Рилска река

Moderator: vandobrev

User avatar
vandobrev
Posts: 889
Joined: 12 Dec 2007, 19:21
Location: София
Contact:

Re: Рилска река

Post by vandobrev »

Обещания "мистъри Муув" на чичо Манчо
...........опс.............
А, ще изчакате одобрението на админа и тогава :D
пирон-дюбел
Отбрана Ямболска Каратека(ОЯК)
http://www.vandobrev.com" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
kayaso
Posts: 650
Joined: 05 Dec 2007, 14:23
Contact:

Re: Рилска река

Post by kayaso »

дразните публиката!
не ви стига карането в пудрата, ами и се опитвате да дразните! :x
това е закана!!! :)
User avatar
MILS
Posts: 418
Joined: 05 Dec 2007, 23:16

Re: Рилска река

Post by MILS »

Не се коси Яска ,ще ги гътнем тия келеши, дето ми карат цел месец една река и после си правят героични снимки на нея.Кат ги гледа как я карат, другата година ще ми киснат 4 седмици на Стара река и после ще има снимки от Сучурума :)
petkan
Администратор
Posts: 353
Joined: 05 Dec 2007, 18:56

Re: Рилска река

Post by petkan »

Много съжалявам ако не сме успели да направим по "майсторски" и "героични" снимки - по 17 пъти се спускахме в името на славата ма явно толкова си можем. Също така се извиняваме от името на Рилска река, че и изтъркахме камъните, но Благоевградска и Влахи не ни искат, а за реките в Родопите да не говорим. Като се замисля и се депресирам кога ли ще стигна до нивото да участвам в Струмския майсторски клас и да заменя едномесечното каране по една и съща река с едногодишно такова.

В тази връзка, Филип и моя милост замислят спускане по Пастренския участък в четвъртък, 29 май, с цел покриване на норматив, още по героични кадри и задължжително пооправяне на нараненото ни его. Моля професионални каякари и рафтъри да не се смеят много на опитите ни да блеснем със нови подвизи. ;) :D :P

Яска, вместо да се дразниш, вземи се донеси. :) Миле, няма нужда да ни гътате, там където отиваме ние сами ще се обърнем. ;)
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Рилска река

Post by manev »

абе еййй гъззззз дърт. Мене да не ме отписа ... ше ти дам едно АЗ и един Филип. бахх ти егото бах ти чудото, нали трябваше в сряда да сме там. Сега па стана четвъртак. Ако може и аз да се включа. Ако трябва и молба ще напиша :D Може даже да греба на 50 м. след вас, сакън да не ви развалим пенсионерската дружинка.......де мирни малко.
не се ебавай с "майсторския клас". Те ше ни покажат как се прави Салто на "сучурума" ;)
Нема да говориш в/у тях така ..аз в тях се кълнем !!
иначе за четвъртак съм намерил шофьор ... така че довечера ще се разправяме
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
vandobrev
Posts: 889
Joined: 12 Dec 2007, 19:21
Location: София
Contact:

Re: Рилска река

Post by vandobrev »

Наиграването-'"мисстърито" на Манчо


Image
пирон-дюбел
Отбрана Ямболска Каратека(ОЯК)
http://www.vandobrev.com" onclick="window.open(this.href);return false;
petkan
Администратор
Posts: 353
Joined: 05 Dec 2007, 18:56

Re: Рилска река

Post by petkan »

Не съм те отписвал бе чичка, просто аз за днес не мога, а последната по дата уговорка, малко преди Филип да закрещи 1, 2, 3, ... и започне да се снима с разни абитурентки, беше за четвъртък. Експедицията е с отворен вход - Пастра си е Пастра и няма нужда аз да слагам критерии. ;) Особенно пък както не е ясно на каква вода ще заварим въпросния участък.

Умоляваме желаещите да си (де/ре)монтират егото, да се снимат в героични пози или евентуално да си счупят няйкои зъб или лодка да свиркат овреме, че както каза Манчо, вече има шофьор и композицията потегля утре сутрин.
User avatar
MILS
Posts: 418
Joined: 05 Dec 2007, 23:16

Re: Рилска река

Post by MILS »

Мдааа.Играта загрубия пак.
Заради НЕнаранетото ЕГО на никой ми се налага пак да си давам обеснения на писанията ми.
Преди да го направа в матерен падеЖ, искам да ви заявя мили ми келеши че го правя за последен път.
Та значи.
Никога не съм заявявал претенции за профи каякар или рафтер .Пази боже. Поста който така раздразни нашия добар приятел Петкан е в смисал че ние с Ясен сме имали желание но сме нямали вазможност да караме и ние сумати пати Рилска и Чеписка и другите реки които холдинга посети а ние не можахме.Моля височайшия ни ОФ прецедател да не ни сади за причините зарди които не сме се явили , те са си НАША работа.
Споменаването на Сучурума беше пожелание а не подигравка. Не съм си и помислил да омаловажавам карането на Рилска на каквато и да било вода( аз лично на малкото вода последния път когато бях там се обращах като малко дете).Така ,че МНОГО СЕ ИЗВИНЯВАМ.

От по предния пост на ОФто лаха силна неприязан и раздразнение към нашия тъй наречен "Майсторски клас"на Кресна.Явано ще трябва и за това да обеснявам .Работещите на кресна имаме желание да караме и каяци .За целта намираме време някаде кам 18часа вечерта полу отрепани от работа да си покараме малко по вълните.Явно че шеговитото название дразни някой които за жалост си е заврял чувството за хумор в ЗАДНИКА.Това си е негов проблем но ще му бада благодарен да не ми даржи сметка каде си правя кефа( щот си е мой:)
Нямам героично самомнение за каранията си на Кресна както явно смятате но както казах и по горе това е проблем на не разбралите така че майната им:)
petkan
Администратор
Posts: 353
Joined: 05 Dec 2007, 18:56

Re: Рилска река

Post by petkan »

Миле, Миле, Миле, много навреме дойдоха обясненията, щото ако продължаваш да се изразяваш така лаконично няма да е чудно и други да те разберат грешно. Което обаче не мисля, че е текущия случай. Не се познаваме от вчера за да знам (или поне с някакво приближение) какво иска да каже Ясен и какво ти.

Не си прав за "силната неприязън" обаче. Все ми е едно къде си губите времето, защото моето такова не зависи от вашето. Наслагах доста ухилени човечета в предния си пост точно с цел някой да не се обърка, че говоря сериозно, ама не - не се получи.

Хайде със здраве, че ми омръзна да споря с камъни и дървета.
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Рилска река

Post by manev »

Миле, Петко просто не разбра тънкия хумор ;) и не и запознат с майсторския клас. Та за това така се получи объркване. Просто на форума му липсва "вербалното" иначе както казах : Аз у вас се кълнем. Разбирасе че го каза с нотка на пожелание, аз поне го разбрах :D
И мисля че си обещахме да не се занимаваме с м/у личностни разделения и тн.
ае с мир ... Ясен каза че леви искър тече :)
Що се отнася до Филип !!! веднага да се предаде снимковия мат`рял от бала на холдинга. Това е единствения каякар който е успял да има за последните 2 години снимка не свързана с реката, камоли и с жени на нея :D
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
Post Reply