 130-140 кила да му идваме в тежест . Сега с един приятел му измислихме ъпгрейд - задна главина Формула OV 36S -49lv , задни венци СРАМ PG 730 12/32 -26lv. i veriga Sram - всичко това от Никобайк, и централно задвижване - Шимано UN 54 118мм за 16 паунда плюс 6 паунда доставка от Е-bay .Пък дано да стане по-държеливо :?

Ето един пич със Сърли Пъгсли по Австралия http://wildworks.co.nz/csr/photographs.php" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Велосипедизъм

Post by manev »

момчета, тия педали на хоби-то са само да компенсираш течението в морето без да пляскаш с греблото и да плашиш рибата ;) Не би трябвало да стигнеш далече ако разчиташ само на тях..
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
anastas_peykov
Posts: 386
Joined: 25 May 2009, 18:02
Location: Варна
Contact:

Re: Велосипедизъм

Post by anastas_peykov »

Гледах преди време един клип в ю-туба дето един пич караше такъв педалски каяк , та бая бързо се движеше. Не са лоши лодките само дето според мен са неоснователно скъпи, а и тия перки отдолу ми се виждат афиф работа.
User avatar
minimiro
Posts: 798
Joined: 30 Jan 2009, 01:10
Location: Варна
Contact:

Re: Велосипедизъм

Post by minimiro »

http://www.youtube.com/watch?v=uBYZe929 ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Pecata
Posts: 412
Joined: 02 Nov 2008, 19:16
Location: Varna, E-mail: pecata70@gmail.com, Skype: petar__popov
Contact:

Re: Велосипедизъм

Post by Pecata »

Понеже днес нета ми е отвратителен, много се изнервих когато след дву-минутно чакане да се зареди страницата в темата ‹ Каяк Келеш Холдинг ‹ Туризъм попадам на Велосипедизъм и за капак на всичко, на това
sto100jan wrote:задна главина Формула OV 36S -49lv , задни венци СРАМ PG 730 12/32 -26lv. i veriga Sram - всичко това от Никобайк, и централно задвижване - Шимано UN 54 118мм
(нещо което не разбирам, а и не ме интересува)!
Всичко това ме подсети за няколко стари поста.
Pecata wrote:Нямам нищо против велосипедизма, а и много от нас го практикуват,
но няма ли да е добре да се направи такава тема при темата за кайт и
над тях да пише например "Други келешки забавления" или нещо подобно
вместо кайт келеш холдинг. А може и други спортове да се сложат - ски, сноуборд и тн..
sto100jan wrote:Е , Пеца , не знам тая работа ....
Има си модератори , има управителни органи на хобществото , ако кажат - ще пишем на друго място . :geek:
Но , все си мисля , ако не пречим , значи няма лошо . Ми , така де ..... Ако вземем да се делим на синоди - каяк бързи , бавни ,полубавни , полубързи , рибари , пържолари , растителноядни и полувегетарианци( яйца , млеко и сирене) , то тогава се губи кефа от общуването с хора , които са на тая вълна - да се кефиш на природата без да ти бръмчи мотор под(зад , пред) гъза .
Но за да направим кефа на Ники , би могло да се постави едно генерално разделение между пушачи и непушачи ;)
Pecata wrote:
Pecata wrote:Нямам нищо против велосипедизма
Понеже точно администраторите най-отгоре са написали каяк келеш холдинг
си помислих, че ако се направи отделно място за колелета и други спортове,
ще е по-подредено и по-намясто това което се пише. (Както е с кайта)
Стояне нямам нищо против теб, но мисля че на темата ти не и е тук мястото.
Разделение също трябва да има иначе се получава една каша.
Аз лично мога да направя тема за езда, ски, парашутизъм и ако се позамисля и за още нещо, но какво общо имат те с каяка.
А като говориш за пържоли и вегетарианци, какво ще стане ако почна да побликувам рецептите на Иван Звездев? :D
На рибарите също не им е тук мястото. Те си имат форум за това.
След предложението ми да се направят отделни раздели за спортовете различни от каяка (както е с кайта), Манев ми каза че няма да ставаме портал за различни спортове, а кайта го имало защото много от нас го упражнявали. Интересно ми е колко са тези много и като ще е така, каква работа имат кайта и колелетата тук?
За да не ме разберете погрешно искам да кажа , че нямам нищо против другите спортове и теми, но ако ще ги има нека да са на определени за това места (пак давам пример с кайта).
И накрая още едно предложение.
Да направим един референдум :D дали да има други спортове, и ако да какви да са те и къде да се поместят.
Не искам да си налагам мнението, за това нека всички да кажат какво мислят и да решим заедно.
Last edited by Pecata on 16 Oct 2009, 23:38, edited 3 times in total.
User avatar
sto100jan
Posts: 337
Joined: 10 Dec 2007, 15:59

Re: Велосипедизъм

Post by sto100jan »

Няма проблем .
Ако пречи , ако е неуместно , ако нарушава хармонията , композицията или цветовия баланс на този форум , нека да се изтрие темата .
Post Reply