Планинска застраховка 2013

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

Ros
Posts: 177
Joined: 28 Jun 2011, 14:40
Location: София

Планинска застраховка 2013

Post by Ros »

Да подновим застраховките преди да е свършил света? :lol:
User avatar
minimiro
Posts: 798
Joined: 30 Jan 2009, 01:10
Location: Варна
Contact:

Re: Планинска застраховка 2013

Post by minimiro »

Ам той нали свършва към таз годишната бре, що ш'са набутваш....

:rolling:
Ros
Posts: 177
Joined: 28 Jun 2011, 14:40
Location: София

Re: Планинска застраховка 2013

Post by Ros »

туковиж позакъснял апокалипсиса :lol:
Ros
Posts: 177
Joined: 28 Jun 2011, 14:40
Location: София

Re: Планинска застраховка 2013

Post by Ros »

След кратка справка се оказа ,че миналогодишните застраховки важат до средата на януари 2013...тъй че има време народа да реши дали иска и задругата година , има време света да свърши и да започне пак ( за успокоение на притеснилите се) :rolling:
тъй че дерзайте...
User avatar
minimiro
Posts: 798
Joined: 30 Jan 2009, 01:10
Location: Варна
Contact:

Re: Планинска застраховка 2013

Post by minimiro »

Той че ше дойде ше дойде... въпроса е кога ше го отработваме после :rolling:
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Планинска застраховка 2013

Post by manev »

Това имам от миналата година (като данни) и ще пусна само на потвърдилите тук. Демек няма да използвам телефон поради остра умствена недостатъчност склонна да забравя. Някъде на 10-ти ще се изтичам до офиса на Армеец ...
Който не се вижда в списъка може да пусне три имена и ЕГН на info@bko.bg ... не знам колко струват застраховките но е гаранция че ще взема от най-скъпите ... иначе няма смисъл от тях
Благодаря

Петко Николов Манолов
Светослав Симионов Симеонов
Милен Петков Захариев
Милена Николаева Тръпчева
Йована Михайлова Славова
Никола Божидаров Тръпчев
Димитър Христов Манев
Борис Алескандров Василев
Петя Валериева Джегарска,
Росица Стефчикова Гиздова
Ивайло Йорданович Барутский
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
milenishte
Posts: 142
Joined: 08 Dec 2007, 23:19
Location: София
Contact:

Re: Планинска застраховка 2013

Post by milenishte »

Мене и Кольо не ни брой, нещо не ми харесаха условията от миналата година.
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Планинска застраховка 2013

Post by manev »

milenishte wrote:Мене и Кольо не ни брой, нещо не ми харесаха условията от миналата година.
Ми да ти кажа честно това си е стандартната ПСС застраховка като по скъпата покриваше инциденти извън маркираните зони (пистите) и покриваше някои допълнителни неща от рода на скокове във вода и тн. Тая година говорят за хели че ще имат ама дали го включват не знам ... ще видя на място. Миналата година май пак имаше хели в цената ... по спомен ...
По скоро кажи какво не ти харесва в тия условия че да "не се излъже" и някой друг ...
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
milenishte
Posts: 142
Joined: 08 Dec 2007, 23:19
Location: София
Contact:

Re: Планинска застраховка 2013

Post by milenishte »

Личното ми разбиране за смисъла на застраховката е да ти покрие разход, която не можеш (или не искаш) да си позволиш сам. Миналогодишната покрива само 1000 лв. разходи, което ми се струва малко. Това би покрило само евентуалната спасителна операция, но не и медицински и други разходи след това. Сега се чу информация, че има вече хеликоптери и се спряга цена над 5 000 лв за такова спасяване, та в такъв случай застраховката няма да ти покрие даже измъкването от планината.

От другата страна на кантара е, че изрично е уточнено, че покрива и екстремните спортове, предполагам при стандартна застраховка има условия, които сега не ми се четат.

За мен лично при покритие само 1 000 лв няма смисъл, бих предпочела стандартна планинска застраховка с по-висока застрахователна сума.
Ros
Posts: 177
Joined: 28 Jun 2011, 14:40
Location: София

Re: Планинска застраховка 2013

Post by Ros »

Абе като се знам колко съм руса - може и хели да ми притрява...ама се съмнявам че някой ще го викне :-D Кажете цени и варианти и да действаме, че като гледам посащаемостта- всичкото келеши се търкаля нанякъде....
Locked