Басейна,басейна

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

Locked
User avatar
Demo
Posts: 263
Joined: 05 Dec 2007, 18:33
Location: Sofia, Bulgaria
Contact:

Re: Басейна,басейна

Post by Demo »

Евала Любчо! Гордея се да споделя с теб един басейн ;)
Душата търси романтика, задникът - приключение...
bimbo
Posts: 14
Joined: 27 Aug 2008, 16:34

Re: Басейна,басейна

Post by bimbo »

Lubo wrote:Та така всички желаещи да се правят на маимуни а и тези които искат да научат нещо и тея които не са се кЪпали скоро у басеина да знаете СЪБОТА 29.11.2008 г Басеина на Академик:За тези които не са идвали Това е близо до Завод Електроника или за още повече инфо у крачмата! ЗА Членския внос мисля че сумата тази година трябва да е 30 кинта щото и цената за наемане е по висоа но все пак 30 лв за 4 посещения или за месец мисля че е поносимо но това остава да го гласуваме в четвъртак в кручмата! Иначе официялно е откит БАСЕЙН сезона :arrow: :mrgreen:

Кастинг ще има ли ? :lol: Как някой, ако иска да се сдобие с познания трябва да получи информация, за часа ЕвеТтуаЛно и какво да влачи./ Аз мога Ситонтоп /5м./ и куче :mrgreen: . :geek: / joke from me/
User avatar
Lubo
Posts: 117
Joined: 07 Dec 2007, 21:10
Location: София - България

Re: Басейна,басейна

Post by Lubo »

Абе желателно е лодката да бъде колкото може по малка(фреестаил) това все пак е басеин ако нямаш такъв каяк пак ела все от някои ще вземеш! А за часа 14:30 на Басеина на Академик които е близо до завод Електроника в Гео Милев! кАЗТИНГА НА МЯСТО :mrgreen:
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Басейна,басейна

Post by manev »

Финално
Басейна е всяка събота от 14:30 до 17:00. Ако станеме много ще изискваме и още един ден.
Цената е 30 лв. за месец или 10 лв. на посещение.
Парите на мен. И моля ви се, не ме карайте да се чувствам като дружинен прецедател, както и да преследвам някой за 10 лв. Желателно е лодките да са добре измити и задължително да погледнете вътре в тях дали няма две шепи кал и листа. В басейна понякога прекаляват с хлора, така че хората които имат проблем с очите да си вземат мерки по този въпрос. Ако някой има липси в екипировката, може да му се намери стига да предупреди навреме.
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
Lubo
Posts: 117
Joined: 07 Dec 2007, 21:10
Location: София - България

Re: Басейна,басейна

Post by Lubo »

Еи Кеулеши на басеин след 5 ти Януари а до тогава Парички на Чичо Манчо и Някои да се обади и на тия в кръчмата да каже ще запазваме ли маса вобще някои ще ходи ли 25 12 2008 там щото днес ме питаха след басеина ама аз незнаех кво да им кажа та така това е за сега :lol:
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Басейна,басейна

Post by manev »

к`во стана с тоя басейн бе мърди такива :(
....а слезте от тия коли и звъннете...
.....Любооооо, колата се гаси като завъртиш ключа обратно на часовниковата стрелка.
ще потърся филмчета в интернет, да видиш как става ...
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
Lubo
Posts: 117
Joined: 07 Dec 2007, 21:10
Location: София - България

Re: Басейна,басейна

Post by Lubo »

За съжаление нашия човек с Басеина нешто имал проблем и каза че за януари неможе да ходиме на басеин но се разбрахме да се чуеме в края на този месец и да каже какво ще става за по напред как ще се посещаваме басеина.Чакал некъв негов човек да се варне на работа и пак щял да ни пуска но за този месец е греда ;) Като имам некви др новини ще пиша около края на месеца !
Locked