Клуб Отчаяни съпруги

Теми, които не са свързани с останалите.

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

User avatar
graf_bezuhoff
Posts: 1091
Joined: 22 Apr 2008, 13:40
Location: София

Клуб Отчаяни съпруги

Post by graf_bezuhoff »

st_beer wrote: Познавам материалите и мога да те уверя че перото на руля е от алуминий а останалите неща са от някаква неръждаема ламарина може и да е поцинкована ,но нямам никъде все още ръжда по него въпреки че е каран повечето на морето. Що се отнася за качеството. Не вярвам някой бизнесмен да си плюе на бизнеса при пускането на нов продукт на пазара. Ако това беше твой бизнес и пускаше нов продукт на пазара би ли го направил да е смотан ? Вярно има забележки за доправяне ама те се оправят безпроблемно и не струват голямо вложение като пари. Все пак разликата като цена с оригинала е огромна и няма как да искаме повече.
Като те гледам с какъв мерак си играеш за подобряване на лодката си, ти се чудя защо не проявяваш същото търпение и към жената. Дай й шанс 1-2-3-5 години, изкушавай я полека-лека на едно или друго красиво място, да натрупа положителни емоции с водата и един ден ще ти стане партньор и ще се кефи на тези мигове заедно с теб, може би не навсякъде, не във всяка ситуация, не винаги, може би никога няма да й стане хобито на живота. Но не се предавай с един месец опити и от категорични откази. Хората казват, че всяка четвърта жена е навита, така че ако си поискаш от една жена три пъти и ти откаже, на четвъртия...
st_beer
Posts: 38
Joined: 16 Dec 2011, 20:46
Location: Ямбол

Re: Каяк Каракуда от Лодкостроител

Post by st_beer »

Как ми се искаше това да стане което казваш. За съжаление тя не може да плува и водата я кара да изпада в панически страх ако не брега наблизо или греблата да закачат по дъното както се казва. Купих тоя каяк с такова голямо желание и надежда да не карам сам и да нямам с кого да си кажа две приказки, да я разходя из красивите места и да гребем заедно да си правим компания по време на прехода,но за съжаление това няма да се случи :cry: :cry: . Не я изкушавам от месец или два. Имам и друг каяк и с него съм я изкушавал с хиляди уговорки да се качи при мен както и съм показвал колко е красива гледката от друга страна.
Ето тук я изкушавам с другия каяк и прекрасна гледка на р.Велека където разходката приключи с преминаването на една водна змия в близост до нас :lol: :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=vs7UI5b-R5I

Бъди сигурен че няма да се окажа и ще продължавам да се пробвам и ако някой ден успея ще и купя един каяк личен да си караме двамата.За момента обаче не виждам смисъл да висят тия при закачени в гаража. Решихме да го продадем и да си купим една каравана да си ходим заедно сред природата и всеки да се радва на красотите без да изпитва панически страх.Аз не се отказвам от това прекрасно хоби. Продължавам да си карам сам сред красивата природа и да си ходя за рибка с моето коритце единичката.
http://www.youtube.com/watch?v=ZX4dpi7NOe0
http://www.youtube.com/watch?v=55dBReF8sr0
П.п
Опитите ми без успех жената да обикне водата не са от 1,2,3,или 5 .Изрових две снимки от компа на които младежа от снимката в момента е на 24 години и е същия който го тегля в същата гумена лодка по р.Велека :D :D :D . За съжаление ние с толкова сме остарели.Не мога да се оплача от моята съпруга винаги и навсякъде ме е следвала. Дори и със големия си страх от водата пак е била с мен.
an i joro s lodkata.jpg
an i joro na riba.jpg
Last edited by st_beer on 16 Sep 2013, 18:58, edited 1 time in total.
User avatar
anastas_peykov
Posts: 386
Joined: 25 May 2009, 18:02
Location: Варна
Contact:

Re: Каяк Каракуда от Лодкостроител

Post by anastas_peykov »

И мойта неще, децата ми и те не щат сигурно щото са малки още :(
Vasques
Posts: 116
Joined: 28 Apr 2012, 21:04
Location: София

Re: Каяк Каракуда от Лодкостроител

Post by Vasques »

Предлагам нова тема във форума "каяк и съпруги", като книга за похвали и оплаквания
cmamyc
Posts: 27
Joined: 28 Feb 2012, 09:27
Location: Видин
Contact:

Re: Каяк Каракуда от Лодкостроител

Post by cmamyc »

И моята не щея, не щея, ама после тръгна. Сега няма спиране :mrgreen:
Да се брои в книгата като похвала 8-)
User avatar
vandobrev
Posts: 889
Joined: 12 Dec 2007, 19:21
Location: София
Contact:

Re: Каяк Каракуда от Лодкостроител

Post by vandobrev »

Аз също мога да се похваля с напредък.При мен стана бързо,но може би в геоложки смисъл :rolling:(че там годините ги нямат за нищо) защото след 12 години успях да кача жена ми на каяк за 40 мин. разходка из островите край Амуляни в Гърция тази година :D
пирон-дюбел
Отбрана Ямболска Каратека(ОЯК)
http://www.vandobrev.com" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
minimiro
Posts: 798
Joined: 30 Jan 2009, 01:10
Location: Варна
Contact:

Re: Каяк Каракуда от Лодкостроител

Post by minimiro »

Ееее то ако ше се фалим, от първия път я навих за язовир Кърджали..... при това няколкочасово гребане от Боровица до 0-та, после до стената и обратно до Боровица.....
Само дето така и не хвана ритъм и й забраних да гребе, накрая ми се откинаха ръцете сам да го изкопам тва с двойка :rolling:
там и хареса много добре....

На вълни, или на бързо засега не бележа успех :rolling:
User avatar
Pecata
Posts: 412
Joined: 02 Nov 2008, 19:16
Location: Varna, E-mail: pecata70@gmail.com, Skype: petar__popov
Contact:

Re: Каяк Каракуда от Лодкостроител

Post by Pecata »

Като сте почнали да си хвалите жените, да ви кажа един виц.

Англичанина, Французина и Бай Ганьо, взели да спорят на кой жена му е по-хубава.
Англичанина казал:
-Моята е една висока, стройна, елегантна, като английска хрътка.
Французина рекъл:
-А моята е една мъничка, беличка, пухкава, като френска булонка.
Бай Ганьо си трае. Ония му викат -Аре бе, кажи ква е твоята!
Бай Ганьо се зачудил, зачудил, па рекъл:
-Бе де да я знам ква е. И тя е една кучка, ама не и знам породата.

Всеки сам да си прави изводите. :D
User avatar
minimiro
Posts: 798
Joined: 30 Jan 2009, 01:10
Location: Варна
Contact:

Re: Каяк Каракуда от Лодкостроител

Post by minimiro »

Ako продължаваш така да говориш, твойта ше продължава да не те пуска ни на вълни ни на река..... :lol:
User avatar
genius
Posts: 698
Joined: 09 Feb 2008, 13:07
Location: София
Contact:

Re: Каяк Каракуда от Лодкостроител

Post by genius »

minimiro wrote:Ееее то ако ше се фалим, от първия път я навих за язовир Кърджали..... при това няколкочасово гребане от Боровица до 0-та, после до стената и обратно до Боровица.....
Само дето така и не хвана ритъм и й забраних да гребе, накрая ми се откинаха ръцете сам да го изкопам тва с двойка :rolling:
там и хареса много добре....

На вълни, или на бързо засега не бележа успех :rolling:
Ъъъъъъ.... още за гребане ли става дума или вече го ползвате като евфемизъм
Поради граматически неуредици, мнението на потребителя не може да бъде показано.
Locked