Сбирка за 2011

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

Locked
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Сбирка за 2011

Post by manev »

Съвсем се отплеснах с тия бедствия и забравих че планувахме да се посъберем и да уточним някои действия за 2011 година. Утре вторник 07.12.2010 ще резрвирам една две маси в заведението "Троянците" което се намира на ул. Шипка. Часа ми се върти някъде 19:30-20:00 за което ще пиша допълнително.
Въпроса е да се съберем и да уточним действията си през 2011г. Ако някой има предложения и идеи ще е хубаво да ги споделим.
Някои от хората вече имаме нахвърляни предложения но трябва да се споделят и одобрят от всички.
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Сбирка за 2011

Post by manev »

Забравил съм отчет да дам.
Посъбрахме се все убави `ора и изкоментирахме някои дела които трябва да свършим. Няма да минем без чужда помощ и тая година особено след като наводнението буквално унищожи слаломното трасе и обърка всички наши "инвестиционни" планове. Стойноста му беше към 3000 лв. без хвърления двумесечен труд на някои хора. Всичките средства си ги извадихме от джоба и тая година пак ще трябва да го направим.
Каквото и да е събор през 2011 ще има и съм сигурен че пак ще стане хубав като предишните.
Партито ще е февруари месец и до няколко дена ще пуснем официалната покана. Ще честваме 5 години ККН и може там да се направи някоя дарителска каса за трасето.
Като заговорихме за каса ...от вчера официално предадох хазната на Сашка и вече плащанията на членски вносове и тениски се правят към нея.
Курс ще има в периода юни-юли. Имаше идеи да се правят събирания между градовете на някоя река с цел обмяна на опит и тн. Но за тая инициатива трябва и другите страни да се размърдат малко. Има няколко проекта да се ходи по чужбинско но това ще си остане частна инициатива защото не можем да носим отговорност за никой.... и не искаме.
Събора си остава в същия период с леки корекции по организацията
това е накратко Ще изложи всички под формата на програма в сайта. Молбата ми е ако някой от другите градове чете тук да ни пусне на мейла програма или дати на събитията които организира за да можем да ги впишем в общия календар и така да улесним всички.
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
Locked