Воден поход Янтра 2010 6-9.05

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

User avatar
Vic
Posts: 38
Joined: 22 Jan 2010, 21:03
Location: София

Re: Воден поход Янтра 2010 6-9.05

Post by Vic »

Четири почивни дни е страхотно! Няма ли някое свободно местенце при някой да се включа и аз? Ракията от мен ;)
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Воден поход Янтра 2010 6-9.05

Post by manev »

Pecata wrote:
Lina wrote: От гледна точка на препятствията, трябва да се има предвид бента на с.Долна Студена. Там се пренасят лодките. Разстоянието е не повече от 30м и не е голям проблем, дори да сте без колесари.
Ако мързела ви е в повече и не ви се носят каяци 30м. може да минете бента и така:
IMG_0312.JPG
http://www.youtube.com/watch?v=bjIpI17NX-Y" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/user/mkossev#p/u/29/bDTkuPNyOIc" onclick="window.open(this.href);return false;
Пеца, с цялото ми уважение, но ти предлагам сам да си махнеш снимката и написаното. От както си спомням да сме се навряли в реките все от някъде се дочувало някой "дърт и зъл" език да ни храни пред хората че сме малоумници, самоубийци и подтикваме други да се трепят по реките. Малко повече морал трябва като се захванеш да пускаш снимки и идеи за скачане през бентовете...
Не ми се сърди но помисли че утре ще го види някой ентусиаст и ще се метне там защото действието е вписано в графа "геройство" ;)
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
Pecata
Posts: 412
Joined: 02 Nov 2008, 19:16
Location: Varna, E-mail: pecata70@gmail.com, Skype: petar__popov
Contact:

Re: Воден поход Янтра 2010 6-9.05

Post by Pecata »

Господин Манев!
Аз също много ви уважавам, но ще се осмеля да не се съглася с вас по следните причини:
1. Не смятам че трябва да обръщаме внимание и да се съобразяваме с хората от някъде с "дърт и зъл език", които ни хранят пред хората, че сме малоумници и самоубийци.
2. Същото мисля и за ентусиастите без акъл, дет се метат от дет им падне. "Кой каквото си направи сам, друг не може да му го направи"
3. Не виждам нищо чак толкова героично, да се сурнеш по този бент.
4. Ако тази снимка се класифицира като опасна, то трябва да да махнем 2/3 от снимките в сайта и форума, а даже и цели теми като последната например "Авиатор на годината". Току виж Ентусиаста отишъл и скочил от водопада на Черни Осъм. :lol:

С уважение: Пецата

Важното е веселба да става (това важи и за горенаписаното)
Мир и ЛюбоФ! :D

P.S. Все пак ако модераторите решат, да изтрият снимката, а даже и поста!
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Воден поход Янтра 2010 6-9.05

Post by manev »

Така е Пеца ама...
Другата тема е в "бързи води" и не случайно в текста пише някои "подробности" относно скачането .... Тук е секция за тур.каяк и на такива походи ходят всякакви хора. Точно с другата тема ще се покаже че си има място за всичко и кога и защо се прави. Не помня колко жертви взеха бентовете, но последните двама които загинаха на подобен бент ги помня и ги познавах. Беше може би 2006 на р. Искър. Причаната за трагедията беше незнанието и прекалената самоувереност ;) и то само на единия ентусиаст ... който повлече и другия ...
Стойте далече от тия съоражения че са много проклети ...има си места и време за скачане
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
borkata
Posts: 59
Joined: 21 Dec 2007, 20:58
Location: София
Contact:

Re: Воден поход Янтра 2010 6-9.05

Post by borkata »

Чу се , че датите са сменени. Нещо по въпроса знаете ли? :x
Когато водата ти дойде до устата - горе главата.
User avatar
Lina
Posts: 71
Joined: 18 Jun 2009, 10:53
Location: София

Re: Воден поход Янтра 2010 6-9.05

Post by Lina »

borkata wrote:Чу се , че датите са сменени. Нещо по въпроса знаете ли? :x
Привет,
не са променяни датите за официалния поход.

Прокрадват се слухове за алтернативен такъв, но моето лично мнение е, че целта на водните походи е да се събираме, а не да се създават допълнителни разделения.

И в този дух - ще се видим на Бяла под моста на 06.05 :)
User avatar
borkata
Posts: 59
Joined: 21 Dec 2007, 20:58
Location: София
Contact:

Re: Воден поход Янтра 2010 6-9.05

Post by borkata »

Аз тръгвам утре вечер. Място за сега имам едно
Когато водата ти дойде до устата - горе главата.
User avatar
graf_bezuhoff
Posts: 1091
Joined: 22 Apr 2008, 13:40
Location: София

Re: Воден поход Янтра 2010 6-9.05

Post by graf_bezuhoff »

Весело изкарване на всички!

Чакаме репортаж ;).
Locked