Подобрения по сит-он-топ

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

User avatar
anastas_peykov
Posts: 386
Joined: 25 May 2009, 18:02
Location: Варна
Contact:

Re: Подобрения по сит-он-топ

Post by anastas_peykov »

Еееее...Жена ми ми звъни на телефона през 15 минути да провери дали не съм са удавил. Фотоапаратчето е за снимки. Може ли без една снимка за фейсбука. ГПС-а е да следм колко ни остава , че миналата година се прибрахме по тъмно без пукнат фенер. Документите не бяха мои :)
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Подобрения по сит-он-топ

Post by manev »

anastas_peykov wrote:Еееее...Жена ми ми звъни на телефона през 15 минути да провери дали не съм са удавил. Фотоапаратчето е за снимки. Може ли без една снимка за фейсбука. ГПС-а е да следм колко ни остава , че миналата година се прибрахме по тъмно без пукнат фенер. Документите не бяха мои :)
то винаги можеш да си докараш нуждата от всички играчки...ма си дръжте телефоните у вас под жилетката в сухи калъфи ... а на женати и кажи че си на "екскурзия с приятели" и да свиква :)
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
anastas_peykov
Posts: 386
Joined: 25 May 2009, 18:02
Location: Варна
Contact:

Re: Подобрения по сит-он-топ

Post by anastas_peykov »

Между другото проблема не беше в бидона , а в ситонтопаджийския навик да връзваш всичко за лодката. Бидона потъна с лодката и доста време се мъчих с него докато се сетя да му счупя дръжката за да го освободя. Ако не беше вързан щеже да е в ръката ми или в краен случай да изплува и все някой от сиирджиите щеже да го прибере. Имаше една суха торба на Хай Пик с която си правихме ташак с нея докато не далдисахме , но се оказа доста надеждна защото и капка не пусна, а в нея имаше скъп фотоапарат.
User avatar
graf_bezuhoff
Posts: 1091
Joined: 22 Apr 2008, 13:40
Location: София

Re: Подобрения по сит-он-топ

Post by graf_bezuhoff »

Кога пък и ситонтопа удави?!? Добре трябва да си го разцепил...
User avatar
anastas_peykov
Posts: 386
Joined: 25 May 2009, 18:02
Location: Варна
Contact:

Re: Подобрения по сит-он-топ

Post by anastas_peykov »

Не ситонтопа , бананката дето е на аватара ми.
Post Reply