Инфо за язовир студена

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

Locked
antoan
Posts: 2
Joined: 06 Jul 2011, 18:07
Location: Sofia

Инфо за язовир студена

Post by antoan »

Здравейте..:)Бих искал да знам дали някои има информация дали е забранено карането на каяк в язовира?
User avatar
graf_bezuhoff
Posts: 1091
Joined: 22 Apr 2008, 13:40
Location: София

Re: Инфо за язовир студена

Post by graf_bezuhoff »

antoan wrote:Здравейте..:)Бих искал да знам дали някои има информация дали е забранено карането на каяк в язовира?
Здравей.

Абсолютно. Дори не ме пуснаха да припаря до язовира. Още на бариерата ме изгониха. Иначе пеша може. И риба може.
antoan
Posts: 2
Joined: 06 Jul 2011, 18:07
Location: Sofia

Re: Инфо за язовир студена

Post by antoan »

Благодаря ти!..За малко беше да се прецакам..:)
User avatar
nikopld
Posts: 42
Joined: 11 Feb 2011, 00:04
Location: Пловдив

Re: Инфо за язовир студена

Post by nikopld »

Поради какви причини е забранен за каране,след като може да се ползва за любителски риболов.....Още едно недоразумение в България :banghead: :roll: ''Основен източник за водоснабдяване на град Перник и региона. Поради това e позволен само риболов и се охранява.''А дали риболовците (не всички)не замърсяват повече ...........
Писането на Български с латински букви е като писането с лайна по стената-чете се но е гнусно.......
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Инфо за язовир студена

Post by manev »

не се палете ...язовира наистина винаги е бил строго охраняван и не съм сигурен дали риболова е разрешен там. При всички водоеми както и при Искър има определени зони (пояси) които са с различен статут за достъп. Предполагам че и там има зона разрешена за риболов по закон... Но! има още 100 причини да не те допуснат до нея ;)
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
Locked