Откриване на сезона- Струма 2009

Moderators: graf_bezuhoff, vandobrev

User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Откриване на сезона- Струма 2009

Post by manev »

Преди малко се върнах от срещата за откриването на сезона и за да коментирама действията си с/у Вецовете.
Накратко се разбрахме така. В самото откриване ще е заложено задължително думата Каяк и в офицялното изявление за медиите ще присъстваме като фактор. Понеже има доста неуредици по самото събитие изкоментирахме някои промени в провеждането му и тн.
В подробности ще ви запозная в четвъртак като се видиме. Обясних чистосърдечно че ще се включим ако има наистина насочено внимание към нас както и това да си изготвим обща платформа за пред медиите. Всичкото това нещо е заради реката. на всички рекламни банери и тн. задължително ще присъства и думата Каяк и тн. Иначе присъствието ни е безмислено. Родиха се добри идеи относно провеждането и ако се изпълнят както говорехме ще стане добра атракция.
Другите теми бях за присъствието ни по реката.
Повечето хора са проумели че ако ние самите не си сложим правила, няма кой друг. Коментира се най-вече положението по поляната и за сега има желание за регламентиране и нормално пребиваване. Ние също ще трябва да дадем малко от себе си.
Основното е че бусовете ще чакат там но няма да навлизат в полетата за къмпингуване и тн. Това значи обаче че трябва безпрепятствено да могат да обърнат посоката защото са с ремаркета. Демек тряба да пазим двата входа чисти и тн.
Естествено че не зависи само от нас това, но ние поне трябва да сме коректни.
Незнам с другите "владетели" там как ще се оправим. Присъстващите на сбирката обещаха да инструктират служителите си да не нагазват в тревните площи с колите, но да видим дали ще си изпълнят обещанието.
Незнам дали това няма да ни е поредното сляпо заблуждаване че нещата ще се променят. От Адвенчърите и от Уайт Уотър Тийм имам уверението. За Останалите незнам. За мен лично битката е загубена, но съм длъжен да повярвам за последен път че ще мога да пребивам на една река и на една поляна с нормални хора, които зачитат и мойто присъствие там ...
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
Svetlio
Posts: 194
Joined: 05 Dec 2007, 21:07

Re: Откриване на сезона- Струма 2009

Post by Svetlio »

И какво се иска от нас.
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Откриване на сезона- Струма 2009

Post by manev »

много малко ;) просто присъствие и тн. За останалото ще говорим в четвъртък, но то не засяга нищо и никой от нас. Просто едни ще се заемем с организацията а други трябва да присъстват, това е...
За тебе точно имам една идея ма и нея насаме ще ти я кажа, само си дръж зегето включено и не го давай на никой че ще трябва :D
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
Philip
Posts: 115
Joined: 06 Dec 2007, 10:43
Location: София
Contact:

Re: Откриване на сезона- Струма 2009

Post by Philip »

Ще ни светнеш в четвъртака,че нещо изпуснах деловата част на срещата!
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Откриване на сезона- Струма 2009

Post by manev »

ето на бай вълчо идола с какво ни посъветва да се занимаваме на откриването :D
http://vbox7.com/play:5a86c69f
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
graf_bezuhoff
Posts: 1091
Joined: 22 Apr 2008, 13:40
Location: София

Re: Откриване на сезона- Струма 2009

Post by graf_bezuhoff »

Молим за резюме след срещата в четвъртък, за колегите от другите градове...
Svetlio
Posts: 194
Joined: 05 Dec 2007, 21:07

Re: Откриване на сезона- Струма 2009

Post by Svetlio »

И кога ще е това откриване.
User avatar
kayaso
Posts: 650
Joined: 05 Dec 2007, 14:23
Contact:

Re: Откриване на сезона- Струма 2009

Post by kayaso »

откриването е на 4-5 април
Една от темите на срещата беше как да избегнем това:

Image

снимката е от разгара на сезон 2008.
User avatar
manev
Posts: 2925
Joined: 05 Dec 2007, 21:04
Location: София
Contact:

Re: Откриване на сезона- Струма 2009

Post by manev »

баххх майкаму 5 минути ми трябваха за да разпозная дали това е поляната или си снимал някоя друга ...и от какъв ракурс е снимката.
сърцат Jumper ... член на "предателски кръг"- Кольо Варварина
User avatar
milenishte
Posts: 142
Joined: 08 Dec 2007, 23:19
Location: София
Contact:

Re: Откриване на сезона- Струма 2009

Post by milenishte »

то така проблемът с бусовете отпада - и да искат не могат да се доберат до поляната :)

...това пежо ми е познато отнякъде :)
Locked