четвъртак 17.04.08 - Родопи

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

Locked
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

четвъртак 17.04.08 - Родопи

Post by manev »

Коментираше се в неделя за една лееека забежка в четвъртак. Дават дъжд цялата седмица и ако има възможност да изрипаме по горния участък на Чепинска отново, включвам се с всички ресурси. Може и други реки да пробваме в района, но тази е най-близко а и след неделното каране си припомних колко много ми е любима. Така че който може да се включва. Който не може, да намери начин ;)
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
kayaso
Posts: 650
Joined: 05 Dec 2007, 14:23
Contact:

Re: четвъртак 17.04.08 - Родопи

Post by kayaso »

хм... тя и Санданска вчера течала яко, каза Поли ...
User avatar
vandobrev
Posts: 889
Joined: 12 Dec 2007, 19:21
Location: София
Contact:

Re: четвъртак 17.04.08 - Родопи

Post by vandobrev »

Аре пак Чепинска,аз искам,ама не мога в четвъртък(феодално зависим съм знаете как е) :D
пирон-дюбел
Отбрана Ямболска Каратека(ОЯК)
http://www.vandobrev.com" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Боби
Posts: 42
Joined: 06 Dec 2007, 17:24

Re: четвъртак 17.04.08 - Родопи

Post by Боби »

Аз съм на линия за четвъртък.
Philip
Posts: 115
Joined: 06 Dec 2007, 10:43
Location: София
Contact:

Re: четвъртак 17.04.08 - Родопи

Post by Philip »

Аз съм за,с всички свои крайници!И само едно въпросче.Нали става дума само за четвъртък? :D
petkan
Администратор
Posts: 353
Joined: 05 Dec 2007, 18:56

Re: четвъртак 17.04.08 - Родопи

Post by petkan »

Такива прекъсвания не са ми по вкуса. Аз мисля в да зачезна и да карам от петък до понеделник (18-21 април), стига да има какво. Първата спирка ще е Чепинска естествено, след това Чая (респективно Чепеларска и Юговска), а после Девинска и/или Арда. Ако има вода това си е почти цяла седмица из Родопите.

Девинска е най-малко вероятно да тече, а на всичкото отгоре е най-отдалечена и с най-труден достъп (от гореизброените), но пък за сметка на това е и най-атрактивната. Проблема е, че снега по Родопите е малко и този уикенд може да бъде и последен ако не вали дъжд в последствие. Дано да не съм прав. :)
Locked