Въча ? или пак Доспат ?

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

Locked
User avatar
sto100jan
Posts: 337
Joined: 10 Dec 2007, 15:59

Въча ? или пак Доспат ?

Post by sto100jan »

Дет се вика , сам си пиша тука , сам си и отговарям :roll: Ако иска някой , да се спасим от жегите през уикенда на Въча , бивш Антонивановци ?
User avatar
vandobrev
Posts: 889
Joined: 12 Dec 2007, 19:21
Location: София
Contact:

Re: Въча ? или пак Доспат ?

Post by vandobrev »

Ти ако видиш стария форум Петкан си пишеше сам от ходене на ходене,ама сега глей кво стана.В същия дух продължавай ние поне четем. :geek:
пирон-дюбел
Отбрана Ямболска Каратека(ОЯК)
http://www.vandobrev.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Svetlio
Posts: 194
Joined: 05 Dec 2007, 21:07

Re: Въча ? или пак Доспат ?

Post by Svetlio »

На Въча не става за палатки.
Много са отвесни бреговете .
За там ще ви трябват палатки като на катерачите.
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Въча ? или пак Доспат ?

Post by manev »

vandobrev wrote:Ти ако видиш стария форум Петкан си пишеше сам от ходене на ходене,ама сега глей кво стана.В същия дух продължавай ние поне четем. :geek:
:D :D :D
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
sto100jan
Posts: 337
Joined: 10 Dec 2007, 15:59

Re: Въча ? или пак Доспат ?

Post by sto100jan »

Svetlio wrote:На Въча не става за палатки.
Много са отвесни бреговете .
За там ще ви трябват палатки като на катерачите.
Всички така разправят . Обаче , аз като гледам на Гугъл Ърт-а , по средата , дето са понтонните къщи и кръчми има заход за коли . А точно срещу него , на около 300 метра има едно плоско дълго полуостровче , за което няма заход с кола , но със системата каяк-ремарке може да се прехвърли катуна там за пет минути . Не знам дали е опасно посред нощ , като се разгърмят мутрите по понтоните ( а разправят , това им бил любим похват за кефене ) да не ни нацелят без да искат . Иначе - къв е проблема .
Ама и вие - айде елате , хубаво купонче ще си спретнем :ugeek:
А пък ако хептен не става за палатки - бегом обратно на Беглика , Широка полянА , или Доспат , те са поне на една ръка разстояние . Или Батак .... А , Батак :!: На Цигов чарк какви агнешки красоти правят - не е истина просто , а шекмбето сутринта...... 8-) ехххх .......
User avatar
graf_bezuhoff
Posts: 1091
Joined: 22 Apr 2008, 13:40
Location: София

Re: Въча ? или пак Доспат ?

Post by graf_bezuhoff »

Не е верно, че сам си пишеш, просто страдах от пълна липса на компютър, поради временно местожителство на плажа.
По темата - още ковем планове, защото ми останаха един четвъртък и петък отпуска. За Въча, при условие, че няма къде да се къмпира, не ме блазни особено, но може да се преговаря за Доспат, или Батак, че е по-близо. Или Огняново или Искър, въпреки че Искъра е лудница, а Огняново е малък за тридневен престой.
User avatar
sto100jan
Posts: 337
Joined: 10 Dec 2007, 15:59

Re: Въча ? или пак Доспат ?

Post by sto100jan »

Значи , уговорихме се с Чавдар , да се видим на Батак , или Беглика . Ще се чуем допълнително по тел. и крайния резултат ще го пишем тук .
Locked