KAKVA LODKA DA IZBERA

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

Locked
hadji
Posts: 3
Joined: 07 May 2008, 00:39

KAKVA LODKA DA IZBERA

Post by hadji »

Namerih foruma po internet i mnogo se izkefih. Jiveia v Canada i tuk ima vsikakvi lodki. Na kratko iskam da vzema sas sebe si edin flatwater i edin whitater kayak. Moje li da mi prepora4ate dobar za balgarskite reki model za dvata vida. Blagodaria predvaritelno na vseki koito mi dade savet. Ne poznavam rekite v BG i shte ozeniua vsiaka pomosht
User avatar
Demo
Posts: 263
Joined: 05 Dec 2007, 18:33
Location: Sofia, Bulgaria
Contact:

Re: KAKVA LODKA DA IZBERA

Post by Demo »

Здрасти! За бавна вода е хубаво да си вземеш лодка около 5 м, с 2 багажни отделения. Модела трябва да си го избереш, като го тестваш на място. За бърза вода в България са подходящи лодки около 2-2,30 м. с обем около 200-250 литра. Това е в случай, че искаш да караш крийк. За фристайл, много зависи от това какво точно искаш да правиш с нея (фигури, сърф и т.н), т.е. трябва ти трета лодка :) . Всички тези данни са само примерни и много зависят от това колко си висок, тежък и какви умения имаш. Прати си ТТ данните и предпочитани фирми и модели, които си харесал и ще те посъветваме от сърце. Важното е да имаш желание :)
Душата търси романтика, задникът - приключение...
hadji
Posts: 3
Joined: 07 May 2008, 00:39

Re: KAKVA LODKA DA IZBERA

Post by hadji »

visok sam 186 cm teja 90 kg. Za modelite se kolebaia ... tuk ima dosta goliam izbor ... opredeleno ne moga da vzema sas sebe si 3 lodki po skoro shte e neshto ot sorta na 12 -13 " = 3 - 3.5 ili pak edna lodka za white water koiato da e po-goliama kakto ti prepora4vash ... freestile edva li ... po-skoro mi se iska da moga da se pusna po rekata i da ne si s4upia glavata ... umeniata mi sa nulevi ... teparva shte triabva da se u4a
hadji
Posts: 3
Joined: 07 May 2008, 00:39

Re: KAKVA LODKA DA IZBERA

Post by hadji »

Locked