Нема такъв филм

Теми, които не са свързани с останалите.

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

Locked
User avatar
PILETO
Posts: 3
Joined: 07 Jun 2008, 17:36

Нема такъв филм

Post by PILETO »

Който не се е вкарал във филма, си е за негова сметка. Каясо, Манев, Влади и Иван се вкараха и то как! Това беше сряда и четвъртък (4-5.06.2008) на Кресна. Някои преоткрихме на Струма тайната (ла*ната), други си правиха кални бани в реката... идеята е накрая да се получи 27-минутен филм без 25-тите кадри, защото те са... келешки...

Признавам се за виновна, че аз правя този филм, надявам се до края на месеца да е съвсем готов, а дотогава мога да предложа няколко кадри от фотоапаратчето си за японски туристи:

http://www.youtube.com/watch?v=o0UK-52S5hY

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/o0UK-52S5hY&hl ... ram><embed src="http://www.youtube.com/v/o0UK-52S5hY&hl=en" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="344"></embed></object>

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
User avatar
Lubo
Posts: 117
Joined: 07 Dec 2007, 21:10
Location: София - България

Re: Нема такъв филм

Post by Lubo »

Мале колко е Калняна реката :x А за Подвига на чичо Манчо с тази каса просто ЕВАЛА :mrgreen:
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Нема такъв филм

Post by manev »

мислим че конкурса "снимка на годината" е спечелен :D Освен ако чичо Светльо или Ванката не пристигнат на "Каякарския" с менгеме :D
Иначе дано са станали добри кадри, макар че аз лично два дена не разбрах на ква тематика снимаме, но вярвам че с ясен сме изприказвали една камара глупости. Но както си говорехме с "пилето" ..квото и да кажем, те могат да си го изманипулират както си искат. Живот и здраве ще видим някой друг кадър. Аз лично съм доволен защото имахме възможноста да снимаме всичко, без да ни притеснява нивото на водата и личната ни подготовка. Даже ставаше на въпрос да се набутам умишлено във някой от валяците за да станат по достоверни кадри :D Обаче се задоволихме със спасяване в бързи води, което с особенното съдействия на яската се в превърна в реално :D ...абе дадохме всичко от себе си :D
Приканвам абсолютно цялия холдинг както и всички кандидат келеши в средата на юни на умишлено организиран "уъркшоп" на тема "имам ли въже в лодката и знам ли как да го използвам"
ае със здраве
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
PILETO
Posts: 3
Joined: 07 Jun 2008, 17:36

Re: Нема такъв филм

Post by PILETO »

manev wrote: Обаче се задоволихме със спасяване в бързи води, което с особенното съдействия на яската се в превърна в реално :D ...абе дадохме всичко от себе си :D
Приканвам абсолютно цялия холдинг както и всички кандидат келеши в средата на юни на умишлено организиран "уъркшоп" на тема "имам ли въже в лодката и знам ли как да го използвам"
ае със здраве
Хахахааха, айде, ще го отдадем на сценичната (екранната) треска... Нищо, ще го изманипулираме ефектно ;)


Иначе, като гледам, съм забравила да напиша най-важното: респектъ към всички, които се раздадохте за тези снимки. Машалла
User avatar
MILS
Posts: 418
Joined: 05 Dec 2007, 23:16

Re: Нема такъв филм

Post by MILS »

Маньo,
от Tuborg дъ фан старт хере, те издирват по дарво и каса за договор за спонсорство в натура за срок от 10години.Условито било обаче да намериш как да неотрализираш конкуиренциата с ескимотиращата ракийкана БОБО:)
ЕВАЛАТА батце голяма снимка.
Locked