(Авто)транспорт за каяк

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

Locked
pilgrim77
Posts: 17
Joined: 08 Jun 2008, 20:52

(Авто)транспорт за каяк

Post by pilgrim77 »

Уважаеми,

Докато се "наслаждавам" на неочакваната си командировка немил-недраг и чакам лелеяната си лодка , имам следния въпрос...
Как аджеба най сигурно да се транспортира каяк Прийон Херкулес ( а.к.а бидона) от точка А до точка Б натоварен на класическо винтидж Ауди 80 :) 92г. Търсенето из нета ме докара то багажник Туле за 400 лева , но скъперника в мен се чуди дали няма и други начини...освен това предполагам че по метода на пробата ( и грешката) сте установили правилния начин за осигуряване на лодката на багажника и тн..

Предварително благодаря
Пламен
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: (Авто)транспорт за каяк

Post by manev »

отиди и си вземи един нормален бъгажник. Да не си посмял да дадеш 400 лв. С две ленти от ОМВ спокойно можеш да го вържеш като за начало. Не се втелясвай по концепции и специялизирана екипировка. Ако пък не смогнеш мини в четвъртак и се разбери с някой да ти я вземе. Аз ще съм с буса така че дишай спокойно ;)
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
mitq
Posts: 211
Joined: 06 Dec 2007, 20:11
Location: Рударци
Contact:

Re: (Авто)транспорт за каяк

Post by mitq »

по евтините багажници ги има в импас 56 май беше
на черни връх посока околовръстното от ляво може и 96 да беше
към 100 лева мисля че такъв багажник
Човек може да влезе в ада яхнал собствения си език
pilgrim77
Posts: 17
Joined: 08 Jun 2008, 20:52

Re: (Авто)транспорт за каяк

Post by pilgrim77 »

благодаря за съветите :)
Имам багажник с каиши, чакам в понеделник лодката, гребло, каска и малко по-нататък и жилетката,,
и ще досаждаме на Кресна...
User avatar
Lubo
Posts: 117
Joined: 07 Dec 2007, 21:10
Location: София - България

Re: (Авто)транспорт за каяк

Post by Lubo »

няма кво да чакаш за жилетки все някои ще ти услужи идваи на реката сега поне няма много вода :cry: супер за учебна цел
Locked