Да пошляпаме в Родопите

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

User avatar
sto100jan
Posts: 337
Joined: 10 Dec 2007, 15:59

Да пошляпаме в Родопите

Post by sto100jan »

Мисля да се отнеса още в петък на обяд , а ако успее жена ми да се откачи от работа , още в четвъртък на обяд на яз.Голям Беглик в Родопите . Ще си пошляпам там , а на следващия ден ще пошляпам по Широка поляна . Гледам на картата , има островчета , заливчета , няма много пътища , значи не би трябвало и да има много рибари , поне не колкото на Доспат . Ще съм с жена , дете , куче(та) и колела . Бих се радвал на компания , да има с кой да си пия ракията вечер , а и да си правим мухабет докато си обикаляме с каяците .
Също така , бих бил много благодарен за съвети от пребивавалите там , за удобни места за бивак , за времето на разходка на крокодилите , и за диетата на местните акули . ;)
Който е навит , да сигнализира тук , или на скайпа , който е sto100jan , или на тел. 0899/190-952 .
User avatar
genius
Posts: 698
Joined: 09 Feb 2008, 13:07
Location: София
Contact:

Re: Да пошляпаме в Родопите

Post by genius »

На Голям Беглик е готино, доста нависоко е и е прохладно... Аз само веднъж съм ходил, но беше некаде през лятото и имаше сума ти народ, а трябва по един черен неприятен път да обикаляш да си търсиш място за бивак, и колкото по-късно идеш, повече трее да обикаляш... Навъртях сума ти километри около язовира и толкова беше досадно, че бех решил, ако се ходи някога пак, спирам в началото, товарим по някакъв начин нещата по лодките и отивам отсреща ( последното е невъзможно при нашите лодки, така че разбирай, че нема да идем скоро там :)
Поради граматически неуредици, мнението на потребителя не може да бъде показано.
User avatar
graf_bezuhoff
Posts: 1091
Joined: 22 Apr 2008, 13:40
Location: София

Re: Да пошляпаме в Родопите

Post by graf_bezuhoff »

Принципно съм мераклия - хем да се запознаем на живо, хем да споделя с някой кефа, хем и жената и детето на въздух да изкарам. По принцип пия бира, надявам се няма да ме върнеш. За наздраве става.

Лошото е, че измъкване от работата няма, т.е. пътуването ще е в събота, ако има такова.

По-лошото е, че има разни здравословни усложнения на близки роднини и в последния момент едва ли не ще се реши всичко...

Но да не сме песимисти!

Живот и здраве, да се видим в събота!
User avatar
vandobrev
Posts: 889
Joined: 12 Dec 2007, 19:21
Location: София
Contact:

Re: Да пошляпаме в Родопите

Post by vandobrev »

Аз съм ходил на Голям Беглик наистина е много красиво.Има места които са си заплюти от разни хорица които си прекарват цялото лято там,имат си походни мивки,бани и разните му там каравани.Но места има колкото щеш.ВНИМАНИЕ:когато ходих там в Пазарджик беше 38 градуса по целзий,а на Беглика вечерта си сложихме якета,имаше даже някаква мадама видяхме я да си облича ски панталон.Така че:зимно време без торбичка,лятно времр без абичка не тръгвайте ;)
пирон-дюбел
Отбрана Ямболска Каратека(ОЯК)
http://www.vandobrev.com" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
sto100jan
Posts: 337
Joined: 10 Dec 2007, 15:59

Re: Да пошляпаме в Родопите

Post by sto100jan »

2 Графа : Заповядай , ще ми бъде много приятно :)
2 Ванката - Заповядай и ти , вземи жената , да си кудкудякат с моята колко е лошо без биде на поляната . Така и така Струма била пресъхнала вече , кво остава за другите реки . Ще се облечем дебело , ще си напалим огън , и ке се намааме с чесън , да изтровим всички комари в Родопите ;)
User avatar
sto100jan
Posts: 337
Joined: 10 Dec 2007, 15:59

Re: Да пошляпаме в Родопите

Post by sto100jan »

Станахме двама за Беглика - ще дойде новодошлия Коце от Банско :)
Айдеее , елате хиляди младежи , да си направим купоооон :D
User avatar
graf_bezuhoff
Posts: 1091
Joined: 22 Apr 2008, 13:40
Location: София

Re: Да пошляпаме в Родопите

Post by graf_bezuhoff »

Утре ще знам, да е жива и здрава тъщата!
User avatar
vandobrev
Posts: 889
Joined: 12 Dec 2007, 19:21
Location: София
Contact:

Re: Да пошляпаме в Родопите

Post by vandobrev »

Мерси за поканата Сто,ама аз трябва до Кресна да ида че Ники ще ми носи новото коритце :mrgreen:
пирон-дюбел
Отбрана Ямболска Каратека(ОЯК)
http://www.vandobrev.com" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
graf_bezuhoff
Posts: 1091
Joined: 22 Apr 2008, 13:40
Location: София

Re: Да пошляпаме в Родопите

Post by graf_bezuhoff »

Жената е 90% за!
Остава да направим подготовката...
User avatar
genius
Posts: 698
Joined: 09 Feb 2008, 13:07
Location: София
Contact:

Re: Да пошляпаме в Родопите

Post by genius »

Мерси за поканата Сто,ама аз трябва до Кресна да ида че Ники ще ми носи новото коритце :mrgreen:
Чекай, чекай... Ники немаше ли на 5-ти, 6-ти юли да носи коритата .... че аз малко съм на другия край на бг... За този уикенд ли става въпрос ?
Поради граматически неуредици, мнението на потребителя не може да бъде показано.
Locked