"въжена" практика

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

Locked
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

"въжена" практика

Post by manev »

Скъпими каяконджули
Както вчера коментирахме на 01.11.08 се навършват 50 години от основаването на СПК Академик - клуб велик !!!
часто от нас бивши членове (макар че знам че бивш педерас и депресиран циганин нема) на този клуб и ще идем да го отпразнуваме както си трябва. Понеже ще сме далече от каяците и по близко до въжетата, предлагам да си спретнем едно кратко и встъпително курсче. Мисля че момента и терена ще е мноого удобен а и ще има доста хора като бай Миле, Коцаев и все такива звезди дето ще има кво да ви кажат.
Присъствието не е задължително, освен за Добрев, Филип и Светльо, който е върл почитател на високите скали и ходенето пеша :mrgreen:
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
Philip
Posts: 115
Joined: 06 Dec 2007, 10:43
Location: София
Contact:

Re: "въжена" практика

Post by Philip »

Дам!Идеята не е лоша,в крайна сметка да разбираш от въжета не е лошо!Случвало ни се е да ги използваме в реката!Благодаря за поканата мисля да се възползвам!
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: "въжена" практика

Post by manev »

мдааа мина и това. Който го интересуваше се появи. Мисля че ще има втора серия, ма да видим ...
иначе празника си беше чисто Академишки. Разликата с празник на Холдинга е единствено в численоста на хората :mrgreen: Макар че големи звезди се беха събрали. А аз тържествено обещах да не се накърквам до това състояние до което се докарах в събота вечер :mrgreen:
По едно време минах през храстите ама не ми беше направило впечатление че съм пеша а не с Тойотата. Целите ми крака са в дупки :mrgreen: Утре почвам да качвам снимки.....
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
genius
Posts: 698
Joined: 09 Feb 2008, 13:07
Location: София
Contact:

Re: "въжена" практика

Post by genius »

Ето и малко снимки... Изсипани са всичките без подбор, та мое да са малко множко

http://alphons.org/album.cgi?page=1&albumid=406
Поради граматически неуредици, мнението на потребителя не може да бъде показано.
Locked