Велосипедизъм

Moderator: vandobrev

jorji
Posts: 197
Joined: 21 Mar 2008, 00:21
Location: Пловдив

Re: Велосипедизъм

Post by jorji »

аз пък ще катеря стенето и козя стена, чудя се дали да не направим тема и за планински туризъм, щом за колелата има място във форума ще се намери и за краката :lol: шегувам се , ще ползвам тая тема за покана на желаещите да превземат височини :arrow:
User avatar
sto100jan
Posts: 337
Joined: 10 Dec 2007, 15:59

Re: Велосипедизъм

Post by sto100jan »

Мероприятието се проведе успешно . Временцето беше супер . Македонската скара и бира - също .Колелото пак ми се счупи . Ето малко снимки : http://sto100jan.snimka.bg/travel/maked ... elo.431490" onclick="window.open(this.href);return false;
Рапорт даден ! :ugeek:
Svetlio
Posts: 194
Joined: 05 Dec 2007, 21:07

Re: Велосипедизъм

Post by Svetlio »

Стоянчо стига с този хасвалт бе малко офролд трябва да има.А
User avatar
sto100jan
Posts: 337
Joined: 10 Dec 2007, 15:59

Re: Велосипедизъм

Post by sto100jan »

Е Е , офролд , аз и така ги чупя като солетки осите и централните , та оставаше и офролд .
Сега тука с един многоразбирач редим конфигурация , дето да ми издържи поне 2 месеца :D
Мене туризъма и в колоезденето повече си ме влече . А маунтина , кво - катериш-буташ 1 час , и после - шуссс за 5 минути , и сичко това на един баир до едно дере . И ако нема автосуппорт , с тая раничка 3 кила и половина , само като за вода , резервни гуми и тоалетна хартия :lol:
Ми така, де....
User avatar
minimiro
Posts: 798
Joined: 30 Jan 2009, 01:10
Location: Варна
Contact:

Re: Велосипедизъм

Post by minimiro »

Коет' ми напомня назад във времето га бех 7-8 клас.... имах си балканче с плоска рамка.... 20 цолови гуми с голем грайфер... къстъм изпълнения.... :)
То тогаа май друго освен Балканчета и Украйни немаше :) та тогаа навремето имах същата проблемация със спиците.... щот одихме се врехме се по пресечените терени около ломското пристнище а не карахме кат ората по пътя.....
Та всъшстност на амнайстата смяна на накъсани спици, един стааар-прастар вело майстор ми рече, момче що не сложим просто спици от Симсон ми се занимааме само с глупости и ката седмица си в бокса..... 4 години по късно ми го откраднаха.... ма не мръдна повече :)
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Велосипедизъм

Post by manev »

абе как спици от симсон на балканче бре :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: утепаме
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
minimiro
Posts: 798
Joined: 30 Jan 2009, 01:10
Location: Варна
Contact:

Re: Велосипедизъм

Post by minimiro »

мдам, баща ми кат видя сметката щеше ме очисти :)

става с разпробиване на барабана на контрата и на джантата, ма става.... нема майтап
User avatar
sto100jan
Posts: 337
Joined: 10 Dec 2007, 15:59

Re: Велосипедизъм

Post by sto100jan »

minimiro wrote:мдам, баща ми кат видя сметката щеше ме очисти :)

става с разпробиване на барабана на контрата и на джантата, ма става.... нема майтап
Мдааа , другари , значи когато искаме - можем ! :lol:
А ние сега ще правим от 28" Спринт Хаполон нещо като е те тва http://www.flickr.com/photos/vikapprove ... 461277546/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
borkata
Posts: 59
Joined: 21 Dec 2007, 20:58
Location: София
Contact:

Re: Велосипедизъм

Post by borkata »

Е зашо ви е такъв туч.????? :shock:
Когато водата ти дойде до устата - горе главата.
rimohit
Posts: 324
Joined: 11 Jul 2008, 16:39
Location: Бургас-Стара Загора-в каяка

Re: Велосипедизъм

Post by rimohit »

Бачо стояне ..живо ме интересува какво ще правиш по въпросния спринт и за какви пари.
почетен член "вся остальная непиювшая сволочь..." :D
Post Reply