График на походите

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

Locked
User avatar
graf_bezuhoff
Posts: 1091
Joined: 22 Apr 2008, 13:40
Location: София

График на походите

Post by graf_bezuhoff »

Тъй като се намираме 2-3 туристи, а имаме и симпатизанти сред другите групи ;), с оглед правилно планиране на отпуските и преговори с половинките, а и за ориентиране на четящите привърженици отблизо и далеч, сигурно е хубаво да има един така да се каже календар на походите, организирани от различните дружества. Някои от тях са традиционни и ежегодни, това имам предвид.
Вярно, че е рано отсега да се мисли за септемви примерно, от друга страна някои работодатели искат до февруари-март да си подал предварителен график кога ще се ползва годишният отпуск... Аз туй най го мразя де - да планирам с месеци напред почивката, ми откъде да знам какво ще ми се прави на 13 май 2012 година - на Тимбукту ли ще ми се ходи или на Мачу Пикчу...
Както и да е - като едно от средищата на каякарското движение в страната, редно си е да имаме някакви ориентири за мероприятията. А и не само на туристическите: за пример давам Соча, Тасос, традиционната обиколка за 3 март, някой и друг фест от рода "откриване на рафтинг сезона", бе вие си ги знаете, но посетителите, влезли в гугъл статистиката, може би не.
User avatar
graf_bezuhoff
Posts: 1091
Joined: 22 Apr 2008, 13:40
Location: София

Re: График на походите

Post by graf_bezuhoff »

Такова нещо имах предвид:

http://dilijans.com/?go=calendar&lang=bg" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: График на походите

Post by manev »

еми Николай Христов беше ревнал че някой трябва да се заеме с информацията и контактите с клубовете. Ние казахме че май не е наша работа. Ако ти се занимава хвани драсни 10-на мейла и да я съберем в нашия сайт ...
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
Locked