Топ - туристическо гребло

Реки, описания и статии

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

User avatar
sailing
Posts: 126
Joined: 05 Dec 2007, 17:58
Location: Stara Zagora

Re: Топ - туристическо гребло

Post by sailing »

за топ не знам , Аз карам от 2 години с това - http://www.tnp.cz/p_asymmetric.php" onclick="window.open(this.href);return false; номер - 722.0 с карбонова дръжка и съм доволен от него , отимален вариант като цена , тежест и здравина.
Ако търсиш топ - виж тези на Werner - http://www.wernerpaddles.com/paddles/to ... ance_core/" onclick="window.open(this.href);return false; но там цената е към 500 евро :D :D
User avatar
sto100jan
Posts: 337
Joined: 10 Dec 2007, 15:59

Re: Топ - туристическо гребло

Post by sto100jan »

Аз шляпам с това второто http://www.dag-kayak.com/fr-canoe-kayak ... ies.php#up" onclick="window.open(this.href);return false;
Не е от най-леките , и прави силен и характерен плясък . Иначе много хубаво си загребва .... ако ти се гребе де ;)
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Топ - туристическо гребло

Post by manev »

rimohit wrote:
Защо подяволите е по лесно да си купя калашник, 1кг дрога, 200 таблетки екстази, да отгледам 6 декара ганджа от колкото да се хвана някъде за по качествено гребло.Е...ти държавата ... е..ти спорта развит :evil:
От цялята работа ми стана ясно ,че магазин ( в истинския смисъл на думата) за такива работи няма ) :cry:

Айде оплюйте тогава ТПН то от линка по-горе... пак ще съм ви благодарен :)
П.С. Може да споменете за историята ...400 евра .. и пръчките , че нак вероятно ще се взима на сляпо и да не се окажа и аз с такава
ами чисто и просто ти го казвам....
Понеже част от нас (да не говорим всеки втори) внася или продава нещо ;) , и понеже практиката показва че някои хора нямат елементарна култура за внос и продажба, още от самото начало решихме да "изгоним търговците от храма".
Ние, "Каяк Келеш Холдинг", не сме длъжни да създаваме и магазин. Който иска да го прави да си го създаде и да ни се обади да му речем някои условия. Достатъчно правим като подържаме сайта и форума и се занимаваме със зарибяването на нови кадри. Но! няма да бутаме бизнеса на никой от добри намерения ;) Съвсем скоро ще си регламентираме отношенията и ще бъде по-лесно. За сега инфо за всякви търговци и тн. можеш да получиш през офицялната поща. Мисля че съм ти пращал нещо по нея и на теб.
Що се отнася до изделията на ТНП. Ако си решил да взимаш такова, аз имам едно две резервни заради една друга инвестиция. Пусни ми на ЛС Три имена и ЕГН и телефон и ще ти пратя по ЕКОНТ да го пробваш. 220 см. / 60 градуса. Греблото е идялно и ниско бюджетно решение за всеки начинаещ и човек който не иска да инвестира голями суми в екипировката. Абе направо си става ... всичко над класа му е екстри...
Ако ти допадне ще го задържиш докато не дойде твойто което ще поръчаш от човека който ги внася офицялно.
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
rimohit
Posts: 324
Joined: 11 Jul 2008, 16:39
Location: Бургас-Стара Загора-в каяка

Re: Топ - туристическо гребло

Post by rimohit »

Ние, "Каяк Келеш Холдинг", не сме длъжни да създаваме и магазин. Който иска да го прави да си го създаде и да ни се обади да му речем някои условия. Достатъчно правим като подържаме сайта и форума и се занимаваме със зарибяването на нови кадри.
Хей ..Хей..Разбира се , че е така .Не упреквах вас в никакъв случей. Липсата на такива магазини е заради малъкия интерес към този спорт(сравнително) и спорта въобще .Това го отдавам на липса на държавна политика за спорта . Изразих гласно едно недоволство( помрънках) но не към вас :oops:
Що се отнася до изделията на ТНП. Ако си решил да взимаш такова, аз имам едно две резервни заради една друга инвестиция. Пусни ми на ЛС Три имена и ЕГН и телефон и ще ти пратя по ЕКОНТ да го пробваш. 220 см. / 60 градуса.

Бих те помолил ако може на ЛС да ми пуснеш модела като номер за да обмисля предложението ти.Ако не ти е проблем разбира се.
Благодаря на всички за мненията :!:
почетен член "вся остальная непиювшая сволочь..." :D
User avatar
Pecata
Posts: 412
Joined: 02 Nov 2008, 19:16
Location: Varna, E-mail: pecata70@gmail.com, Skype: petar__popov
Contact:

Re: Топ - туристическо гребло

Post by Pecata »

Форума и сайта не са магазин но никак няма да е зле всички които се занимават с продажба,
ако нямат да си направят по един сайт в който да има всичко което предлагат и цената и
да имаме връзка с тях през форума или сайта.
Мисля че много ще се улесним в намирането на това което ни трябва.
Аз също се чудя какво гребло да си взема за WW.
Преди малко видях ей това и много му се зарадвах,
но няма да се расърдя някой ако каже две три думи за него.
Знам че Чачи кара с подобно, ще питам и него.
http://www.hiko.cz/tywarp-warp-2-1704/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
MILS
Posts: 418
Joined: 05 Dec 2007, 23:16

Re: Топ - туристическо гребло

Post by MILS »

Както често се случва съдбата си знае работата.
Вчера ме спамнаха йе тия юнаци http://www.bg-kayak.com.
Днес минах през изложението за яхти,лодки лов и риболов и разгледах техния щанд. Композитните лодки изглеждаха много красиви и бързи ,но мен ме впечатли едно карбоново гребло за туризъм на фирмата Tahe Marine. Цената се коментираше около 350лв и да ме зивиняват бг производителите и "традиционни тарговци" но конкуренцията е в полза на потребителя
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Топ - туристическо гребло

Post by manev »

що не каза че ще ходиш бре. Аз днеска 3 пъти минах от там. Утре ще взема до отида ...
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
graf_bezuhoff
Posts: 1091
Joined: 22 Apr 2008, 13:40
Location: София

Re: Топ - туристическо гребло

Post by graf_bezuhoff »

Новото ни гребло:
IMG_7862.JPG
От фибростъкло. Леко е, но не ми пасна. На жената май ще й хареса, обаче.
rimohit
Posts: 324
Joined: 11 Jul 2008, 16:39
Location: Бургас-Стара Загора-в каяка

Re: Топ - туристическо гребло

Post by rimohit »

супер... Графе .. ще съм много благодарен да раскажеш причините поради които не ти пасна ...Цената?
почетен член "вся остальная непиювшая сволочь..." :D
yordan valkanov
Posts: 1
Joined: 13 Apr 2009, 20:48
Location: haskovo

Re: Топ - туристическо гребло

Post by yordan valkanov »

Как да се свържа с Чачи или Ники Христов- триабва да купя 2 туристически гребла
Post Reply