Necky- Mission

Moderator: vandobrev

Post Reply
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Necky- Mission

Post by manev »

218 см. / 216 литра.
Малко бедничка ми се струва от към обурудване както и от обем в кърмата. Но параметрите ми харесват.
Давайте мнения, че лодка трябва да купувам.

Image
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
petkan
Администратор
Posts: 353
Joined: 05 Dec 2007, 18:56

Re: Necky- Mission

Post by petkan »

Искаш мнение? Ето ти едно - перверзник. Сите сте педофили и искате да се набутате в малки ... лодки. :D Всичко под 300 литра е престъпление. Нали Ванка? :P

Иначе гемийката изглежда добре, макар и да не мисля, че с тази орязана кърма ще благоденстваш в по-стръмните реки. От друга страна си доста лек и се справяш добре и с текущата лодка, така чеее... Абе я прави каквото си искаш. :)
User avatar
MILS
Posts: 418
Joined: 05 Dec 2007, 23:16

Re: Necky- Mission

Post by MILS »

На ти го .НИщо ново.Таз гемйка е хубава но не мисля че се различава много от настоящата ти "криик" лодка.Съответно едвали ще ти донесе много нови усещания в реката-като всеки плейбот -малак за криик голям за родео . 2.2м сърфа в морето ще е супер особено, с таз отрязана кърма за което ще си платиш на страмните реки както писа Петко:)
Philip
Posts: 115
Joined: 06 Dec 2007, 10:43
Location: София
Contact:

Re: Necky- Mission

Post by Philip »

И аз съм на мнение,че лодката в която се оглеждаш не се различава особено от настоящата ти такава! :D Но бих ти предложил да огледаш и Necky-Crux!Лично съм я виждал на живо и съм се опитвал да се набутам в нея,както може да се предположи без особен успех!Но смятам,че на теб може и да ти пасне!Хвърли и едно око! :shock:
User avatar
vandobrev
Posts: 889
Joined: 12 Dec 2007, 19:21
Location: София
Contact:

Re: Necky- Mission

Post by vandobrev »

petkan wrote:Всичко под 300 литра е престъпление. Нали Ванка? :P
Абе и на 290 литра може да си стиснем ръцете,с лек компромис
А реално аз наистина смятам че май,май е като настоящата :D
пирон-дюбел
Отбрана Ямболска Каратека(ОЯК)
http://www.vandobrev.com" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
kayaso
Posts: 650
Joined: 05 Dec 2007, 14:23
Contact:

Re: Necky- Mission

Post by kayaso »

това, което виждам от картинката изглежда много добре. Ще падне забава с тая лодка!
Все пак, поясни за какво ти е? Само лятото, или въобще?
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Necky- Mission

Post by manev »

Яска ти ме разбра :D
Блис-стика който карам в момента няма причина да го сменям за нищо на света. Просто тази пролет започнахме да караме на сериозна вода и на моменти ми залипсваха няколко загребвания за линейна скорост. А и нищо не е вечно. лодката ми е започнала обилна амортизация. Другото нещо което мразя е Навика. Той е най-опасното нещо на света за мен. Именно за това искам малко промяна. Лодката която харесах много прилича на мойта но е с обема който ми липсва на моменти и с нужната дължина. Разбира се не трябва да забравяме че на живо може да няма нищо общо с това което е на картинката ;)
Филипе, "крукс-а" е 280 литра, кво да правя вътре, не мога да му натопя и страничните ръбове
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
Philip
Posts: 115
Joined: 06 Dec 2007, 10:43
Location: София
Contact:

Re: Necky- Mission

Post by Philip »

Мдам,определено съм се объркал!Леко недоразумение!Все си мислех,че тази лодка е с малък обем,но съм се лъгал!Сорка! :D
Post Reply