Планинска застраховка 2013

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Планинска застраховка 2013

Post by manev »

MILS wrote:ГОДИШНА застраховка ,Димитре!
Дали пък за 30тина лева не сте били със застраховка за няколко дни?
двуседмична , МИлене! и пак е по ефтина (ако е на 18 лв с утежнението) или покрива повече ;) ...
Я одете се перете некъде и кой казал казал утре отивам в армеец ... останалите се оправяйте както ви изнася ;)
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
Ros
Posts: 177
Joined: 28 Jun 2011, 14:40
Location: София

Re: Планинска застраховка 2013

Post by Ros »

Манев, май Ти имаш проблем!!! Я сметни пак...
що се отнася за прането- не бой се и за чуждия сапун не се оглеждай :lol:
Yovana
Posts: 49
Joined: 27 Feb 2009, 15:00
Location: София
Contact:

Re: Планинска застраховка 2013

Post by Yovana »

Може ли за мен застраховка в Армеец - за 1 000 или 2000 покритие в зависимост от общото желание
User avatar
Lina
Posts: 71
Joined: 18 Jun 2009, 10:53
Location: София

Re: Планинска застраховка 2013

Post by Lina »

Манчо,
благодаря за съдействието
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Планинска застраховка 2013

Post by manev »

Lina wrote:Манчо,
благодаря за съдействието
За нищо ;) нали идеята е работа да се свърши ...
Yovana wrote:Може ли за мен застраховка в Армеец - за 1 000 или 2000 покритие в зависимост от общото желание
Йо ти откакто си ... :D ... ич не помниш. За 1000 е на всичките защото е по две всичко от стандартната 40 лв. (със завишението) демек по 40 лв. на 1000 лв. мисля че няма смисъл да се рискува с по-голяма сума като знам къде живеем ...
Всички важат от утре 19. Януари 2013 г. но в понеделник ще ми дадат индивидуални талони за всеки ...

по отношение на "инфото" тук мога да ви споделя че нищо не е така както пишат и е пълно с врътки и залъгалки ако искаш нещо повече от този тип застраховка. Така че на място най добре да се пита и буквално да се "проиграе ситуация" за да се види дали ще работи.
Разрових и международните. Там уж за да задържат цените промени съществени няма. Ама Не точно ... "екстремната" работи само ако се довлечете по корем до болницата. Отделен е транспорта и се доплаща солено ;) самата думичка "екстремна" също добавя още в цената и ако трябва да е наред всичко сумата е брутална за "щети" до 10 000 евра.
Така че от тука нататък като правим за чужбинско ще трябва доста да четем ... със тия дето до сега си ги правихме "пътьом" можем само да си избършем ... ако стане нещо и да се надяваме че не са от гланцирана хартия..
Ай със здраве всички ...
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
sto100jan
Posts: 337
Joined: 10 Dec 2007, 15:59

Re: Планинска застраховка 2013

Post by sto100jan »

Началникът е строг , нооооо ! справедлив ! :geek: Личният ми житейски опит подсказва , че - с български застраховател , когато ,където , колкото и да пострадаш , то това непременно и неизменно си е само твой и в никакъв друг случай на застрахователя проблем. Застрахователят е длъжен да ти прибере парите за застрахователната премия , оттам нататъка ........ :ugeek: Даже , евентуално , след застрахователно събитие , застрахователят може , въпреки че не ви е изплатил нищо , да поиска увеличение на застрахователната премия, въз основа на непреодолимото желание на застрахователят застрахования да бъде пълно и изчерпателно пре(на)..ан.
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Планинска застраховка 2013

Post by manev »

sto100jan wrote:Началникът е строг , нооооо ! справедлив ! :geek: Личният ми житейски опит подсказва , че - с български застраховател , когато ,където , колкото и да пострадаш , то това непременно и неизменно си е само твой и в никакъв друг случай на застрахователя проблем. Застрахователят е длъжен да ти прибере парите за застрахователната премия , оттам нататъка ........ :ugeek: Даже , евентуално , след застрахователно събитие , застрахователят може , въпреки че не ви е изплатил нищо , да поиска увеличение на застрахователната премия, въз основа на непреодолимото желание на застрахователят застрахования да бъде пълно и изчерпателно пре(на)..ан.
Така е Стоянчо но хубавото е че когато събитието е настъпило извън границите на БГ случая се поема автоматично не от нашите а от асистънс компания която задвижва процеса моментално и буквално никой не те занимава с нищо. Звъниш за помощ, те проверяват и от там насетне никой не те пита къв си що си и тн. Това е при инцидент .. но ако ще търсиш обезщетение ..работата е ясна. На Филип му отказаха навремето наще хубавци да му изплатят медицинските разходи защото суми под 50 евро не изплащали ?!? :shock: не помня коя беше компанията ..
Сега по същество:
Талоните с името и номера на полицата са ви на бара в Спорко ... носете пари утре ...40 лв. :) и не ги оставяйте на бара :).
Предлагам живот и здраве догодина като се събира членски внос направо да се добавя и сума за такъв тип застраховки за да не се гоним по кръчмите със пари и бележки ...
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
minimiro
Posts: 798
Joined: 30 Jan 2009, 01:10
Location: Варна
Contact:

Re: Планинска застраховка 2013

Post by minimiro »

Виж, тва е идейно!
Locked