Соча Тестивал

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

Locked
User avatar
vandobrev
Posts: 889
Joined: 12 Dec 2007, 19:21
Location: София
Contact:

Соча Тестивал

Post by vandobrev »

Image

Тестване,разговори,срещи-филми,фън-гребане парти.От 10 до 12 май ще се проведе"Соча Тестивал" в лагера на Тони в Бовец.
Image

Image

Със съкращения от http://www.kajak.at
пирон-дюбел
Отбрана Ямболска Каратека(ОЯК)
http://www.vandobrev.com" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
mitq
Posts: 211
Joined: 06 Dec 2007, 20:11
Location: Рударци
Contact:

Re: Соча Тестивал

Post by mitq »

я глей ти кви работи стават
Човек може да влезе в ада яхнал собствения си език
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Соча Тестивал

Post by manev »

Ванкааа, ако знаеш тоя Тони къв Гъзззззззз е, нема да му стъпиш в къмпинга Никогишшшшш. Бай ти Миле му е голем фен :)
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
kayaso
Posts: 650
Joined: 05 Dec 2007, 14:23
Contact:

Re: Соча Тестивал

Post by kayaso »

аз бих отишъл... май, май е добра водата? още не съм я карал!
"май май" е парче на Jaia ;)
User avatar
vandobrev
Posts: 889
Joined: 12 Dec 2007, 19:21
Location: София
Contact:

Re: Соча Тестивал

Post by vandobrev »

Аз пък си мислех че става въпрос за Тони Прийон.Днес си говорих с Ники Христов и той ми каза че той всъщност живее в Словения(а и греблата на Прийон там ги правят).А други къмпинги няма ли там,ами само на Тони Смотаняка :D ?
пирон-дюбел
Отбрана Ямболска Каратека(ОЯК)
http://www.vandobrev.com" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Соча Тестивал

Post by manev »

чичо Тони Прион живее "една спирка" по надолу по реката ;) там е прион центъра ... който много няма с кво да те впечатли, освен че има всички техни артикули плюс смотания смърф :) Не разбрахме той или брат му беше, но ни развежда половин час из магазина и разпитва за България и чаааак на изпращане ни каза кой е всъщност. Впечатлителна дядка беше.... респект.
Иначе къмпинзи има много но този е на мястото където двете реки се събират и стават на голямата "Соча" и там ходят всички каякари. Обаче !! първо освен че живееш м/у 200-300 човека и екипировката им, не разбирам защо трябва да спиш до реката която вечер такъв студ и влага прави че не е истина. Наща сговорна балканска дружинка се качва 500 метра по нагоре в Пенсионерския къмпинг в който вдигаме шум само ние и е с мноого подходящ санитарен възел. Както и има кръчма в двора. Пък който иска да е в "джаза" да бега долу при "големата работа" ... а тоя педерасляк Тони ни поиска 50 евро за дето сме се скрили от дъжда в един навес до реката и се храним там. Чудя се как не е умрял до сега
Въобще тоя къмпинг е като да отидеш на Рибарица и да се намърдаш в "Коневръза" ..ли беше.. кво беше... същия комерс и простотия
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
petkan
Администратор
Posts: 353
Joined: 05 Dec 2007, 18:56

Re: Соча Тестивал

Post by petkan »

Няма какво да кажа в повече освен, че преобладаващото мнение за чичо ви Тони е като това на Манчо. 7 1/2 (т.е. горния къмпинг, онзи до Бовец) на мен лично ми допада повече.
Locked