Вандалщина в каякарщината

Теми, които не са свързани с останалите.

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

Locked
User avatar
POLINA
Posts: 154
Joined: 06 Dec 2007, 14:48
Location: София,Козлодуй, Стара Загора
Contact:

Вандалщина в каякарщината

Post by POLINA »

Мили ми другарчета миналата седмица в Понеделник отидох да си взема каяка от барачката и го заварих с истръгнати уплатнения като имам напредвид скъсани ленти, спукан балон с изтръгнат маркуч и шприца липсваше вътре имаше много пясък и ботилка вода. След половин часово псуване и проклинане до десето коляно от моя страна се появи Пацо от Рефлип с моя шприц около кръста и ми заяви "Оооо мен ли чакаш що не взе някой друг шприц " Бог и Бенгата са ми свидетели че щеше да стане убиство.Незнам кой се е гаврил така с каяка ми но се надявам скоро да разбера и да утоля жаждата си за мъст.Ако някои има пръст в това просто да каже едно извиняваи и няколко бири до като е време.В заключение искам да кажа че вие самите сте ме учили на уважение към чуждата екипировка и че ако имаш нужда от нещо трябва да попиташ затова такова поведение за мен е недопустимо от които и да е.
Когато нищо не е сигурно, всичко е възможно!
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Вандалщина в каякарщината

Post by manev »

Поли,няма кой от нас да ти тормози каяка ...по скоро поговори с Пацо и компания защото те са постоянно присъствие там и може и въобще да не предполагат че я трошат ако са я ползвали...въпреки че звънят всеки път когато искат нещо. Незнам дали са те но явно не е някой от нас ;) или поне от обкръжението с което аз се подмотавам
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
Locked